Kalendarz wszystkich zawodów w Okręgu

Zanim pojedziesz na łowisko, sprawdź, czy w planowanym przez Ciebie czasie nie są lub nie będą rozgrywane zawody wędkarskie. Zgodnie z zapisami Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb należy pamiętać o zapisach: § 2 Pkt. 2 Ust. 7. Obowiązkiem wędkarza jest opuszczenie łowiska, jeśli rozgrywane mają być na nim zawody sportowe. Organizator zawodów musi posiadać pisemne zezwolenie uprawnionego do rybactwa w obwodzie rybackim.  UWAGA: Zgłoszenia do terminarza odbywają się na podstawie pisemnych zgłoszeń (mail, fax, pismo złożone w biurze ZO) dokonanych jedynie przez osoby upoważnione (Prezes, Wiceprezes Ds. Sportu, Kapitan Sportowy, Sekretarz). Zmiana 07.02.2023r.

Lp. Data Rodzaj zawodów Organizator Miejsce zawodów
1. 2023.01.11. Podlodowe 29 Łucznik Zbiornik Siczki Górne
2. 2023.01.15. Podlodowe 13 Starostwo Powiatowe Zbiornik Siczki Górne
3. 2023.01.15. Spławikowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbirnik Siczki Górne
4. 2023.01.15. Podlodowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
5. 2023.01.21. Podlodowe 23 Ikar Zbiornik Siczki Górne
6. 2023.01.21. Podlodowe 17 Orka Pionki Staw Górny Pionki
7. 2023.01.22. Podlodowe 18 Pionki Miasto Zbiornik Siczki Górne
8. 2023.01.22. Podlodowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
9. 2023.01.29. Podlodowe 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
10. 2023.01.29. Podlodowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
11. 2023.01.29. Podlodowe 25 Radom Miasto Zbiornik Siczki Górne
12. 2023.01-02. … I i II Tura Podlodowych Mistrzostw Okręgu Okręg Pionki/Siczki
13. 2023.01-02. … III i IV Tura Podlodowych Mistrzostw Okręgu Okręg Siczki/Pionki
14. 2023.01-02…. Podlodowe 19 Syrenka Białobrzegi Do ustalenia
15. 2023.01-03. … Podlodowe  I Tura 43 Kazanów Zbiornik Siczki/Pionki/Sieciechów
16. 2023.01-03. … Podlodowe  II Tura 43 Kazanów Zbiornik Siczki/Pionki/Sieciechów
17. 2023.01-03. … Podlodowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
18. 2023.02. … Białobrzeska Olimpiada Szkółek Wędkarskich 19 Syrenka Białobrzegi Jezioro Wschodnie/Zachodnie Białobrzegi
19. 2023.02.04. Podlodowe 23 Ikar Jezioro Zdziczów
20. 2023.02.05. Podlodowe 20 Przysucha Zbiornik Topornia
21. 2023.02.05. Podlodowe 54 Viking Staw Górny Pionki
22. 2023.02.12. Podlodowe 17 Orka Pionki Zbiornik Siczki Górne
23. 2023.02.12. Podlodowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Domaniów
24. 2023.02.12. Podlodowe 18 Pionki Miasto Staw Górny Pionki
25. 2023.02.12. Podlodowe 54 Viking Zbiornik Siczki Górne
26. 2023.03.12. Feederowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Jagodno strefa BC
27. 2023.03.19. Feederowe 21 Przytyk Zbiornik Jagodno strefa AB
28. 2023.03.19. Spławikowe Klub Płoć Warka Staw Górny Pionki
29. 2023.03.19. Spławikowe 25 Radom Miasto Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
30. 2023.03.25. Spławikowe 38 Warka Miasto Jezioro Zachodnie Białobrzegi
31. 2023.03.26. Spławikowe Sensas Challange Zbiornik Jagodno (cały zbiornik)
32. 2023.03.26. Spławikowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Siczki Górne
33. 2023.03.26. Dowolne 18 Pionki Miasto Staw Górny Pionki
34. 2023.03.26. Spławikowe 54 Viking Jezioro Iłża
35. 2023.03.26. Spławikowe 38 Warka Miasto Jezioro Zachodnie Białobrzegi
36. 2023.04. …. Pionkowska Olimpiada Szkółek Wędkarskich 18 Pionki Miasto Staw Górny Pionki
37. 2023.04.01-02. Feederowe Radomski Klub Feederowy Zbiornik Jagodno strefa ABC
38. 2023.04.02. Feederowe 13 Starostwo Powiatowe Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
39. 2023.04.02. Dowolne 29 Łucznik Zbiornik Domaniów Kamienie
40. 2023.04.02. Spławikowe 19 Syrenka Białobrzegi Jezioro Wschodnie i kanał Białobrzegi
41. 2023.04.08. Wioseene sprzątanie  9 Źródełko Jedlnia Letnisko Zbiornik Siczki Górne i Dolne
42. 2023.04.09. Dowolne 17 Orka Pionki Zbiornik Zwoleń
43. 2023.04.15. Spławikowe 47 MPK Radom Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
44. 2023.04.15. Spławikowe 8 Iłża Jezioro Iłża
45. 2023.04.15. Spławikowe 51 Rejon Energetyczny Zbiornik Siczki Górne
46. 2023.04.15. Spławikowe 46 Sumik Zbiornik Jagodno strefa A
47. 2023.04.15-16. I i II Tura Towarzyskich Feederowych Zawodów Okręgowych o Puchar Przewodniczącego Sejmowej Komisji ds.. Wędkarstwa (Eliminacje do Mistrzostw Okręgu 2024) Okręg Zbiornik Domaniów
48. 2023.04.16. Spławikowe 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
49. 2023.04.16. Spławikowe Klub Płoć Warka Zbiornik Jagodno strefa ABC
50. 2023.04.16. Spławikowe 18 Pionki Miasto Zbiornik Koszorów
51. 2023.04.16. Spławikowe 41 Radomka Jedlińsk Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
52. 2023.04.16. Spławikowe 9 Źródełko Jedlnia Letnisko Zbiornik Siczki Górne
53. 2023.04.22. Spławikowe 23 Ikar Zbiornik Topornia
54. 2023.04.22. Feederowe 18 Pionki Miasto Zbiornik Jagodno sektor AB
55. 2023.04.22-23. Feederowe – nocne Radomski Klub Feederowy Zbiornik Jagodno strefa ABC
56. 2023.04.22-23. Spławikowe 53 Szydłowiec Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
57. 2023.04.22-23. Feederowe nocne 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Koszorów
58. 2023.04.23. Spławikowe 20 Przysucha Zbiornik Topornia
59. 2023.04.23. Dowolne 24 Łączniki Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
60. 2023.04.23. Spinningowe 43 Kazanów Rzeka Iłżanka
61. 2023.04.23. Feederowe 50 Skaryszew Zbiornik Domaniów Trzciny i Plaża
62. 2023.04.23. Spławikowo-gruntowe 31 ZNTK Leszcz Zbiornik Siczki Górne
63. 2023.04.23. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Mozolice
64. 2023.04.23. Spławikowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
65. 2023.04.23. Spławikowe 51 Rejon Energetyczny Zbiornik Janików
66. 2023.04.23. Gruntowe 19 Syrenka Białobrzegi Jezioro Wschodnie Białobrzegi
67. 2023.04.29. Feederowe 7 Warszawa Ochota Zbiornik Jagodno strefa A
68. 2023.04.29. Spławikowe 12 Ciepielów Łowisko prywatne Wielgie
69. 2023.04.30. Dowolne 25 Radom Miasto Zbiornik Domaniów Kamienie
70. 2023.04.30. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Zbiornik Koszorów
71. 2023.04.30. Feederowe 54 Viking Zbiornik Domaniów Lasek Brudnowski
72. 2023.04.30. Spinningowe  43 Kazanów Rzeka Pilica Białobrzegi
73. 2023.04.30. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Zbiornik Janików
74. 2023.04.30. Dowolne 2 Błedów Zbiornik Błędów
75. 2023.04.30. Spławikowe 22 Energetyk Jezioro Zachodnie Białobrzegi
76. 2023.04.30. Feederowe 11 Lipsko Zbiornik Zwoleń
77. 2023.04.30. Spławikowe 36 Chotcza Zbiornik Przerwa Chotcza
78. 2023.05.03. Spinningowe 42 Zwoleń Rzeka Wisła
79. 2023.05.06. Spławikowe Klub Płoć Warka Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
80. 2023.05.06. Feedderowe  23 Ikar Zbiornik Jagodno strefa ABC
81. 2023.05.06. Spławikowe 47 MPK Radom Zbiornik Topornia
82. 2023.05.06. Feederowe 33 Czaple Sieciechów Staw Górny Pionki
83. 2023.05.06. Spławikowe 29 Łucznik Zbiornik Koszorów
84. 2023.05.06. Feederowe 8 Iłża Łowisko prywatne
85. 2023.05.06. Gruntowo-Feederowe 46 Sumik Zbiornik Domaniów Kamienie
86. 2023.05.06. Spławikowe 28 Kolejarz Zbiornik Domaniów Lasek Brudnowski
87. 2023.05.06-07. Feederowe Radomski Klub Feederowy Zbiornik Domaniów (zapora boczna Brudnów)
88. 2023.05.06-07. I i II Tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu (z brzegu) Okręg Rzeka Pilica Przybyszew/Budy Michałowskie
89. 2023.05.06-07. Gruntowo – Feederowe 24 Łączniki  Zbiornik Jagodno strefa A
90. 2023.05.07. Feederowe 40 GRYF Wierzbica Zbiornik Jagodno strefa BC
91. 2023.05.07. Spinningowe 10 Kozienice Zbiornik Janików
92. 2023.05.07. Spławikowe 26 Jastrząb Zbiornik Koszorów (lewy brzeg)
93. 2023.05.07. Spławikowe 17 Orka Pionki Staw Górny Pionki
94. 2023.05.07. Spławikowe Sensas Challange Zbiornik Jastrząb (cały zbiornik)
95. 2023.05.07. Spławikowe 41 Radomka Jedlińsk Łowisko prywatne
96. 2023.05.07. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Zbiornik Zwoleń
97. 2023.05.07. Dowolne 21 Przytyk Zbiornik Domaniów Lasek Brudnowski
98. 2023.05.07. Feederowe 9 Źródełko Jedlnia Letnisko Rzeka Wisła Wilczkowice opaska
99. 2023.05.13. Dowolne 39 Warka MZPOW Jezioro Środkowe i Matecznik Warka
100. 2023.05.13-14. I i II Tura Spławikowych Mistrzostw Okręgu o Puchar Pani Prezes Zarządu Głownego kol. Beaty Olejarz Okręg Zbiornik Jastrząb
101. 2023.05.13-14. Feederowe nocne 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Domaniów (zapora boczna Brudnów)
102. 2023.05.14. Feederowe                 20 Przysucha Zbiornik Jagodno strefa AB
103. 2023.05.14. Spinningowe 54 Viking Jezioro Iłża
104. 2023.05.14. Dowolne 3 Drzewica Zbiornik Jagodno strefa C
105. 2023.05.14. Spinningowe 3 Drzewica Rzeka Pilica
106. 2023.05.14. Spinningowe z brzegu Radomski Klub Sandacz Rzeka Pilica Tomczyce
107. 2023.05.18-21. Ogólnopolskie Zawody Karpiowe Okręg Zbiornik Jagodno
108. 2023.05.20. Spławikowe 23 Ikar Zbiornik Topornia
109. 2023.05.20. Spławikowe 47 MPK Radom Zbiornik Koszorów
110. 2023.05.20. Feederowe 51 Rejon Energetyczny Zbiornik Janowice
111. 2023.05.20-21. Feederowe – nocne Radomski Klub Feederowy Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
112. 2023.05.20-21. Feederowe 50 Skaryszew Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
113. 2023.05.21. Spinningowe 20 Przysucha Zbiornik Topornia
114. 2023.05.21. Feederowe 17 Orka Pionki Staw Górny Pionki
115. 2023.05.21. Feederowe 13 Starostwo Powiatowe Zbiornik Domaniów Kamienie
116. 2023.05.21. Feederowe 29 Łucznik Zbiornik Zwoleń
117. 2023.05.21. Feederowe 1 Białobrzegi Jezioro Zachodnie Białobrzegi
118. 2023.05.26. Piknik Wędkarski dzieci i młodzieży Okręg i PSP nr 5 Radom Zbiorni Borki
119. 2023.05.26-28. Karpiowe        20 Przysucha Zbiornik Jagodno sektor A 
120. 2023.05.26-28. Karpiowe 29 Łucznik Zbiornik Jagodno strefa B
121. 2023.05.27-28. Dowolne 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Domaniów Trzciny i Kamienie
122. 2023.05.27-28. Karpiowe 18 Pionki Miasto Zbiornik Jagodno sektor C 
123. 2023.05.28. Dowolne 4 Elektrownia Kozienice Zbiornik Hamernia
124. 2023.05.28. Spławikowe – Dzień Dziecka 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
125. 2023.05.28. Feederowe            40 GRYF Wierzbica Zbiornik Resztówka
126. 2023.05.28. Feederowe 43 Kazanów Jezioro Iłża
127. 2023.05.28. Spławikowe 41 Radomka Jedlińsk Łowisko prywatne
128. 2023.05.28. Spławikowe 31 ZNTK Leszcz Zbiornik Koszorów
129. 2023.05.28. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
130. 2023.05.28. Spławikowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
131. 2023.05.28. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Jezioro Mozolice
132. 2023.05.28. Feederowe 22 Energetyk Zbiornik Domaniów (zapora boczna Brudnów)
133. 2023.05.28. Feederowe 38 Warka Miasto Łowisko prywatne Tarczyn
134. 2023.05.28. Dzień dziecka 21 Przytyk Łowisko prywatne
135. 2023.05.28. Feederowe 9 Źródełko Jedlnia Letnisko Zbiornik Siczki Górne
136. 2023.05.28. Spławikowe 19 Syrenka Białobrzegi Jezioro Zachodnie Białobrzegi
137. 2023.05.28. Dzień dziecka 36 Chotcza Zbiornik Przerwa Chotcza
138. 2023.05.28. Spinningowe z brzegu Radomski Klub Sandacz Rzeka Pilica Tomczyce
139. 2023.06.03. Dzieci i młodzież 23 Ikar Zbiornik Kosów (łowisko prywatne)
140. 2023.06.03. Dzień dziecka 24 Łączniki Zbiornik Borki (prawy brzeg)
141. 2023.06.03. Dowolne 18 Pionki Miasto Staw Górny Pionki
142. 2023.06.03. Dzień dziecka 42 Zwoleń Zbiornik Sycyna (łowisko prywatne)
143. 2023.06.03. Dzień dziecka 8 Iłża Jezioro Iłża
144. 2023.06.03-04. Feederowe Radomski Klub Feederowy Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
145. 2023.06.03-04. Dowolne nocne 46 sumik Jezioro Zdziczów
146. 2023.06.03-04. I i II Tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu Teamów -(z łodzi) Okręg Zbiornik Domaniów
147. 2023.06.04. Spławikowe 40 GRYF Wierzbica Zbiornik Resztówka
148. 2023.06.04. Dzieci  spławikowe 26 Jastrząb Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
149. 2023.06.04. Dla dzieci  53 Szydłowiec Zbiornik Fosa przy zamku
150. 2023.06.04. Dzień dziecka 13 Starostwo Powiatowe Zbiornik Zwoleń (prawy brzeg)
151. 2023.06.04. Dowolne 24 Łączniki Zbiornik Borki (prawy brzeg)
152. 2023.06.04. Dzień dziecka 18 Pionki Miasto Staw Górny Pionki
153. 2023.06.04. Feederowe 54 Viking Zbiornik Jagodno sektor AB
154. 2023.06.04. Spławikowe 43 Kazanów Zbiornik Janików
155. 2023.06.04. Dzień dziecka 50 Skaryszew Łowisko prywatne
156. 2023.06.04. Dzień dziecka 5 Garbatka Letnisko Zbiornik Polanka
157. 2023.06.04. Dzień dziecka 22 Energetyk Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
158. 2023.06.04. Dzień dziecka 56 Rybaczek Zakrzew Łowisko prywatne
159. 2023.06.04. Dzień dziecka 25 Radom Miasto Łowisko prywatne
160. 2023.06.04. Spławikowe 30 Piast Radom Zbiornik Domaniów Kamienie
161. 2023.06.04. Dla dzieci  1 Białobrzegi Jezioro Zachodnie Białobrzegi
162. 2023.06.04. Dzień dziecka       do ustalenia 11 Lipsko Zbiornik Zwoleń
163. 2023.06.10. Spinningowe Teamy z łodzi Radomski Klub Sandacz Zbiornik Domaniów
164. 2023.06.10. Spławikowe 28 Kolejarz Staw Górny Pionki
165. 2023.06.10-11. I i II Tura Feederowych Mistrzostw Okręgu Okręg Zbiornik Jastrząb
166. 2023.06.10-11. Gruntowe nocne 18 Pionki Miasto Zbiornik Domaniów Lasek
167. 2023.06.10-11. Gruntowe nocne 47 MPK Radom Zbiornik Domaniów Kamienie
168. 2023.06.10-11. Dowolne nocne    41 Radomka Jedlińsk Zbiornik Jagodno strefa AB
169. 2023.06.11. Spinningowe Teamy z łodzi RDM Spin Zbiornik Domaniów
170. 2023.06.11. Dowolne 22 Energetyk Zbiornik Jagodno strefa AB
171. 2023.06.16-17. Dowolne nocne 51 Rejon Energetyczny Zniornik Jagodno strefa A
172. 2023.06.17. Feederowe 8 Iłża Zbiornik Domaniów Kamienie
173. 2023.06.17. Spławikowe      do ustalenia 4 Elektrownia Kozienice Zbiornik Janików
174. 2023.06.17-18. Feederowe 53 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
175. 2023.06.17-18. Feederowe nocne 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
176. 2023.06.17-18. Gruntowe nocne 29 Łucznik Zbiornik Domaniów Kamienie
177. 2023.06.17-18. Feederowe-nocne 25 Radom Miasto Zbiornik Jagodno strefa AB
178. 2023.06.18. Gruntowo -spławikowe 8 Iłża Zbiornik Domaniów Kamienie
179. 2023.06.18. Gruntowe 10 Kozienice Rzeka Wisła Wilczkowice opaska
180. 2023.06.18. Dowolne 17 Orka Pionki Rzeka Wisła Gołąb
181. 2023.06.18. Feederowe 18 Pionki Miasto Staw Górny Pionki
182. 2023.06.18. Feederowe 42 Zwoleń Zbiornik Janików
183. 2023.06.18. Dowolne 38 Warka Miasto Łowisko prywatne Czarna Kolonia
184. 2023.06.18. Spławikowe Klub Płoć Warka Łowisko specjalne Kaleń
185. 2023.06.18. Spławikowe 19 Syrenka Białobrzegi Jezioro Zachodnie Białobrzegi
186. 2023.06.18. Spławikowe 11 Lipsko Łowisko prywatne Wielgie
187. 2023.06.18. Feederowe 36 Chotcza Rzeka Wisła opaska  Boiska Pierwsze
188. 2023.06.24. Spinningowe z brzegu 23 Ikar Rzeka Wisła Latków
189. 2023.06.24. Gruntowe 26 Jastrząb Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
190. 2023.06.24-25 Spławikowo-gruntowe nocne 8 Iłża Jezioro Iłża
191. 2023.06.24-25. Feederowe – nocne Radomski Klub Feederowy Zbiornik Domaniów (zapora boczna Brudnów)
192. 2023.06.24-25. Gruntowe nocne 31 ZNTK Leszcz Zbiornik Jagodno strefa A
193. 2023.06.25. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Zbiornik Koszorów (lewy brzeg)
194. 2023.06.25. Spławikowe 12 Ciepielów Rzeka Wisła Kolonia Raj
195. 2023.06.25. Dowolne Klub Victoria Zbiornik Domaniów (zapora boczna Brudnów)
196. 2023.06.26. Spławikowe 43 Kazanów Rzeka Kamienna
197. 2023.06-07.29-02. Karpiowe – 2 Eliminacje do Mistrzostw Polski Okręg (Krajowe) Zbiornik Jagodno
198. 2023.07.01. Feederowe 23 Ikar Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
199. 2023.07.01-02. Feederowe  – nocne – Puchar Vikinga  54 Viking Zbiornik Domaniów (zapora boczna Brudnów)
200. 2023.07.01-02. Nocne 54 Viking Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
201. 2023.07.01-02. Dowolne nocne 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
202. 2023.07.01-02. Nocne 21 Przytyk Zbiornik Domaniów Trzciny
203. 2023.07.02. Spławikowe 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
204. 2023.07.02. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Rzeka Wisła Wilczkowice opaska
205. 2023.07.02. Spławikowe 18 Pionki Miasto Staw Górny Pionki
206. 2023.07.02. Dowolne 2 Błedów Zbiornik Błędów
207. 2023.07.02. Spławikowe 22 Energetyk Zbiornik Koszorów
208. 2023.07.02. Spławikowe 38 Warka Miasto Łowisko prywatne Pnie
209. 2023.07.08-09. Gruntowe nocne 47 MPK Radom Zbiornik Jagodno strefa A
210. 2023.07.08-09. Feederowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Jagodno strefa BC
211. 2023.07.08-09. Feederowe 50 Skaryszew Zbiornik Domaniów Kamienie
212. 2023.07.08-09. Feederowe nocne 4 Elektrownia Kozienice Zbiornik Domaniów (zapora boczna Brudnów)
213. 2023.07.09. Spławikowe 11 Lipsko Zbiornik Zwoleń 
214. 2023.07.14-16. Dowolne Lubartów Staw Zbiornik Jagodno strefa C
215. 2023.07.15. Spławikowe 23 Ikar Zbiornik Janików
216. 2023.07.15-16 Gruntowe 40 GRYF Wierzbica Zbiornik Domaniów Kamienie
217. 2023.07.15-16. Feederowe nocne 24 Łączniki Zbiornik Domaniów (zapora boczna Brudnów)
218. 2023.07.15-16. Feederowe – nocne Radomski Klub Feederowy Zbiornik Koszorów (cały zbiornik)
219. 2023.07.15-16. Gruntowe nocne 26 Jastrząb Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
220. 2023.07.15-16. Gruntowe nocne 29 Łucznik Zbiornik Jagodno strefa A
221. 2023.07.15-16. Feederowe 36 Chotcza Rzeka Wisła Chotcza Dolna
222. 2023.07.16. Gruntowe 10 Kozienice Rzeka Wisła Wilczkowice opaska
223. 2023.07.16. Feederowe 23 Ikar Rzeka Wisła Świerże Górne
224. 2023.07.16. Spławikowe            do ustalenia 17 Orka Pionki Odnoga Stężyca
225. 2023.07.16. Feederowe 54 Viking Zbiornik Zwoleń
226. 2023.07.16. Spławikowe 42 Zwoleń Zbiornik Janowice
227. 2023.07.16. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Zbiornik Polanka
228. 2023.07.16. Spinningowe 19 Syrenka Białobrzegi Rzeka Pilica Budy Michałowskie
229. 2023.07.22. Dla dzieci  5 Garbatka Letnisko Zbiornik Polanka
230. 2023.07.22-23. Spławikowo-gruntowe nocne 8 Iłża Zbiornik Kotyska
231. 2023.07.22-23. Feederowe nocne 18 Pionki Miasto Zbiornik Domaniów Kamienie
232. 2023.07.23. Spinningowe z brzegu RDM Spin Rzeka Radomka (od mostu w Brzózie do mostu w Ryczywole)
233. 2023.07.29. Gruntowe 47 MPK Radom Rzeka Wisła Chotcza
234. 2023.07.29-30. Feederowe 25 Radom Miasto Zbiornik Jagodno strefa AB
235. 2023.07.30. Dowolne 56 Rybaczek Zakrzew Rzeka Wisła Wilczkowice opaska
236. 2023.07.30. Dowolne 1 Białobrzegi Jezioro Zachodnie Białobrzegi
237. 2023.08.05-06. Gruntowe nocne 26 Jastrząb Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
238. 2023.08.05-06. Feederowe 50 Skaryszew Zbiornik Domaniów Kamienie
239. 2023.08.05-06. Dowolne nocne 33 Czaple Sieciechów Odnoga Stężyca za Gruszką
240. 2023.08.05-06. Spławikowo-gruntowe nocne 8 Iłża Zbiornik Jagodno strefa AB
241. 2023.08.06. Feederowe 42 Zwoleń Rzeka Wisła Wilczkowice opaska
242. 2023.08.06. Spinningowe 22 Energetyk Rzeka Pilica Brzeźce
243. 2023.08.06. Feederowe 11 Lipsko Rzeka Wisła Kolonia Nadwiślańska
244. 2023.08.06.  Feederowe 40 GRYF Wierzbica Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
245. 2023.08.11-13. Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Karpiowym Okręg Zbiornik Jagodno
246. 2023.08.12-13. Gruntowe nocne 19 Syrenka Białobrzegi Jezioro Wschodnie Białobrzegi
247. 2023.08.13. Feederowe 4 Elektrownia Kozienice Zbiornik Janików
248. 2023.08.13. Spławikowe dla dzieci 20 Przysucha Zbiornik Topornia
249. 2023.08.13. Feederowe 13 Starostwo Powiatowe Zbiornik Siczki Górne (prawy brzeg)
250. 2023.08.13. Dowolne 36 Chotcza Łowisko prywatne Wielgie
251. 2023.08.15. Dowolne 8 Iłża Łowisko prywatne Modrzejowice
252. 2023.08.19-20. Gruntowe 23 Ikar Zbiornik Jagodno strefa ABC
253. 2023.08.19-20. Feederowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Zwoleń
254. 2023.08.20. Gruntowe 53 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
255. 2023.08.20. Feederowe 43 Kazanów Rzeka Wisła Brześce Kolonia
256. 2023.08.20. Feederowe 29 Łucznik Zbiornik Koszorów
257. 2023.08.20. Spławikowe dla dzieci i młodzieży 12 Ciepielów Zbiornik Janowice
258. 2023.08.20. Spinningowe z brzegu 11 Lipsko Rzeka Wisła
259. 2023.08.26. Dowolne 8 Iłża Łowisko prywatne
260. 2023.08.26. Gruntowe 28 Kolejarz Zbiornik Domaniów Lasek Brudnowski
261. 2023.08.26-27. Feederowe – nocne Radomski Klub feederowy Zbiornik Jagodno strefa ABC
262. 2023.08.26-27. Dowolne nocne      do ustalenia 17 Orka Pionki Odnoga Stężyca
263. 2023.08.26-27. Gruntowe nocne 31 ZNTK Leszcz Zbiornik Domaniów Kamienie
264. 2023.08.27. Okręgowe Zawody Dzieci i Młodzieży – Wędkarskie Pożegnanie Wakacji Komisja Młodzieżowa Zbiornik Jastrząb
265. 2023.08.27. Feederowe 54 Viking Zbiornik Jagodno strefa AB
266. 2023.08.27. Spławikowe 43 Kazanów Zbiornik Siczki Górne
267. 2023.08.27. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Jezioro Mozolice
268. 2023.08.27. Spinningowe 19 Syrenka Białobrzegi Rzeka Pilica Białobrzegi
269. 2023.09.02. Dla dzieci  8 Iłża Jezioro Iłża
270. 2023.09.02. Gruntowe 47 MPK Radom Zbiornik Jagodno strefa AB
271. 2023.09.02. Spławikowe 46 Sumik Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
272. 2023.09.03. Towarzyskie Spławikowe Zawody Okręgowe – Memoriał Małgorzaty Wesołowskiej Okręg Zbiornik Jastrząb
273. 2023.09.03. Feederowe 17 Orka Pionki Zbiornik Jagodno strefa AB
274. 2023.09.03. Gruntowe 41 Radomka Jedlińsk Zbiornik Domaniów Lasek Brudnowski
275. 2023.09.03. Feederowe 22 Energetyk Zbiornik Siczki Górne
276. 2023.09.03. Feederowe 36 Chotcza Rzeka Wisła Gniazdków
277. 2023.09.06. Spławikowe 39 Warka MZPOW Jezioro Środkowe i Matecznik Warka
278. 2023.09.09. Spławikowe 23 Ikar Zbiornik Koszorów
279. 2023.09.09. Spławikowe 28 Kolejarz Zbiornik Domaniów Kamienie
280. 2023.09.09-10. Feederowe Radomski Klub Feederowy Zbiornik Jagodno strefa ABC
281. 2023.09.09-10. Spławikowe Klub Płoć Warka Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
282. 2023.09.10. Spławikowe 20 Przysucha Zbiornik Topornia
283. 2023.09.10. Towarzyskie Spiningowe Zawody Okręgowe – Puchar rz.Wisła (z brzegu) Okręg Rzeka Wisła Kolonia Nadwiślańska
284. 2023.09.10. Spławikowe 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
285. 2023.09.10. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Zbiornik Janików (lewy brzeg)
286. 2023.09.10. Feederowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
287. 2023.09.10. Dowolne 24 Łączniki  Rzeka Pilica Białobrzegi
288. 2023.09.10. Dowolne 18 Pionki Miasto Staw Górny Pionki
289. 2023.09.10. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
290. 2023.09.10. Dowolne 2 Błedów Zbiornik Błędów
291. 2023.09.15-16. Feederowe nocne 51 Rejon Energetyczny Rzeka Wisła Łęka
292. 2023.09.16. Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Wędkarstwie Feederowym pod patronatem Prezesa Zarządu Okręgu Okręg Zbiornik Jastrząb
293. 2023.09.16. Spinningowe 42 Zwoleń Rzeka Pilica
294. 2023.09.16. Dowolne 30 Piast Radom Zbiornik Domaniów Kamienie
295. 2023.09.17. Spinningowe Teamy z łodzi 23 Ikar Zbiornik Domaniów
296. 2023.09.17. Gruntowo-spławikowe 26 Jastrząb Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
297. 2023.09.17. Feederowe 13 Starostwo Powiatowe Rzeka Wisła Wilczkowice opaska
298. 2023.09.17. Spinningowe 18 Pionki Miasto Rzeka Wisła Ryczywół
299. 2023.09.17. Spinningowe 54 Viking Rzeka Radomka Wola Chodowska
300. 2023.09.17. Dowolne 21 Przytyk Zbiornik Domaniów Kamienie
301. 2023.09.17. Spławikowe 9 Źródełko Jedlnia Letnisko Zbiornik Janików
302. 2023.09.17. Spinningowe z brzegu 1 Białobrzegi Rzeka Pilica Białobrzegi
303. 2023.09.23. Spławikowe 47 MPK Radom Jezioro Sieciechów
304. 2023.09.23. Spinningowe 43 Kazanów Rzeka Wisła Kolonia Raj
305. 2023.09.23. Spinningowe 8 Iłża Jezioro Iłża
306. 2023.09.23. Gruntowo-Feederowe 46 Sumik Staw Górny Pionki
307. 2023.09.23-24. Feederowe 50 Skaryszew Zbiornik Domaniów Kamienie
308. 2023.09.24. Towarzyskie Okręgowe Zawody Feederowe – Puchar HAYABUSA Okręg Zbiornik Jagodno
309. 2023.09.24. Dowolne 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Topornia
310. 2023.09.24. Spławikowe 54 Viking Zbiornik Siczki Górne
311. 2023.09.24. Gruntowe 31 ZNTK Leszcz Rzeka Wisła Wilczkowice opaska
312. 2023.09.24. Dowolne 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
313. 2023.09.24. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Zbiornik Polanka
314. 2023.09.24. Feederowe 4 Elektrownia Kozienice Staw Górny Pionki
315. 2023.09.24. Spinningowe 12 Ciepielów Rzeka Wisła Kolonia Raj
316. 2023.09.24. Spławikowe 1 Białobrzegi Starorzecze Brzeźce
317. 2023.09.24. Feederowe 36 Chotcza Rzeka Wisła Chotcza Dolna
318. 2023.09.24. Spinningowe z brzegu Radomski Klub Sandacz Rzeka Wisła Świerże Górne (Prom)
319. 2023.09.30. Spinningowe Teamy z łodzi Radomski Klub Sandacz Zbiornik Domaniów
320. 2023.10.01. Feederowe 40 GRYF Wierzbica Zbiornik Jagodno strefa BC
321. 2023.10.01. Towarzyskie Spławikowe Zawody Okręgowe – Puchar Prezesa ZO Okręg Zbiornik Drzewica
322. 2023.10.01. Spinningowe 20 Przysucha Rzeka Pilica Białobrzegi
323. 2023.10.01. Dowolne 29 Łucznik Zbiornik Jagodno strefa A
324. 2023.10.01. Spinningowe z brzegu 1 Białobrzegi Rzeka Pilica i jeziora Białobrzegi
325. 2023.10.01. Spinningowe Teamy z łodzi Radomski Klub Sandacz Zbiornik Domaniów
326. 2023.10.07. Spinningowe z brzegu 23 Ikar Zbiornik Jagodno strefa ABC
327. 2023.10.07. Spinningowe 18 Pionki Miasto Staw Górny Pionki
328. 2023.10.07. Feederowe 51 Rejon Energetyczny Rzeka Wisła Łęka
329. 2023.10.08. Gruntowo-Feederowe (trzy koła) 20 Przysucha (trzy koła) Zbiornik Jagodno strefa ABC
330. 2023.10.08. Spinningowe 17 Orka Pionki Staw Górny Pionki
331. 2023.10.08. Spławikowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Siczki Górne
332. 2023.10.08. Dowolne 24 Łączniki Zbiornik Borki (prawy brzeg)
333. 2023.10.08. Spławikowo-gruntowe 31 ZNTK Leszcz Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
334. 2023.10.08. Gruntowe-feederowe (trzy koła) 3 Drzewica (trzy koła) Zbiornik Jagodno strefa ABC
335. 2023.10.08. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Zbiornik Janików
336. 2023.10.08. Spinningowe     do ustalenia 9 Źródełko Jedlnia Letnisko Zbiornik Siczki Górne i Dolne
337. 2023.10.08. Spławikowe 11 Lipsko Zbiornik Zwoleń
338. 2023.10.09. Dowolne 42 Zwoleń Zbornik Janowice
339. 2023.10.14. Jesienne sprzątanie 9 Źródełko Jedlnia Letnisko Zbiornik Siczki Górne i Dolne
340. 2023.10.14. Spławikowe 28 Kolejarz Rzeka Wisła Łoje
341. 2023.10.14-15. III i IV Tura Eliminacji do Feederowych Mistrzostw Okręgu 2024 Okręg Zbiornik Jagodno
342. 2023.10.15. Spinningowe 20 Przysucha Zbiornik Topornia
343. 2023.10.15. Dowolne 18 Pionki Miasto Staw Górny Pionki
344. 2023.10.15. Spinningowe  54 Viking Rzeka Pilica Białobrzegi
345. 2023.10.21. Towarzyskie Spiningowe Zawody Okręgowe Teamów – Puchar Klubu sandacz – (z łodzi) Okręg Zbiornik Domaniów
346. 2023.10.21. Feederowe 51 Rejon Energetyczny Zbiornik Siczki Górne
347. 2023.10.21. Dowolne 46 Sumik Zbiornik Topornia
348. 2023.10.21-22. Spławiowe Klub Płoć Warka Jezioro Wschodnie Białobrzegi
349. 2023.10.22. Feederowe – otwarte 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Jagodno strefa ABC
350. 2023.10.22. Towarzyskie Spiningowe Zawody Okręgowe Teamów – Memoriał Dariusza Dolegi – (z łodzi) Okręg Zbiornik Domaniów
351. 2023.10.22. Dowolne 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
352. 2023.10.22. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
353. 2023.10.22. Spinningowe z brzegu 11 Lipsko Rzeka Wisła
354. 2023.10.28. Spinningowe z brzegu 13 Starostwo Powiatowe Rzeka Wisła Kolonia Nadwiślańska
355. 2023.10.29. Spławikowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Koszorów
356. 2023.10.29. Spinningowe 22 Energetyk Zbiornik Jagodno strefa ABC
357. 2023.10.29. Dowolne 38 Warka Miasto Rzeka Pilica Matecznik Warka
358. 2023.10.29. Spinningowe z brzegu 25 Radom Miasto Rzeka Radomka
359. 2023.10.29. Spławikowo-spinningowe 19 Syrenka Białobrzegi Jezioro Wschodnie i Zachoodnie Białobrzegi
360. 2023.11.04-05. Spinningowe Teamy z łodzi Radomski Klub Sandacz Zbiornik Domaniów
361. 2023.11.12. Spinningowe 56 Rybaczek Zakrzew Rzeka Radomka Jedlińsk
362. 2023.11.19. Dowolne 22 Energetyk Przeka Pilica Matecznik Warka
363. 2023.11.26. Dowolne 38 Warka Miasto Rzeka Pilica Matecznik Warka
364. Do ustalenia Spec – kurs wiosenny Domaniów Okręgowa Komisja Młodzieżowa Zbiornik Domaniów
365. Do ustalenia Spec – kurs jesienny Domaniów Okręgowa Komisja Młodzieżowa Zbiornik Domaniów