Kalendarz wszystkich zawodów w Okręgu

Zanim pojedziesz na łowisko, sprawdź, czy w planowanym przez Ciebie czasie nie są lub nie będą rozgrywane zawody wędkarskie. Zgodnie z zapisami Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb należy pamiętać o zapisach: § 2 Pkt. 2 Ust. 7. Obowiązkiem wędkarza jest opuszczenie łowiska, jeśli rozgrywane mają być na nim zawody sportowe. Organizator zawodów musi posiadać pisemne zezwolenie uprawnionego do rybactwa w obwodzie rybackim.  UWAGA: Zgłoszenia do terminarza odbywają się na podstawie pisemnych zgłoszeń (mail, fax, pismo złożone w biurze ZO) dokonanych jedynie przez osoby upoważnione (Prezes, Wiceprezes Ds. Sportu, Kapitan Sportowy, Sekretarz). Zmiany można dokonać przynajmniej dwa tygodnie przed terminem zawodów.

Tabela aktualna na dzień 16.11.2021r.

1. 2021.01.17. Podlodowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Siczki Dolne
2. 2021.01.17. Spławikowe 56 Rybaczek Zakrzew Rzeka Radomka (Zameczek)
3. 2021.01.24. Podlodowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
4. 2021.01.30. Podlodowe 23 Ikar Zbiornik Siczki Górne
5. 2021.01.30. Podlodowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Mozolice
6. 2021.01.31. I i II Tura Podlodowych Mistrzostw Okręgu (odwołane) Okręg Zbiornik Siczki Górne / Staw Górny Pionki
7. 2021.02.07. Podlodowe 13 Starostwo Powiatowe Staw Górny Pionki
8. 2021.02.07. Podlodowe 43 Kazanów Zbiornik Siczki Górne
9. 2021.02.07.  Podlodowe 18 Pionki Miasto Zbiornik Siczki Górne
10. 2021.02.07.  Podlodowe                           17 Orka Pionki Zbiornik Siczki Górne
11. 2021.02.13. Podlodowe 23 Ikar Zbiornik Domaniów
12. 2021.02.13. Podlodowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
13. 2021.02.14. III i IV Tura Podlodowych Mistrzostw Okręgu (odwołane) Okręg Staw Górny Pionki / Zbiornik Siczki Górne
14. 2021.02.20. Podlodowe 18 Pionki Miasto Staw Górny Pionki
15. 2021.02.21. Podlodowe 20 Przysucha Zbiornik Topornia
16. 2021.02.21. Podlodowe 25 Radom Miasto Zbiornik Siczki Dolne
17. 2021.02.21. Podlodowe 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
18. 2021.02.21. Podlodowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
19. 2021.02.21. Podlodowe Start Dęblin Jezioro Sieciechów
20. 2021.02.21. Podlodowe Puławy Miasto Jezioro Sieciechów
21. 2021.02.28. Podlodowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Siczki Górne
22. 2021.02.28. Spałwikowe 56 Rybaczek Zakrzew Rzeka Radomka (Gulin)
23. 2021.03.20. Feederowe Radomski Klub Feederowy Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
24. 2021.03.21. Spławikowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
25. 2021.03.21. Feederowe Radomski Klub Feederowy Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
26. 2021.03.21. Gruntowe 25 Radom Miasto Rzeka Wisła Wilczkowice
27. 2021.03.27. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
28. 2021.03.28. Feederowe 21 Przytyk Zbiornik Domaniów (lasek Brudnowski)
29. 2021.03.28. Dowolne 17 Orka Pionki Zbiornik Janików
30. 2021.03.28. Spławikowe 36 Chotcza Zbiornik Przerwa Chotcza
31. 2021.03.28. Spinningowe RDM SPIN KLUB Rzeka Radomka (od mostu w Głowaczowie do mostu w Ryczywole)
32. 2021.04.06. Dzień Dziecka 36 Chotcza Zbiornik Przerwa Chotcza 
33. 2021.04.10. Spławikowe 23 Ikar Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
34. 2021.04.10. Feederowe Radomski Klub Feederowy Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
35. 2021.04.10. Spławikowe 53 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
36. 2021.04.10. Spławikowe Klub Płoć Warka Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
37. 2021.04.11. Feederowe 54 Viking Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
38. 2021.04.11. Spławikowe 17 Orka Pionki Staw Górny Pionki
39. 2021.04.11. Feederowe Radomski Klub Feederowy Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
40. 2021.04.11. Feederowe 13 Starostwo Powiatowe Zbiornik Janowice
41. 2021.04.11. Spinningowe 18 Pionki Miasto Rzeka Szabasówka
42. 2021.04.11. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Stężyca kanał
43. 2021.04.11. Spławikowe 53 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
44. 2021.04.11. Spławikowe 8 Iłża Jezioro Iłża
45. 2021.04.11. Spławikowe 25 Radom Miasto Zbiornik Zwoleń
46. 2021.04.11. Spławikowe        29 Łucznik Zbiornik Jagodno (prawy brzeg)
47. 2021.04.14. Spławikowe 14 Mogielnica Jezioro Świdno
48. 2021.04.17. Spławikowe 47 MPK Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
49. 2021.04.17. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
50. 2021.04.17. 2021.04.18. Nocne Radomski Klub Feederowy Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
51. 2021.04.18. I Tura Spławikowych Mistrzostw Okręgu (odwołane) Okręg Zbiornik Jastrząb
52. 2021.04.18. Spławikowe 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
53. 2021.04.18. Dowolne 21 Przytyk Zbiornik Jagodno (prawy brzeg)
54. 2021.04.18. Spławikowe 9 Źródełko Jedlnia Letnisko Zbiornik Siczki Górne
55. 2021.04.24. Feederowe 46 Sumik Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
56. 2021.04.24. Sprzątanie zalewu 9 Źródełko Jedlnia Letnisko Zbiornik Siczki Górne
57. 2021.04.25. Feederowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
58. 2021.04.25. Spławikowe 31 ZNTK Leszcz Zbiornik Siczki Górne
59. 2021.04.25. Spławikowe   54 Viking Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
60. 2021.04.25. Feederowe 50 Skaryszew Zbiornik Domaniów (trzciny/plaża)
61. 2021.04.25. Feederowe 20 Przysucha Zbiornik Topornia
62. 2021.04.25. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
63. 2021.04.25. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Stężyca Odnoga
64. 2021.04.25. Spławikowe 38 Warka Miasto Jezioro Wodanowskie
65. 2021.04.25. Spławikowe 36 Chotcza Zbiornik Przerwa Chotcza
66. 2021.04.25. Spinningowe z brzegu RKS Sandacz Rzeka Pilica Białobrzegi
67. 2021.04.25. Spławikowe 11 Lipsko Zbiornik Lipsko
68. 2021.04.25. Spławikowe 42 Zwoleń Zbiornik Janików
69. 2021.04.25. Feederowe 1 Białobrzegi Jezioro Zachodnie Białobrzegi
70. 2021.04.25. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Jezioro Zdziczów
71. 2021.04.30. Spławikowe 14 Mogielnica Jezioro Świdno
72. 2021.05.01. Feederowe    (zmiana terminu na 2021.09.18.) 23 Ikar Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
73. 2021.05.01.  I Tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu – (z brzegu) – (zmiana trerminu na 2021.05.29.) Okręg Białobrzegi
74. 2021.05.02. II Tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu – (z brzegu) – (zmiana terminu na 2021.05.30.) Okręg Budy Michałowskie
75. 2021.05.02. Spławikowe 26 Jastrząb Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
76. 2021.05.02. Spławikowe 40 Gryf Wierzbica Zbiornik Resztówka
77. 2021.05.02. Spławikowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
78. 2021.05.03. Spinningowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
79. 2021.05.03. Spławikowe 43 Kazanów Rzeka Iłżanka Kroczów
80. 2021.05.06. Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Karpiowym (zmiana terminu) – (do ustalenia II połowa września) Okręg Zbiornik Jagodno
81. 2021.05.07. Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Karpiowym (zmiana terminu) – (do ustalenia II połowa września) Okręg Zbiornik Jagodno
82. 2021.05.08. Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Karpiowym (zmiana terminu) – (do ustalenia II połowa września) Okręg Zbiornik Jagodno
83. 2021.05.08. Spławikowe 28 Kolejarz Zbiornik Domaniów (kamienie)
84. 2021.05.08. Spławikowe 24 Łączniki Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
85. 2021.05.08. 2021.05.09. Nocne Radomski Klub Feederowy Zbniornik Domaniów (Brudnów – tama boczna)
86. 2021.05.09. Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Karpiowym (zmiana terminu) –  (do ustalenia II połowa września) Okręg Zbiornik Jagodno
87. 2021.05.09. Feederowe 13 Starostwo Powiatowe Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
88. 2021.05.09. Feederowe 17 Orka Pionki Zbiornik Domaniów (kamienie)
89. 2021.05.09. Dowolne 53 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
90. 2021.05.09. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
91. 2021.05.09. Spinningowe 20 Przysucha Zbiornik Topornia
92. 2021.05.09. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
93. 2021.05.09. Spinningowe 3 Drzewica Rzeka Drzewiczka
94. 2021.05.09. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Jezioro Mozolice
95. 2021.05.09. Spławikowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
96. 2021.05.09. Feederowe 54 Viking Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
97. 2021.05.15. Feederowe 33 Czaple Sieciechów Zbiornik Jagodno (prawy brzeg)
98. 2021.05.15. Spławikowe 47 MPK Zbiornik Janowice
99. 2021.05.15. 2021.05.16. Nocne 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
100. 2021.05.15. 2021.05.16. Nocne 50 Skaryszew Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
101. 2021.05.16. II Tura Spławikowych Mistrzostw Okręgu – (zmiana na I i II Turę Spławikowych Mistrzostw Okręgu na termin 2021.06.26 – I tura, 2021.06.27.- II tura) Okręg Zbiornik Jastrząb
102. 2021.05.16. Spinningowe 10 Kozienice Jezioro Mozolice
103. 2021.05.16. Spławikowe 41 Radomka Jedlińsk Jezioro Wschodnie Białobrzegi
104. 2021.05.16. Dzieci i Młodzież Spławikowe 46 Sumik Staw Górny Pionki
105. 2021.05.16. Spławikowe 29 Łucznik Zbiornik Jagodno (prawy brzeg)
106. 2021.05.16. Spławikowe     4 Elektrownia Kozienice Jezioro Zdziczów
107. 2021.05.16. Feederowe 43 Kazanów Zbiornik Janików
108. 2021.05.20. Karpiowe Radomski Klub Karpiowy Zbiornik Jagodno (cały zbiornik)
109. 2021.05.21. Karpiowe Radomski Klub Karpiowy Zbiornik Jagodno (cały zbiornik)
110. 2021.05.22. Karpiowe Radomski Klub Karpiowy Zbiornik Jagodno (cały zbiornik)
111. 2021.05.22. Dowolne 22 Energetyk Zbiornik Siczki Górne
112. 2021.05.22. Spławikowe Klub Płoć Warka Zbiornik Jastrząb (cały zbiornik)
113. 2021.05.22. 2021.05.23.  Nocne 25 Radom Miasto Zbiornik Domaniów (kamienie)
114. 2021.05.23. Spławikowe Sensas Challange Zbiornik Jastrząb (cały zbiornik)
115. 2021.05.23. Spławikowe 31 ZNTK Leszcz Zbiornik Koszorów
116. 2021.05.23. Karpiowe Radomski Klub Karpiowy Zbiornik Jagodno (cały zbiornik)
117. 2021.05.23. Spławikowe 18 Pionki Miasto Stężyca kanał
118. 2021.05.23. Spinningowe 54 Viking Rzeka Pilica Białobrzegi
119. 2021.05.23. Spławikowe 20 Przysucha Zbiornik Topornia
120. 2021.05.23. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Staw Górny Pionki
121. 2021.05.23. Spławikowe 38 Warka Miasto Rzeka Pilica Matecznik i Jezioro Środkowe
122. 2021.05.23. Spiningowe 19 Syrenka Białobrzegi Rzeka Pilica Brzeźce
123. 2021.05.23. Spławikowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
124. 2021.05.23. Feederowe 4 Elektrownia Kozienice Zbiornik Hamernia
125. 2021.05.25. Feederowe 43 Kazanów Rzekaw Wisła Solec
126. 2021.05.29. Dzieci i Młodzież 23 Ikar Zbiornik Kosów
127. 2021.05.29. Gruntowe 47 MPK Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
128. 2021.05.29. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
129. 2021.05.29.  I Tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu – (z brzegu) – (zmiana trerminu z 2021.05.01.) Okręg Białobrzegi
130. 2021.05.29. 2021.05.30. Nocne Radomski Klub Feederowy Zbiornik Domaniów (Brudnów – tama boczna)
131. 2021.05.30. II Tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu – (z brzegu) – (zmiana terminu z 2021.05.02.) Okręg Budy Michałowskie
132. 2021.05.30. Dzień Dziecka 56 Rybaczek Zakrzew Łowisko prywatne
133. 2021.05.30. Dzień Dziecka 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
134. 2021.05.30. Dzień Dziecka 21 Przytyk Łowisko prywatne
135. 2021.05.30. Dzień Dziecka 13 Starostwo Powiatowe Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
136. 2021.05.30. Dzień Dziecka 41 Radomka Jedlińsk Łowisko prywatne
137. 2021.05.30. Dzień Dziecka 18 Pionki Miasto Staw Górny Pionki
138. 2021.05.30. Dzień Dziecka 53 Szydłowiec Zbiornik Fosa
139. 2021.05.30. Dzień Dziecka 50 Skaryszew Łowisko prywatne
140. 2021.05.30. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
141. 2021.05.30. Dzień Dziecka 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
142. 2021.05.30. Dzień Dziecka 25 Radom Miasto Łowisko prywatne
143. 2021.05.30. Gruntowe 9 Źródełko Jedlnia Letnisko Zbiornik Siczki Górne
144. 2021.05.30. Dzień Dziecka 42 Zwoleń Stawy Sycyna
145. 2021.05.30. Dzieci i Młodzież 1 Białobrzegi Jezioro Wschodnie Białobrzegi
146. 2021.05.30. Dowolne 21 Przytyk Zbiornik Domaniów (kamienie)
147. 2021.06.03. Dzień Dziecka 8 Iłża Jezioro Iłża
148. 2021.06.03. Spinningowe z łodzi RKS Sandacz Zbiornik Domaniów
149. 2021.06.03. Spinningowe 43 Kazanów Rzeka Pilica Przybyszew
150. 2021.06.05. I Tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu Teamów – (z łodzi) Okręg Zbiornik Domaniów
151. 2021.06.05. Dzień Dziecka 24 Łączniki Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
152. 2021.06.05. Feederowe 54 Viking Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
153. 2021.06.05. 2021.06.06 Nocne                 29 Łucznik Zbiornikl Jagodno (prawy brzeg)
154. 2021.06.05. 2021.06.06. Nocne 24 Łączniki Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
155. 2021.06.05. 2021.06.06. Nocne  17 Orka Pionki Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
156. 2021.06.05. 2021.06.06. Nocne 8 Iłża Zbiornik Domaniów (kamienie)
157. 2021.06.06. II Tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu Teamów – (z łodzi) Okręg Zbiornik Damaniów
158. 2021.06.06. Spławikowe 22 Energetyk Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
159. 2021.06.06. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Zbiornik Polanka
160. 2021.06.06. Spławikowe 38 Warka Miasto Rzeka Pilica Środkowe Matecznik
161. 2021.06.06. Dzień Dziecka 40 Gryf Wierzbica Zbiornik Resztówka
162. 2021.06.06. Dzień Dziecka 11 Lipsko Zbiornik Lipsko
163. 2021.06.06. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Zbiornik Janików
164. 2021.06.12. Młodzieżowe 18 Pionki Miasto Staw Górny Pionki
165. 2021.06.12. 2021.06.13. Dowolne 41 Radomka Jedlińsk Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
166. 2021.06.13. Dzień Dziecka 26 Jastrząb Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
167. 2021.06.13. Feederowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
168. 2021.06.13. Spławikowe 22 Energetyk Jezioro Wschodnie Białobrzegi
169. 2021.06.13. Spławikowe 38 Warka Miasto Jezioro Środkowe i Matecznik
170. 2021.06.19. Spławikowe 28 Kolejarz Staw Górny Pionki
171. 2021.06.19. Spławikowe 23 Ikar Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
172. 2021.06.19.  Spławikowe      38 Warka Miasto Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
173. 2021.06.19. 2021.06.20. Nocne 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Domaniów (trzciny/plaża)
174. 2021.06.19. 2021.06.20. Gruntowe 47 MPK Zbiornik Jagodno (prawy brzeg)
175. 2021.06.19. 2021.06.20. Nocne 18 Pionki Miasto Zbiornik Domaniów (kamienie)
176. 2021.06.20. Feederowe 36 Chotcza Rzeka Wisła Chotcza
177. 2021.06.20. Spławikowe 31 ZNTK Leszcz Rzeka Wisła Wilczkowice 
178. 2021.06.20. Feederowe 54 Viking Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
179. 2021.06.20. Dowolne Klub Victoria Zbiornik Domaniów (Brudnów – tama boczna)
180. 2021.06.20. Dowolne 20 Przysucha Zbiornik Topornia
181. 2021.06.20. Gruntowe 26 Jastrząb Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
182. 2021.06.20. Spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Zbiornik Błędów
183. 2021.06.20. Spławikowe 38 Warka Miasto Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
184. 2021.06.20. Spławikowe 11 Lipsko Zbiornik Lipsko
185. 2021.06.20. Feederowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
186. 2021.06.20. Spławikowe 43 Kazanów Zalew Zwoleń
187. 2021.06.26. I Tura Spławikowych Mistrzostw Okręgu  Okręg Zbiornik Jastrząb
188. 2021.06.26. Dowolne 46 Sumik Zbiornik Domaniów (kamienie)
189. 2021.06.26. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Zbiornik Janików
190. 2021.06.26. 2021.06.27. Nocne Radomski Klub Feederowy Zbiornik Domaniów (Brudnów – tama boczna)
191. 2021.06.26. 2021.06.27. Nocne 8 Iłża Jezioro Iłża
192. 2021.06.27. II Tura Spławikowych Mistrzostw Okręgu Okręg Zbiornik Jastrząb
193. 2021.06.27. Spławikowe 18 Pionki Miasto Staw Górny Pionki
194. 2021.06.27. Dowolne 53 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
195. 2021.06.27. Spinningowe 3 Drzewica Rzeka Drzewiczka
196. 2021.06.27. Spławikowe 40 Gryf Wierzbica Zbiornik Domaniów (kamienie)
197. 2021.06.27. Spławikowe 19 Syrenka Białobrzegi Jezioro Wschodnie Białobrzegi
198. 2021.06.27. Spławikowe 14 Mogielnica Jezioro Świdno
199. 2021.07.03. Spławikowe 23 Ikar Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
200. 2021.07.04. Feederowe 13 Starostwo Powiatowe Rzeka Wisła Wilczkowice
201. 2021.07.04. Towarzyskie Spławikowe Zawody Młodzieżowe w Kategorii U-15 i U-20 Okręg Zbiornik Jastrząb
202. 2021.07.04. Feederowe 41 Radomka Jedlińsk Zbiornik Siczki Górne
203. 2021.07.04. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
204. 2021.07.04. Feederowe Colmic Polandfishing Zbiornik Jagodno (cały zbiornik)
205. 2021.07.04. Spławikowe 17 Orka Pionki Zbiornik Zwoleń
206. 2021.07.04. Gruntowe 11 Lipsko Rzeka Wisła Chotcza
207. 2021.07.04. Feederowe    (do uzgodnienia) 43 Kazanów Rzeka Wisła Chotcza
208. 2021.07.10. Spławikowe 47 MPK Łowisko prywatne
209. 2021.07.10. 2021.07.11. Nocne 21 Przytyk Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
210. 2021.07.10. 2021.07.11. Gruntowe 25 Radom Miasto Zbiornik Jagodno (prawy brzeg)
211. 2021.07.10. 2021.07.11. Nocne 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
212. 2021.07.10. 2021.07.11. Feederowe 50 Skaryszew Zbiornik Domaniów (kamienie)
213. 2021.07.11. Spławikowe       13 Starostwo Powiatowe Rzeka Wisła Wilczkowice
214. 2021.07.11. Spławikowe 18 Pionki Miasto Staw Górny Pionki
215. 2021.07.11. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Zbiornik Polanka
216. 2021.07.11. Feederowe 8 Iłża Jezioro Iłża
217. 2021.07.11. Spinningowe 43 Kazanów Rzeka Kamienna
218. 2021.07.12. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Zbiornik Polanka
219. 2021.07.12. Dowolne 38 Warka Miasto Zbiornik Tarczyn
220. 2021.07.17.  2021.07.18. Feederowe Radomski Klub Feederowy Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
221. 2021.07.17. 2021.07.18 Nocne 31 ZNTK Leszcz Zbiornik Domaniów (kamienie)
222. 2021.07.17. 2021.07.18. Nocne             54 Viking Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
223. 2021.07.17. 2021.07.18. Gruntowe 23 Ikar Zbiornik Jagodno (prawy brzeg)
224. 2021.07.17. 2021.07.18. Nocne 36 Chotcza Rzeka Wisła Chotcza
225. 2021.07.18. Spławikowe 29 Łucznik Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
226. 2021.07.18. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Rzeka Wisła Wilczkowice
227. 2021.07.24. Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Wędkarstwie Feederowym pod patronatem Prezesa Zarządu Okręgu Okręg Zbiornik Jastrząb
228. 2021.07.24. 2021.07.25. Nocne Radomski Klub Feederowy Zbiornik Domaniów (Brudnów – tama boczna)
229. 2021.07.24. 2021.07.25. Nocne 18 Pionki Miasto Jezioro Zdziczów
230. 2021.07.24. 2021.07.25. Nocne 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
231. 2021.07.24. 2021.07.25. Nocne 8 Iłża Zbiornik Kotyska
232. 2021.07.25. Feederowe 13 Starostwo Powiatowe Rzeka Wisła Wilczkowice
233. 2021.07.25. Gruntowe 22 Energetyk Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
234. 2021.07.25. Dowolne 1 Białobrzegi Jezioro Zachodnie Białobrzegi
235. 2021.07.25. Spławikowe 14 Mogielnica Jezioro Świdno
236. 2021.07.31.  Spinningowe 23 Ikar Rzeka Wisła (Kolonia Nadwiślańska)
237. 2021.07.31. 2021.08.01. Nocne 21 Przytyk Zbiornik Domaniów (kamienie)
238. 2021.07.31. 2021.08.01. Nocne 26 Jastrząb Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
239. 2021.08.01. Spinningowe 11 Lipsko Rzeka Wisła (Kolonia Nadwiślańska)
240. 2021.08.01. Dowolne 19 Syrenka Białobrzegi Jezioro Zachodnie Białobrzegi
241. 2021.08.01. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Zbiornik Janików
242. 2021.08.02. Spławikowe 38 Warka Miasto Jezioro Pnie
243. 2021.08.07. 2021.08.08. Gruntowe 47 MPK Zbiornik Jagodno (prawy brzeg)
244. 2021.08.07. 2021.08.08. Gruntowe 50 Skaryszew Rzeka Wisła Chotcza
245. 2021.08.07. 2021.08.08. Nocne 33 Czaple Sieciechów Stężyca odnoga
246. 2021.08.07. 2021.08.08. Feederowe 4 Elektrownia Kozienice Zbiornik Hamernia
247. 2021.08.08. Dowolne 56 Rybaczek Zakrzew Rzeka Wisła Wilczkowice 
248. 2021.08.08. Spławikowe 10 kozienice Jezioro Zdziczów
249. 2021.08.08. Feederowe 18 Pionki Miasto Zbiornik Domaniów (kamienie)
250. 2021.08.08. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Łowisko prywatne
251. 2021.08.14. 2021.08.15. Nocne 22 Energetyk Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
252. 2021.08.14. 2021.08.15. Nocne 26 Jastrząb  Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
253. 2021.08.14. 2021.08.15. Nocne Radomski Klub Feederowy Zbiornik Jagodno (prawy brzeg)
254. 2021.08.21. Spławikowe 23 Ikar Zbiornik Jagodno (prawy brzeg)
255. 2021.08.21. Spławikowe 47 MPK Zbiornik Koszorów
256. 2021.08.21. 2021.08.22. Spinningowe z łodzi RKS Sandacz Brody Iłżeckie
257. 2021.08.21. 2021.08.22. Nocne Radomski Klub Feederowy Zbiornik Domaniów (Brudnów – tama boczna)
258. 2021.08.21. 2021.08.22. Nocne 24 Łączniki Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
259. 2021.08.21. 2021.08.22. Nocne 40 Gryf Wierzbica Zbiornik Domaniów (kamienie)
260. 2021.08.22. Dowolne 17 Orka Pionki Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
261. 2021.08.22. Gruntowe 23 Ikar Zbiornik Jagodno (prawy brzeg)
262. 2021.08.22. Spinningowe 18 Pionki Miasto Rzeka Wisła Regów
263. 2021.08.22. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
264. 2021.08.22. Karpiowe 8 Iłża Łowisko prywatne
265. 2021.08.22. Gruntowe 25 Radom Miasto Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
266. 2021.08.22. Spławikowe 11 Lipsko Zbiornik Lipsko
267. 2021.08.22. Spławikowe 19 Syrenka Białobrzegi Jezioro Wschodnie Białobrzegi
268. 2021.08.22. Spinningowe 43 Kazanów Rzeka Wisła Kamień Solec
269. 2021.08.22. Gruntowe 53 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
270. 2021.08.28. 2021.08.29. Nocne 31 ZNTK Leszcz Zbiornik Domaniów (kamienie)
271. 2021.08.29. Okręgowe Zawody Dzieci i Młodzieży – Wędkarkie Pożegnanie Wakacji Okręg Jezioro Białobrzegi
272. 2021.08.29. Feederowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Koszorów
273. 2021.08.29. Spławikowe Klub Płoć Warka Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
274. 2021.08.29. Spławikowe 8 Iłża Jezioro Iłża
275. 2021.08.29. Gruntowe 11 Lipsko Zbiornik Zwoleń
276. 2021.08.29. Feederowe 51 Rejon Energetyczny Zbiornik Janików
277. 2021.08.29. Feederowe 43 Kazanów Zbiornik Siczki Górne
278. 2021.08.30. Spławikowe 38 Warka Miasto Jezioro Pnie
279. 2021.09.04. Dowolne 28 Kolejarz Staw Górny Pionki
280. 2021.09.04. Spławikowe 46 Sumik Zbiornik Jagodno (prawy brzeg)
281. 2021.09.05. Feederowe 17 Orka Pionki Staw Górny Pionki
282. 2021.09.05. Towarzyskie Spławikowe Zawody Okręgowe – Puchar Prezesa Zarządu Okręgu Okręg Zbiornik Jastrząb
283. 2021.09.05. Puchar Hayabusa 31 ZNTK Leszcz Zbiornik Domaniów (Brudnów – tama boczna) / Zbiornik Jagodno (cały zbiornik)
284. 2021.09.05. Dzieci i Młodzież 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
285. 2021.09.05. Spinningowe 54 Viking Jezioro Iłża
286. 2021.09.05. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Zbiornik Janików
287. 2021.09.05. Gruntowe 9 Źródełko Jedlnia Letnisko Zbiornik Siczki Górne
288. 2021.09.05. Spinningowe 42 Zwoleń Rzeka Wisła
289. 2021.09.05. Spławikowe 1 Białobrzegi Starorzecze Brzeźce
290. 2021.09.05. Gruntowe 10 Kozienice Rzeka Wisła Wilczkowice
291. 2021.09.11. Spławikowe 47 MPK Jezioro Sieciechów
292. 2021.09.11. Feederowe Radomski Klub Feederowy Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
293. 2021.09.11. Dowolne 24 Łączniki Rzeka Wisła
294. 2021.09.11. 2021.09.12. Nocne 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
295. 2021.09.11. 2021.09.12. Gruntowe  56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
296. 2021.09.12. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Zbiornik Janików
297. 2021.09.12. Feederowe Radomski Klub Feederowy Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
298. 2021.09.12. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
299. 2021.09.12. Spławikowe 18 Pionki Miasto Staw Górny Pionki
300. 2021.09.12. Spławikowe 20 Przysucha Zbiornik Topornia
301. 2021.09.12. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
302. 2021.09.12. Karpiowe 8 Iłża Łowisko prywatne
303. 2021.09.12. Spławikowe 25 Radom Miasto Zbiornik Janowice
304. 2021.09.12. Spławikowe 40 Gryf Wierzbica Zbiornik Jagodno (prawy brzeg)
305. 2021.09.12. Feederowe 36 Chotcza Rzeka Wiasła Gniazdków
306. 2021.09.12. Spinningowe z łodzi RKS Sandacz Zbiornik Sulejów
307. 2021.09.12. Spławikowe 14 Mogielnica Jezioro Świdno
308. 2021.09.18. Feederowe 23 Ikar Zbiornik Jagodno (prawy brzeg)
309. 2021.09.18. Spławikowe 47 MPK Zbiornik Koszorów
310. 2021.09.18. Feederowe 23 Ikar Zbiornik Jagodno (prawy brzeg)
311. 2021.09.18. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Zbiornik Janików
312. 2021.09.19. Towarzyskie Feederowe Zawody Okręgowe o Puchar Posła Ziemi Radomskiej Pana Konrada Frysztaka (I tura eliminacji do Mistrzostw Okręgu 2022)  Okręg Zbiornik Jagodno
313. 2021.09.19. Dowolne 41 Radomka Jedlińsk Łowisko prywatne
314. 2021.09.19. Spinningowe 22 Energetyk Staw Górny Pionki
315. 2021.09.19. Spinningowe 3 Drzewica Rzeka Drzewiczka
316. 2021.09.19. Dowolne 26 Jastrząb Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
317. 2021.09.19. Spławikowe 9 Źródełko Jedlnia Letnisko Zbiornik Siczki Górne
318. 2021.09.19. Spinningowe 1 Białobrzegi Starorzecze i rzeka Pilica Brzeźce
319. 2021.09.25. Gruntowe 28 Kolejarz Rzeka Wisła (Kępeczki)
320. 2021.09.25. Dowolne 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
321. 2021.09.25. 2021.09.26. Gruntowe 50 Skaryszew Zbiornik Domaniów (kamienie)
322. 2021.09.26. Towarzyskie Spławikowe Zawody Okręgowe – Memoriał Małgorzaty Wesołowskiej Okręg Zbiornik Jastrząb
323. 2021.09.26. Spinningowe 18 Pionki Miasto Staw Górny Pionki
324. 2021.09.26. Spinningowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica
325. 2021.09.26. Młodzieżowe 9 Źródełko Jedlnia Letnisko Zbiornik Siczki Górne
326. 2021.09.26. Spławikowe 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
327. 2021.09.30. Karpiowe – ODWOŁANE Radomski Klub Karpiowy Zbiornik Jagodno (cały zbiornik)
328. 2021.10.01. Karpiowe – ODWOŁANE Radomski Klub Karpiowy Zbiornik Jagodno (cały zbiornik)
329. 2021.10.02. Spławikowe Klub Płoć Warka Zbiornik Jastrząb (cały zbiornik)
330. 2021.10.02. Karpiowe – ODWOŁANE Radomski Klub Karpiowy  Zbiornik Jagodno (cały zbiornik)
331. 2021.10.03. Spławikowe Klub Płoć Warka Zbiornik Jastrząb (cały zbiornik)
332. 2021.10.03. Spławikowe 31 ZNTK Leszcz Zbiornik Siczki Górne
333. 2021.10.03. Spinningowe 13 Starostwo Powiatowe Rzeka Pilica Przybyszew
334. 2021.10.03. Dowolne 53 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
335. 2021.10.03. Spinningowe 54 Viking Rzeka Wisła (Kolonia Nadwiślańska)
336. 2021.10.03. Spinningowe 20 Przysucha Rzeka Pilca Białobrzegi
337. 2021.10.03. Spinningowe 25 Radom Miasto Rzeka Wisła Raj
338. 2021.10.03. Spinningowe czterch kół RKS Sandacz Brzeźce
339. 2021.10.03. Spiningowe 1 Białobrzegi Starorzecze i rzeka Pilica Brzeźce
340. 2021.10.03. Spławikowe 14 Mogielnica Jezioro Świdno
341. 2021.10.03. Karpiowe – ODWOŁANE Radomski Klub Karpiowy  Zbiornik Jagodno (cały zbiornik)
342. 2021.10.03. Spinningowe 11 Lipsko Rzeka Wisła Basonia
343. 2021.10.08. Spławikowe Sensas Challange Zbiornik Jastrząb (cały zbiornik)
344. 2021.10.09. Spławikowe 21 Przytyk Zbiornik Domaniów (kamienie)
345. 2021.10.09. Spławikowe Sensas Challange Zbiornik Jastrząb (cały zbiornik)
346. 2021.10.09. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
347. 2021.10.10. Gruntowe 24 Łączniki Zbiornik Jagodno (prawy brzeg)
348. 2021.10.10. Dowolne 29 Łucznik Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
349. 2021.10.10. Dowolne 17 Orka Pionki Łowisko prywatne
350. 2021.10.10. Spławikowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Siczki Górne
351. 2021.10.10. Towarzyskie Spiningowe Zawody Okręgowe – Puchar rz. Wisła (z brzegu) Okręg Rzeka Wisła (Kolonia Nadwiślańska)
352. 2021.10.10. Dowolne 18 Pionki Miasto Staw Górny Pionki
353. 2021.10.10. Spławikowe Sensas Challange Zbiornik Jastrząb (cały zbiornik)
354. 2021.10.10. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Jezioro Sieciechów
355. 2021.10.10. Dowolne 8 Iłża Zbiornik Domaniów (kamienie)
356. 2021.10.10. Spławikowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
357. 2021.10.10. Spławikowe 19 Syrenka Białobrzegi Jezioro Zachodnie Białobrzegi
358. 2021.10.10. Gruntowe 10 Kozienice Rzeka Wisła Wilczkowice
359. 2021.10.16. Spinningowe 23 Ikar Rzeka Wisła Chotcza
360. 2021.10.16. Spinningowe 22 Energetyk Zbiornik Jagodno (cały zbiornik)
361. 2021.10.16. Feederowe 46 Sumik Zbiornik Siczki Górne
362. 2021.10.16. 2021.10.17. Spławikowe Klub Płoć Warka Zbiornik Jastrząb (lewy brzeg)
363. 2021.10.17. Spławikowe 11 Lipsko Zbiornik Zwoleń
364. 2021.10.17. Towarzyskie Spinningowe Zawody Okręgowe Teamów – Puchar Klubu Sandacz – (z łodzi) Okręg Zbiornik Sulejów
365. 2021.10.17. Spławikowe 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
366. 2021.10.17. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Zbiornik Janików
367. 2021.10.17. Dowolne 25 Radom Miasto Zbiornik Jastrząb (prawy brzeg)
368. 2021.10.17. Feederowe Radomski Klub Feederowy Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
369. 2021.10.23. II tura eliminacji do Feederowych Mistrzostw Okręgu 2022 Okręg Zbiornik Jagodno
370. 2021.10.23. Dowolne Komisja ds. Dzieci i Młodzieży Staw Górny Pionki
371. 2021.10.24. III tura eliminacji do Feederowych Mistrzostww Okręgu 2022 Okręg Zbiornik Jastrząb
372. 2021.10.24. Spinningowe RDM SPIN KLUB Zbiornik Jagodno (cały zbiornik)
373. 2021.10.24. Spławikowe 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
374. 2021.10.24. Spinningowe 18 Pionki Miasto Zbiornik Domaniów (kamienie)
375. 2021.10.24. Spinningowe 8 Iłża Jezioro Iłża
376. 2021.10.24. Spinningowe 19 Syrenka Białobrzegi Rzeka Pilica Brzeźce
377. 2021.10.24. Spławikowe 38 Warka Miasto Rzeka Pilica Środkowy Matecznik
378. 2021.10.30. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
379. 2021.10.31. Dowolne 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
380. 2021.11.07. Spinningowe 17 Orka Pionki Zbiornik Siczki Górne
381. 2021.11.07. Spinningowe z łodzi RKS Sandacz Zbiornik Domaniów
382. 2021.11.07. Spławikowe 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
383. 2021.11.07. Spławikowe 19 Syrenka Białobrzegi Jezioro Wschodnie Białobrzegi
384. 2021.11.11. Feederowe Radomski Klub Feederowy Zbiornik Jagodno (lewy brzeg)
385. 2021.11.14. Spinningowe 56 Rybaczek Zakrzew Rzeka Radomka
386. 2021.11.14. Spławikowe 38 Warka Miasto Rzeka Pilica Matecznik