Sędziowie

A K T U A L N O Ś C I


Dnia 08.11.2014r. w Domu Wędkarza w Brudnowie odbyła się uroczysta kolacja, podczas której nagrodzono szczególnie aktywnych sędziów w roku 2014 i nadano licencje sędziowskie sędziom klasy podstawowej i okręgowej, którzy w bierzącym roku zdali egzaminy i zostali pozytywnie zweryfikowani. Relacja na stronie: http://pzwradom.pl/spotkanie-aktywnych-sedziow-wedkarskich/.
W tym dniu przeprowadzono także kolejną sesję egzaminów i weryfikacji sędizowskich. Na skutek przeprowadzonego egzaminu Okręgwy Kapitanat Sportowy wystapił do Zarządu Okręgu o nadanie licencji sędziowskiech (zobacz wniosek >>>). W dniu 06.12.2014r. Uchwałą ZO nadano kolejne licencje sędziowskie.
Lista aktualnych sędziów na stronie: http://pzwradom.pl/aktualni-sedziowie-wedkarscy/

Dnia 23.08.2014r. Dnia 23 sierpnia br. w Domu Wędkarza w Brudnowie nad Zalewem Domaniowskim miało miejsce szkolenie sędziów sportów wędkarskich. Relacja na stronie: http://pzwradom.pl/szkolenie-sedziow-egzaminy-i-weryfikacja-w-brudnowie-zasady-ewidencjonowania-sedziowan/

Dnia 15.06.2014r. podczas VI tury Okręgowych Mistrzostw Spławikowych w Brudnowie odbył się egzamin na Sedziego Klasy Podstawowej w dyscyplinach wędkarskich. Ugzaminowi zostali poddani Koledzy Bartłomiej Gałkowski, Mieczysław Staniszewski i Andrzej Wrzesiński. Egzamin zdali pomyślmie i zostali Sedziami Klasy Podstawowej.

Dnia 25.05.2014r. podczas III tury Okręgowych Mistrzostw Spławikowych w Jastrzębiu odbył się egzamin na Sedziego Klasy Podstawowej w dyscyplinach wędkarskich. Informacje o tym wydarzeniu dostępne na stronie: http://pzwradom.pl/kolejny-egzamin-sedziowski/

Dnia 27.04.2014r. podczas spławkowych zawodów wędkarskich przeprowadzono egzaminy na Sędziów Klasy Podstawowej.
Informacje na ten temat znajdziesz na stronie: http://pzwradom.pl/nowi-sedziowie-klasy-podstawowej/

mat

 

 

Materiał filmowy o szkoleniach sędziów i zawodach okręgowych >>>

Dnia 01.02.2014r. odbyły się w naszym okręgu egzaminy i weryfikacja Sędziów Klasy Krajowej.
Informacje o tym wydarzeniu na stronie: http://pzwradom.pl/egzamin-sedziow-klasy-krajowej-0314/Dokumenty do pobrania:
Protokół zawodów wędkarskich PZW – wzór
Protokół zawodów wędkarskich PZW – pokwitowanie odbioru nagród

 

sedziowskie