Kalendarz wszystkich zawodów w Okręgu

Zanim pojedziesz na łowisko, sprawdź, czy w planowanym przez Ciebie czasie nie są lub nie będą rozgrywane zawody wędkarskie. Zgodnie z zapisami Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb należy pamiętać o zapisach: § 2 Pkt. 2 Ust. 7. Obowiązkiem wędkarza jest opuszczenie łowiska, jeśli rozgrywane mają być na nim zawody sportowe. Organizator zawodów musi posiadać pisemne zezwolenie uprawnionego do rybactwa w obwodzie rybackim.  UWAGA: Zgłoszenia do terminarza odbywają się na podstawie pisemnych zgłoszeń (mail, fax, pismo złożone w biurze ZO) dokonanych jedynie przez osoby upoważnione (Prezes, Wiceprezes Ds. Sportu, Kapitan Sportowy, Sekretarz). Zmiana 14.06.2024 r.

Lp. Data Rodzaj zawodów Organizator Miejsce zawodów
1. 2024.01.13. Podlodowe 23 Ikar Siczki górne
2. 2024.01.14. Podlodowe 29 Łucznik Siczki
3. 2024.01.14. Podlodowe 56 Rybaczek Zakrzew Siczki Górne
4. 2024.01.20. Podlodowe 18 Pionki Miasto Pionki
5. 2024.01.21. Podlodowe 13 Starostwo Powiatowe Siczki górne
6. 2024.01.21. Podlodowe 42 Zwoleń Zwoleń
7. 2024.01.21. Podlodowe 10 Kozienice Zdziczów
8. 2024.01.28. Podlodowe 25 Radom Miasto Siczki
9. 2024.01.28. Podlodowe 17 Orka Pionki Pionki
10. 2024.01-02…. Podlodowe 20 Przysucha Topornia
11. 2024.01-03…. I i II Tura Podlodowych Mistrzostw Okręgu Okręg Radom Pionki/Siczki
12. 2024.01-03…. III i IV Tura Podlodowych Mistrzostw Okręgu Okręg Radom Siczki/Pionki
13. 2024.02.03. Podlodowe 18 Pionki Miasto Siczki górne
14. 2024.02.03. Podlodowe 23 Ikar Pionki
15. 2024.02.04. Podlodowe 29 Łucznik Siczki
16. 2024.02.04. Podlodowe 56 Rybaczek Zakrzew Domaniów
17. 2024.02.11. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jagodno sektor ABC
18. 2024.02.18. Podlodowe 54 Viking Siczki górne
19. 2024.02.18. Podlodowe 17 Orka Pionki Janików
20. 2024.02.18. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jagodno strefa ABC
21. 2024.02.25. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jagodno sektor ABC
22. 2024.03.02. Spławikowe 38 Warka Miasto Matecznik i jezioro Warka
23. 2024.03.03. Spławikowe 38 Warka Miasto Matecznik i jezioro Warka
24. 2024.03.03. Feederowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Zwoleń
25. 2024.03.10. Spławikowe Klub Płoć Warka Matecznik Warka
26. 2024.03.10. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jagodno strefa ABC
27. 2024.03.16. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jagodno strefa ABC
28. 2024.03.17. Spławikowe 19 Syrenka Białobrzegi Białobrzegi jezioro wschodnie
29. 2024.03.17. Feederowe Radomski Klub Feederowy Brudnów tama boczna
30. 2024.03.23-24. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jagodno strefa ABC
31. 2024.03.24. Spławikowe 54 Viking Iłża
32. 2024.03.24. Dowolne 17 Orka Pionki Staw Górny Pionki
33. 2024.03.24. Spławikowe 56 Rybaczek Zakrzew Siczki Górne
34. 2024.03.24. Feederowe 11 Lipsko Zwoleń
35. 2024.03.24. Spławikowe 10 Kozienice Zdziczów
36. 2024.04.06. Spławikowe 8 Iłża Iłża
37. 2024.04.06. Feederowe 24 Łączniki Brudnów tama boczna
38. 2024.04.06. Sprzątanie zalewu 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Siczki
39. 2024.04.06-07. Spławikowe 53 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
40. 2024.04.06-07. Feederowe nocne 56 Rybaczek Zakrzew Brudnów tama boczna
41. 2024.04.07. Spławikowe 18 Pionki Miasto Pionki
42. 2024.04.07. Feederowe 54 Viking Domaniów kamienie i trzciny
43. 2024.04.07. Feederowe 13 Starostwo Powiatowe Siczki górne prawy brzeg
44. 2024.04.07. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Hamernia i Młyn
45. 2024.04.07. Spławikowe 42 Zwoleń Zwoleń
46. 2024.04.07. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Janików
47. 2024.04.07. Feederowe 21 Przytyk Jagodno strefa BC
48. 2024.04.07. Spławikowe 25 Radom Miasto Koszorów
49. 2024.04.13. Spławikowe 20 Przysucha Topornia
50. 2024.04.13. Spławikowe 51 Rejon Energetyczny Siczki górne
51. 2024.04.13-14. I i II Tura Towarzyskich Feederowych Zawodów Okręgowych (Eliminacje do Mistrzostw Okręgu 2025) Okręg Radom Domaniów
52. 2024.04.14. Spławikowe 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Siczki górne
53. 2024.04.14. Spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Łowisko prywatne
54. 2024.04.20. Spławikowe 47 MPK Radom Janików lewy brzeg
55. 2024.04.20. Spławikowe 23 Ikar Topornia
56. 2024.04.20-21. Feederowe Radomski Klub Feederowy Brudnów tama boczna
57. 2024.04.21. Feederowe 50 Skaryszew Domaniów plaża
58. 2024.04.21. Spławikowe 18 Pionki Miasto Zwoleń
59. 2024.04.21. Dowolne 24 Łączniki Borki prawy brzeg
60. 2024.04.21. Feederowe 20 Przysucha Topornia
61. 2024.04.21. Feederowe 17 Orka Pionki Domaniów kamienie
62. 2024.04.21. Feederowe 29 Łucznik Jagodno strefa AB
63. 2024.04.21. Spławikowe 31 ZNTK Leszcz Siczki
64. 2024.04.21. Feederowe 4 Elektrownia Kozienice Pionki
65. 2024.04.21. Spławikowe 42 Zwoleń Janików
66. 2024.04.21. Spławikowe 10 Kozienice Zdziczów
67. 2024.04.21. Spławikowe 3 Drzewica Rzeka Drzewiczka
68. 2024.04.21. Spinningowe 43 Kazanów Rzeka Iłżanka
69. 2024.04.21. Feederowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
70. 2024.04.27. Spławikowe 46 Sumik Radom Chałupki Łaziska
71. 2024.04.27-28. I i II Tura Feederowych Mistrzostw Okręgu Okręg Radom Domaniów
72. 2024.04.28. Spławikowe 22 Energetyk Jastrząb lewy brzeg
73. 2024.04.28. Feederowe 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Jagodno strefa AB
74. 2024.04.28. Spławikowe 41 Radomka Jedlińsk Borki prawy brzeg
75. 2024.04.28. Spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Błędów
76. 2024.04.28. Dowolne 5 Garbatka Letnisko Zbiornik Zwoleń
77. 2024.05.01. Dowolne 2 Błędów Błędów
78. 2024.05.04. Feederowe 8 Iłża Łowisko prywatne
79. 2024.05.04-05. Feederowe 53 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
80. 2024.05.05. Feederowe 54 Viking Jagodno strefa AC
81. 2024.05.05. Spławikowe Klub Płoć Warka Koszorów
82. 2024.05.05. Spławikowe 29 Łucznik Borki prawy brzeg
83. 2024.05.05. Spinningowe 42 Zwoleń Wisła Janowiec
84. 2024.05.05. Feederowe 10 Kozienice Wisła Wilczkowice
85. 2024.05.05. Spinningowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica
86. 2024.05.05. Spławikowe 40 Gryf Wierzbica Resztówka
87. 2024.05.05. Feederowe Radomski Klub Feederowy (Sensas) Brudnów tama boczna
88. 2024.05.09-12. Ogólnopolskie Zawody Karpiowe Jagodno (Łuska)
89. 2024.05.11. Spławikowe 47 MPK Radom Iłża lewy brzeg
90. 2024.05.11. Feederowe 23 Ikar Brudnów tama boczna
91. 2024.05.11-12. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jastrząb prawy brzeg
92. 2024.05.12. Feederowe 18 Pionki Miasto Borki
93. 2024.05.12. Spławikowe 17 Orka Pionki Pionki
94. 2024.05.12. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Białobrzegi jezioro wschodnie
95. 2024.05.12. Spławikowe 26 Jastrząb Koszorów lewy brzeg
96. 2024.05.12. Spławikowe 41 Radomka Jedlińsk Jastrząb lewy brzeg
97. 2024.05.12. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Sieciechów
98. 2024.05.12. Spławikowe 25 Radom Miasto Janików
99. 2024.05.12. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Polanka
100. 2024.05.12. Spławikowe 14 Mogielnica Świdno
101. 2024.05.12. Spławikowe 19 Syrenka Białobrzegi Białobrzegi jezioro zachodnie
102. 2024.05.18. Spławikowe 28 Kolejarz Domaniów lasek brudnowski
103. 2024.05.18. Feederowe 51 Rejon Energetyczny Janowice
104. 2024.05.18-19. Feederowe nocne 50 Skaryszew Jastrząb lewy brzeg
105. 2024.05.18-19. Feederowe nocne 56 Rybaczek Zakrzew Brudnów tama boczna
106. 2024.05.19. Spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Łowisko prywatne
107. 2024.05.19. Spinningowe RDM Spin Iłża
108. 2024.05.19. Towarzyskie Spławikowe Zawody Okręgowe – Puchar Prezesa ZO Okręg Radom Koszorów (senior, U25)  Fosa Szydłowiec (U15, U20, U55+, U65+)/ rez. Jastrząb
109. 2024.05.19. Feederowe 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Siczki górne
110. 2024.05.24. Piknik Wędkarski dzieci i młodzieży Okręg Radom i PSP nr 5 Radom Borki
111. 2024.05.25. Feederowe 8 Iłża Iłża
112. 2024.05.25. Spławikowe 47 MPK Radom Koszorów lewy brzeg
113. 2024.05.25. Feederowe 46 Sumik Radom Jastrząb lewy brzeg
114. 2024.05.25-26. Feederowe nocne Radomski Klub Feederowy Jagodno sektor ABC
115. 2024.05.25-26. Dowolne 24 Łączniki Domaniów Kamienie
116. 2024.05.26. Spławikowe 23 Ikar Koszorów
117. 2024.05.26. Spławikowe 18 Pionki Miasto Pionki
118. 2024.05.26. Feederowe 51 Rejon Energetyczny Janików
119. 2024.05.26. Feederowe 22 Energetyk Jagodno strefa ABC
120. 2024.05.26. Spinningowe 54 Viking Pilica Brzeźce i starorzecze
121. 2024.05.26. Spławikowe Klub Sensas Białobrzegi Jastrząb cały zbiornik
122. 2024.05.26. Feederowe 29 Łucznik Borki prawy brzeg
123. 2024.05.26. Spiningowe 3 Drzewica Rzeka Drzewiczka (Nieznamierowice)
124. 2024.05.26. Feederowe 43 Kazanów Jezioro Iłża
125. 2024.05.26. Spławikowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
126. 2024.05.26. Spławikowe 12 Ciepielów Łowisko Wielgie
127. 2024.05.26. Dzień dziecka 10 Kozienice Zdziczów
128. 2024.05.26. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Mozolice
129. 2024.06.01. Dzień dziecka 8 Iłża Iłża
130. 2024.06.01. Dzień dziecka 18 Pionki Miasto Pionki
131. 2024.06.01. Dzień dziecka 23 Ikar Kosów
132. 2024.06.01. Dzień dziecka 24 Łączniki Borki prawy brzeg
133. 2024.06.01. Spinningowe 20 Przysucha Jagodno strefa ABC
134. 2024.06.01. Dzień dziecka 42 Zwoleń Zwoleń
135. 2024.06.01. Spławikowe 28 Kolejarz Domaniów kamienie
136. 2024.06.01. Dzień dziecka 5 Garbatka Letnisko Polanka
137. 2024.06.01. Dzień dziecka 11 Lipsko Zbiornik Przerwa Chotcza
138. 2024.06.01. Spławikowe Klub Płoć Warka Koszorów cały zbiornik
139. 2024.06.02. Spławikowe 31 ZNTK Leszcz Koszorów
140. 2024.06.02. Dzień dziecka 50 Skaryszew Łowisko prywatne
141. 2024.06.02. Feederowe 18 Pionki Miasto Siczki górne
142. 2024.06.02. Dzień dziecka 54 Viking Łowisko prywatne
143. 2024.06.02. Dowolne 24 Łączniki Borki prawy brzeg
144. 2024.06.02. Dzień dziecka 13 Starostwo Powiatowe Zwoleń prawy brzeg
145. 2024.06.02. Spinningowe z łódek RDM Spin Domaniów
146. 2024.06.02. Spławikowe 41 Radomka Jedlińsk Łowisko prywatne Piaseczno
147. 2024.06.02. Dla dzieci 53 Szydłowiec Fosa Szydłowiec
148. 2024.06.02. Dla dzieci 4 Elektrownia Kozienice Janików
149. 2024.06.02. Dzień dziecka 56 Rybaczek Zakrzew Łowisko prywatne
150. 2024.06.02. Dzień dziecka 40 Gryf Wierzbica Resztówka
151. 2024.06.02. Dzień dziecka 25 Radom Miasto Łowisko prywatne
152. 2024.06.02. Dla dzieci 1 Białobrzegi Jezioro Zachodnie Białobrzegi
153. 2024.06.02. Dzień dziecka 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
154. 2024.06.02. Spławikowe 11 Lipsko Lipsko ( do uzgodnienia )
155. 2024.06.08. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Janików
156. 2024.06.08-09. Feederowe nocne  (od od godz. 19.00 do godz. 5.00) 10 Kozienice Zdziczów
157. 2024.06.08-09. I i II Tura Spławikowych Mistrzostw Okręgu o Puchar Pani Prezes Zarządu Głównego kol. Beaty Olejarz Okręg Radom Jastrząb
158. 2024.06.08-09. Gruntowe nocne 29 Łucznik Jagodno strefa AB
159. 2024.06.08-09. Dowolne nocne 17 Orka Pionki Domaniów kamienie
160. 2024.06.09. Dzień dziecka 22 Energetyk Borki lewy brzeg
161. 2024.06.09. Dla dzieci 26 Jastrząb Jastrząb prawy brzeg
162. 2024.06.09. Spinningowe 3 Drzewica Rzeka Drzewiczka (Zakościele)
163. 2024.06.09. Spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Błędów
164. 2024.06.09. Dowolne Klub Victoria Brudnów tama boczna
165. 2024.06.09. Dowolne 30 Piast Radom Jagodno strefa BC
166. 2024.06.09. Spławikowe 43 Kazanów Siczki górne
167. 2024.06.09. Spinningowe 19 Syrenka Białobrzegi Rzeka Pilica Białobrzegi
168. 2024.06.13-16 2 Karpiowe GPP Okręg Radom – Krajowe Jagodno
169. 2024.06.15. Spławikowo gruntowe 8 Iłża Domaniów kamienie
170. 2024.06.15-16 Dowolne nocne 56 Rybaczek Zakrzew Koszorów
171. 2024.06.15-16. Feederowe nocne Radomski Klub Feederowy Jastrząb prawy brzeg
172. 2024.06.15-16. Gruntowe nocne 47 MPK Radom Domaniów kamienie
173. 2024.06.15-16. Gruntowe nocne 42 Zwoleń Zwoleń
174. 2024.06.15-16. Feederowe nocne 13 Starostwo Powiatowe Brudnów tama boczna
175. 2024.06.16. Spławikowe 54 Viking Topornia
176. 2024.06.16. Spławikowe 10 Kozienice Zdziczów
177. 2024.06.16. Feederowe 33 Czaple Sieciechów Pionki
178. 2024.06.16. Feederowe 14 Mogielnica Łowisko prywatne
179. 2024.06.16. Spinningowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
180. 2024.06.16. Spławikowe 11 Lipsko Wielgie
181. 2024.06.16. Spławikowe 19 Syrenka Białobrzegi Białobrzegi jezioro zachodnie
182. 2024.06.16. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Janików
183. 2024.06.21-23. Karpiowe 18 Pionki Miasto Jagodno strefa AB
184. 2024.06.22. Spławikowe 29 Łucznik Borki prawy brzeg
185. 2024.06.22. Gruntowe 26 Jastrząb Jastrząb prawy brzeg
186. 2024.06.22. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica lewy brzeg
187. 2024.06.22-23. Spławikowo gruntowe nocne 8 Iłża Iłża
188. 2024.06.22-23. Feederowe nocne 54 Viking Jastrząb prawy brzeg
189. 2024.06.22-23. Dowolne nocne do godz. 11 41 Radomka Jedlińsk Janików
190. 2024.06.22-23. Feederowe nocne 4 Elektrownia Kozienice Zwoleń
191. 2024.06.22-23. Gruntowe nocne 31 ZNTK Leszcz Domaniów kamienie
192. 2024.06.22-23. Guntowe nocne 40 Gryf Wierzbica Jagodno strefa BC
193. 2024.06.22-23. Feederowe nocne 25 Radom Miasto Koszorów
194. 2024.06.23. Spinningowe 22 Energetyk Radomka Jedlińsk
195. 2024.06.23. Dla dzieci 29 Łucznik Borki prawy brzeg
196. 2024.06.23. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica lewy brzeg
197. 2024.06.23. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Mozolice
198. 2024.06.29-30 Dowolne nocne 46 Sumik Radom Koszorów
199. 2024.06.29-30. Feederowe nocne Radomski Klub Feederowy Brudnów tama boczna
200. 2024.06.29-30. Feederowe 23 Ikar Jagodno strefa ABC
201. 2024.06.29-30. Gruntowe nocne 21 Przytyk Domaniów czciny
202. 2024.06.29-30. Feederowe nocne 43 Kazanów Domaniów kamienie
203. 2024.06.30. Spławikowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
204. 2024.07.06. Spławikowe 17 Orka Pionki Janików
205. 2024.07.06-07. Gruntowe nocne 47 MPK Radom Jagodno strefa AB
206. 2024.07.06-07. I i II Tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu Teamów (z łodzi) Okręg Radom Domaniów
207. 2024.07.06-07. Feederowe nocne 50 Skaryszew Domaniów kamienie
208. 2024.07.06-07. Karpiowe 18 Pionki Miasto Łowisko prywatne
209. 2024.07.06-07. Feederowe nocne 29 Łucznik Zwoleń
210. 2024.07.06-07. Dowolne nocne 46 Sumik Radom Chałupki Łaziska
211. 2024.07.07. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Koszorów
212. 2024.07.13. Spinningowe 23 Ikar Pilica Białobrzegi
213. 2024.07.13. Spinningowe 43 Kazanów Rzeka Pilica Przybyszew
214. 2024.07.13. Gruntowe 12 Ciepielów Łowisko Wielgie
215. 2024.07.13-14. Spławikowo gruntowe 8 Iłża Jagodno strefa AB
216. 2024.07.13-14. Gruntowe nocne 18 Pionki Miasto Domaniów lasek
217. 2024.07.13-14. Feederowe nocne Radomski Klub Feederowy Brudnów tama boczna
218. 2024.07.13-14. Feederowe nocne 56 Rybaczek Zakrzew Zwoleń
219. 2024.07.14. Dowolne 24 Łączniki Jastrząb lewy brzeg
220. 2024.07.14. Wakacje z wędką 3 Drzewica Zbiornik Drzewica lewy brzeg
221. 2024.07.14. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Mozolice
222. 2024.07.14. Gruntowe 19 Syrenka Białobrzegi Rzeka Pilica Brzeźce
223. 2024.07.20. Feederowe 23 Ikar Jastrząb prawy brzeg
224. 2024.07.20. Dla dzieci 5 Garbatka Letnisko Polanka
225. 2024.07.20-21. Gruntowe nocne 22 Energetyk Siczki górne (niedziela do godz.14.)
226. 2024.07.20-21. Karpiowe 54 Viking Jagodno strefa AB
227. 2024.07.20-21. Gruntowe nocne 26 Jastrząb Jastrząb prawy brzeg
228. 2024.07.21. Dowolne 21 Przytyk Borki prawy brzeg
229. 2024.07.21. Spławikowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
230. 2024.07.21. Spławikowe 11 Lipsko Zwoleń
231. 2024.07.27-28 Feederowe nocne 25 Radom Miasto Domaniów kamienie
232. 2024.07.27-28. Spławikowo gruntowe nocne 8 Iłża Kotyska
233. 2024.07.27-28. Feederowe nocne Radomski Klub Feederowy Jagodno strefa ABC
234. 2024.07.27-28. Nocne 3 Drzewica Zbiornik Drzewica lewy brzeg
235. 2024.07.28. Feederowe 42 Zwoleń Wisła Wilczkowice
236. 2024.07.28. Spinningowe RDM Spin Radomka od mostu w Brzózie do mostu w Ryczywole
237. 2024.07.28. Spławikowe 10 Kozienice Zdziczów
238. 2024.07.28. Dowolne 1 Białobrzegi Jezioro Zachodnie Białobrzegi
239. 2024.07.28. Spławikowe Międzykołowe Zbiornik Koszorów (caly zbiornik)
240. 2024.08.01-04. Karpiowe 20 Przysucha Jagodno strefa ABC
241. 2024.08.01-04. Karpiowe 29 Łucznik Jagodno strefa ABC
242. 2024.08.03. Gruntowe nocne 26 Jastrząb Jastrząb prawy brzeg
243. 2024.08.03-04. I i II Tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu (z Brzegu) Okręg Radom Michałów Białobrzegi
244. 2024.08.03-04. Feederowe nocne 18 Pionki Miasto Domaniów kamienie
245. 2024.08.03-04. Dowolne nocne 33 Czaple Sieciechów Odnoga Stężyca za Gruszką
246. 2024.08.04. Feederowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica lewy brzeg
247. 2024.08.04. Dowolne 5 Garbatka Letnisko Zdziczów
248. 2024.08.09-11. Spec – kurs letni Domaniów Komisja Młodzieżowa Domaniów
249. 2024.08.10. Spławikowe 23 Ikar Koszorów
250. 2024.08.10-11. Dowolne nocne 17 Orka Pionki Jagodno strefa BC
251. 2024.08.10-11. Feederowe nocne 50 Skaryszew Domaniów kamienie
252. 2024.08.11. Feederowe 23 Ikar Koszorów
253. 2024.08.11. Spławikowe 20 Przysucha Topornia
254. 2024.08.11. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Wisła Wilczkowice
255. 2024.08.11. Spławikowe 29 Łucznik Borki prawy brzeg
256. 2024.08.11. Spinningowe 42 Zwoleń Pilica Warka
257. 2024.08.11. Feederowe 1 Białobrzegi Jezioro wschodnie Białobrzegi
258. 2024.08.11. Feederowe 11 Lipsko Kolonia Nadwiślańska
259. 2024.08.15. Spławikowo gruntowe 8 Iłża Łowisko prywatne
260. 2024.08.16-18. Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Karpiowym Okręg Radom Jagodno
261. 2024.08.17-18. Feederowe nocne 56 Rybaczek Zakrzew Koszorów
262. 2024.08.17-18. Gruntowe nocne 40 Gryf Wierzbica Domaniów kamienie
263. 2024.08.18. Spinningowe 22 Energetyk Pilica Brzeźce
264. 2024.08.18. Gruntowo feederowe 53 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
265. 2024.08.18. Feederowe 10 Kozienice Wisła Wilczkowice
266. 2024.08.18. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica lewy brzeg
267. 2024.08.24. Spławikowo gruntowe 8 Iłża Łowisko prywatne
268. 2024.08.24. Gruntowe 47 MPK Radom Janików lewy brzeg
269. 2024.08.24-25 Feederowe 18 Pionki Miasto Łowisko prywatne
270. 2024.08.24-25 Feederowe 31 ZNTK Leszcz Domaniów kamienie
271. 2024.08.24-25. Feederowe 24 Łączniki Jagodno strefa BC
272. 2024.08.25. Okręgowe Zawody Dzieci i Młodzieży – Wędkarskie Pożegnanie Wakacji Komisja Młodzieżowa Borki
273. 2024.08.25. Spławikowe 54 Viking Wisła Wilczkowice
274. 2024.08.25. Spławikowe Klub Płoć Warka Koszorów
275. 2024.08.25. Spławikowe 43 Kazanów Kotyska
276. 2024.08.25. Spławikowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
277. 2024.08.25. Spinningowe 11 Lipsko Wisła
278. 2024.08.25. Feederowe 12 Ciepielów
279. 2024.08.31. Dla dzieci 8 Iłża Iłża
280. 2024.08.31. Gruntowe 28 Kolejarz Wisła Łoje
281. 2024.08-09.31-01 Feederowe Radomski Klub Feederowy Jastrząb prawy brzeg
282. 2024.08-09.31-01. Gruntowe 23 Ikar Domaniów kamienie
283. 2024.09.01. Feederowe 17 Orka Pionki Jagodno strefa BC
284. 2024.09.01. Feederowe 13 Starostwo Powiatowe Topornia
285. 2024.09.01. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Sieciechów
286. 2024.09.01. Feederowe 43 Kazanów Wisła Wilczkowice
287. 2024.09.01. Spinningowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
288. 2024.09.06-07. Feederowe nocne 51 Rejon Energetyczny Wisła Łęka
289. 2024.09.07. Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Wędkarstwie Feederowym pod patronatem Prezesa Zarządu Okręgu Okręg Radom Borki
290. 2024.09.07. Gruntowe 47 MPK Radom Jagodno strefa AB
291. 2024.09.07. Spławikowe 46 Sumik Radom Siczki góne
292. 2024.09.07. Spinningowe 1 Białobrzegi Rzeka Pilica i Jeziora Białobrzegi
293. 2024.09.08. Towarzyskie Okręgowe Zawody Feederowe – Puchar Hayabusa 31 ZNTK Leszcz Jagodno cały zbiornik
294. 2024.09.08. Spławikowe 18 Pionki Miasto Pionki
295. 2024.09.08. Spławikowe 38 Warka Miasto Jastrząb prawy brzeg
296. 2024.09.08. Spławikowe 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Janików
297. 2024.09.08. Spławikowe 20 Przysucha Topornia
298. 2024.09.08. Feederowe 29 Łucznik Koszorów
299. 2024.09.08. Gruntowe 41 Radomka Jedlińsk Domaniów kamienie
300. 2024.09.08. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Hamernia
301. 2024.09.08. Feederowe 42 Zwoleń Zwoleń
302. 2024.09.08. Spinningowe 3 Drzewica Rzeka Drzewiczka
303. 2024.09.08. Spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Łowisko prywatne
304. 2024.09.08. Dowolne 2 Błędów Błedów
305. 2024.09.14. Spławikowe 28 Kolejarz Pionki
306. 2024.09.14. Spinningowe 43 Kazanów Wisła Kolonia Raj
307. 2024.09.14-15 Dowolne nocne 56 Rybaczek Zakrzew Jagodno strefa ABC
308. 2024.09.15. Towarzyskie Spławikowe Zawody Okręgowe – Memoriał Małgorzatyt Wesołowskiej Okręg Radom Jastrząb
309. 2024.09.15. Dowolne 18 Pionki Miasto Pionki
310. 2024.09.15. Spinningowe 22 Energetyk Jagodno strefa ABC
311. 2024.09.15. Feederowe 10 Kozienice Zdziczów
312. 2024.09.15. Gruntowe 21 Przytyk Domaniów kamienie
313. 2024.09.21. Gruntowe 20 Przysucha Jagodno strefa ABC
314. 2024.09.21-22. Feederowe nocne 50 Skaryszew Domaniów kamienie
315. 2024.09.22. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Janików
316. 2024.09.22. Spinningowe 18 Pionki Miasto Jagodno strefa ABC
317. 2024.09.22. Spinningowe 54 Viking Pilica Budy Michałowskie
318. 2024.09.22. Dowolne 24 Łączniki Wisła Łęka
319. 2024.09.22. Gruntowo spławikowe 26 Jastrząb Jastrząb prawy brzeg
320. 2024.09.22. Spławikowe 42 Zwoleń Janowice
321. 2024.09.22. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica prawy brzeg
322. 2024.09.22. Spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Łowisko prywatne
323. 2024.09.22. Feederowe 25 Radom Miasto Borki prawy brzeg
324. 2024.09.22. Spławikowe 1 Białobrzegi Starorzecze Brzeźce
325. 2024.09.22. Spinningowe 12 Ciepielów Wisła droga wojskowa
326. 2024.09.28. Spinningowe 8 Iłża Iłża
327. 2024.09.28. Spławikowe 47 MPK Radom Jastrząb lewy brzeg
328. 2024.09.28. Spławikowe 23 Ikar Topornia
329. 2024.09.28. Feederowe 46 Sumik Radom Domaniów kamienie
330. 2024.09.28. Feederowe 51 Rejon Energetyczny Wisła Łęka
331. 2024.09.29. Feederowe 13 Starostwo Powiatowe Wisła Wilczkowice
332. 2024.09.29. Towarzyskie Spinningowe Zawody Trzy Okręgi Teamów – (z łodzi) Okręg Radom Domaniów
333. 2024.09.29. Spinningowe 18 Pionki Miasto Pionki
334. 2024.09.29. Spinningowe 10 Kozienice Zdziczów
335. 2024.09.29. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Sieciechów
336. 2024.09.29. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Polanka
337. 2024.10.05. Spinningowe z łódek 23 Ikar Domaniów
338. 2024.10.06. Towarzyskie Spinningowe Zawody Okręgowe – Puchar rz. Wisła (z brzegu) Okręg Radom Kolonia Nadwiślańska
339. 2024.10.06. Dowolne 29 Łucznik Borki prawy brzeg
340. 2024.10.06. Feederowe 31 ZNTK Leszcz Jastrząb prawy brzeg
341. 2024.10.06. Spławikowe 42 Zwoleń Zwoleń
342. 2024.10.06. Spławikowe 10 Kozienice Zdziczów
343. 2024.10.06. Feederowe 56 Rybaczek Zakrzew Topornia
344. 2024.10.06. Gruntowe 30 Piast Radom Domaniów kamienie
345. 2024.10.06. Spławikowe i spinningowe 19 Syrenka Białobrzegi Jeziora Białobrzegi
346. 2024.10.12. Towarzyskie Spinningowe Zawody Okręgowe Teamów – Puchar Klubu Sandacz – (z łodzi) Okręg Radom Domaniów
347. 2024.10.12. Dowolne 46 Sumik Radom Topornia
348. 2024.10.12. Spławikowe 28 Kolejarz Domaniów lasek brudnowski
349. 2024.10.12. Feederowe 51 Rejon Energetyczny Siczki górne
350. 2024.10.13. Towarzyskie Spinningowe Zawody Okręgowe Teamów – Memoriał Dariusza Dolegi – (z łodzi) Okręg Radom Domaniów
351. 2024.10.13. Spinningowe 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Borki
352. 2024.10.13. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Zdziczów
353. 2024.10.13. Feederowe 40 Gryf Wierzbica Jastrząb lewy brzeg
354. 2024.10.13. Spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Łowisko prywatne
355. 2024.10.13. Spinningowe 25 Radom Miasto Wisła Wilczkowice
356. 2024.10.13. Spławikowe 11 Lipsko Zwoleń
357. 2024.10.19. Spinningowe 23 Ikar Jagodno strefa ABC
358. 2024.10.19. Sprzątanie zalewu 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Siczki
359. 2024.10.20. Spinningowe 17 Orka Pionki Borki
360. 2024.10.20. Dowolne 18 Pionki Miasto Pionki
361. 2024.10.20. Spławikowe Klub Płoć Warka Matecznik Warka
362. 2024.10.20. Dowolne 24 Łączniki Borki prawy brzeg
363. 2024.10.20. Dowolne 17 Orka Pionki Łowisko prywatne
364. 2024.10.20. Spinningowe 13 Starostwo Powiatowe Radomka
365. 2024.10.20. Dowolne 10 Kozienice Zdziczów
366. 2024.10.20. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Sieciechów
367. 2024.10.20. Spinningowe 3 Drzewica Rzeka Drzewiczka
368. 2024.10.20. Spławikowe 22 Energetyk Białobrzegi kanał
369. 2024.10.20. Spinningowe 1 Białobrzegi Rzeka Pilica Brzeźce
370. 2024.10.20. Spinningowe 14 Mogielnica Świdno
371. 2024.10.20. Spinningowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
372. 2024.10.20. Spinningowe 11 Lipsko Wisła
373. 2024.10.26. Spinningowe 20 Przysucha Topornia
374. 2024.10.26-27. III i IV Tura Eliminacji do Feederowych Mistrzostw Okręgu 2024 (Eliminacje do Mistrzostw Okręgu 2025) Okręg Radom Jastrząb
375. 2024.11.03. Spławikowe 38 Warka Miasto Matecznik Warka
376. 2024.11.03. Spinningowe 56 Rybaczek Zakrzew Jagodno strefa ABC
377. 2024.11.17. Spławikowe Klub Płoć Warka Matecznik Warka
378. 2024.11.24. Spławikowe 22 Energetyk Matecznik Warka
379. 2024.12.08. Spinningowe RDM Spin Borki
380. Do ustalenia. Białobrzeska Olimpiada Szkółek Wędkarskich 19 Syrenka Białobrzegi Białobrzegi
381. Do ustalenia. Pionkowska Olimpiada Szkółek Wędkarskich 18 Pionki Miasto Pionki
382. Do ustalenia. Spec – kurs Jesienny Domaniów Komisja Młodzieżowa Domaniów
383. Do ustalenia. Towarzyskie Spinningowe Zawody Trzy Okręgi Teamów – (z łodzi) Okręg Piotrków Trybunalski Sulejów
384. Do ustalenia. Towarzyskie Spinningowe Zawody Trzy Okręgi Teamów – (z łodzi) Okręg Kielce Wióry
385. Do ustalenia. Spinningowe 20 Przysucha Pilica Białobrzegi
386. Do ustalenia. Gruntowe 19 Syrenka Białobrzegi Do ustalenia
387. Do ustalenia. Dla dzieci 19 Syrenka Białobrzegi Do ustalenia