
W niedzielę, 1 lipca 2018 roku Koło Nr 3 Polskiego Związku Wędkarskiego w Drzewicy we współpracy z Drzewickim Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” zorganizowało zawody dla najmłodszych mieszkańców gminy i miasta Drzewica pod hasłem „Wakacje z wędką”.
Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Nad brzegiem zbiornika spotkało się ponad 160 osób, w tym 83 startujących – dziewcząt i chłopców w wieku od 5 do 14 lat. Uroczyste podsumowanie zawodów przyniosło dzieciakom wiele radości. Najlepsi wędkarze otrzymali puchary i nagrody. Na koniec rozdano trzy dodatkowe nagrody. Spośród wszystkich startujących wylosowano trzech szczęśliwców, którzy wygrali rowery. Inne dzieci również czuły się dowartościowane, ponieważ wszystkie otrzymały słodkie upominki. Wakacyjne zawody połączone z rodzinnym piknikiem wędkarskim zostały zorganizowane w ramach zadania publicznego „Rekreacja nad Drzewiczką” dofinansowanego ze środków Województwa Łódzkiego.







Zobacz sczegóły