
W dniach 26 -27 lipca odbyły się Spiningowe Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Spiningowym. Areną zmagań była Rzeka Pilica w Przybyszewie i Budach Michałowskich. Po dwóch dniach zaciętej i przebiegającej w koleżeńskiej atmosferze rywalizacji wyłoniliśmy najlepszych zawodników.W klasyfikacji indywidualnej Mistrzem Okręgu drugi rok z rzędu zostaje Mateusz Lipowski z Koła PZW nr. 19 Syrenka Białobrzegi. Tuż za jego plecami V -ce Mistrzem zostaje Łukasz Strupiński z Koła nr. 1 Białobrzegi . Tutuł drugiego V -ce Mistrza przypadł natomiast dla Mateusza Kaweckiego z Koła PZW nr 23 IKAR Radom. Drużynowo Mistrzami Okręgu zostają koledzy z Koła 19 Syrenka Białobrzegi w składzie : Karol Motyka – Mateusz Lipowski . Drugie miejsce zajmuje Team Siek z Koła Kazanów czyli Kol. Ryszard Głód i Rafał Wieczorek . Trzecią drużyna zostaje ekipa z Koła 1 Białobrzegi z Łukaszem Strupińskim i Kamilem Sowińskim w składzie. upominki dla zawodników ufundował Ernest Gutkiewicz przedstawiciel firmy GUNKI z Siedzibą w Białobrzegach.Serdecznie dziękujemy Komisji Sędziowskiej za sprawne przeprowadzenie zawodów. Podziękowania składamy również kolegom z Koła Syrenka Białobrzegi, które było Organizatorem technicznym imprezy.
I i II tura wyniki Indywidualne







Zobacz sczegóły