Komisje Okręgowe

Okręgowa Komisja ds. Odznaczeń

  1. Adam Kosel – Przewodniczący,
  2. Ireneusz Frydrych – Zastępca Przewodniczącego,
  3. Andrzej Jasik – Sekretarz,
  4. Dariusz Studniarz – Członek,
  5. Andrzej Siedlecki – Członek.

Okręgowa Komisja ds. Organizacyjnych.

  1. Ireneusz Frydrych – Przewodniczący,
  2. Adam Kosel – Sekretarz,
  3. Mieczysław Kaim – Członek.

Okręgowy Kapitanat Sportowy

  1. Jarosław Łoziński – Przewodniczący,
  2. Wojciech Olejarz – Zastępca Przewodniczącego,
  3. Daniel Szcześniak – Sekretarz,
  4. Jan Siwierski – Członek – Przewodniczący Kolegium Sędziowskiego,
  5. Bartłomiej Gałkowski – Członek – Okręgowa Komisja ds. Dzieci i Młodzieży,
  6. Kamil Bolek – Członek – Okręgowa Sekcja Spławikowa,
  7. VACAT – Członek – Okręgowa Sekcja Podlodowa,
  8. Grzegorz Grabarczyk – Członek – Okręgowa Sekcja Feederowa,
  9. Ryszard Iwański – Członek – Okręgowa Sekcja Karpiowa,
  10. Karol Motyka – Członek – Okręgowa Sekcja Spinningowa (brzeg),
  11. Łukasz Kacprzak – Członek – Okręgowa Sekcja Spinningowa (teamy).

Okręgowa Komisja ds. Dzieci i Młodzieży

  1. Bartłomiej Gałkowski – Przewodniczący,
  2. Jarosław Ostrowski – Sekretarz,
  3. Aleksandra Olejarz – Członek,
  4. Michał Gotkiewicz – Członek,
  5. Paweł Skopek – Członek,
  6. Krystian Pająk – Członek.

Kolegium Sędziowskie

  1. Jan Siwierski – Przewodniczący,
  2. Jan Boruch – Zastępca Przewodniczącego,
  3. Dariusz Bednarczyk – Sekretarz,
  4. Jerzy Banaszek – Członek,
  5. Ludwik Bzduszyński – Członek.

Okręgowa Komisja ds. Budżetu

  1. Jacek Błędowski – Przewodniczący,
  2. Wojciech Karolak – Sekretarz,
  3. Beata Olejarz – Członek,
  4. Ireneusz Frydrych – Członek,
  5. Jarosław Łoziński – Członek,
  6. Paweł Runowski – Członek.

Okręgowa Komisja ds. Zagospodarowania Wód

  1. Paweł Runowski – Przewodniczący,
  2. Ziemowit Jaciubek – Sekretarz,
  3. Andrzej Lipiński – Członek,
  4. Sylwester Magdzik – Członek,
  5. Tomasz Boczek – Członek,
  6. Witold Kołsut – Członek,
  7. Ryszard Iwański – Członek.

Okręgowa Komisja ds. Ochrony Wód

  1. Paweł Runowski – Przewodniczący,
  2. Ziemowit Jaciubek – Sekretarz,
  3. Zbigniew Drabarek – Członek,
  4. Sylwester Swęd – Członek.

Okręgowa Komisja ds. Cyfryzacji

  1. Sylwester Swęd – Przewodniczący
  2. Jan Boruch – Zastępca Przewodniczącego
  3. Jacek Sławiński – Sekretarz
  4. Mariusz Makowski – Członek
  5. Ziemowit Jaciubek – Członek

Okręgowa Komisja ds. Kontaktu z Kołami

  1. Mariusz Makowski – Przewodniczący
  2. Beata Olejarz – Zastępca Przewodniczącego
  3. Mieczysław Kaim – Sekretarz
  4. Sławomir Sałaciński – Członek
  5. Karol Pająk – Członek

Okręgowa Komisja ds. Pozyskiwania Środków Zewnętrznych

  1. Ziemowit Jaciubek – Przewodniczący
  2. Krzysztof Lewandowski – Sekretarz
  3. Sylwester Swęd – Członek
  4. Wojciech Karolak – Członek