Kalendarz wszystkich zawodów w Okręgu

Zanim pojedziesz na łowisko, sprawdź, czy w planowanym przez Ciebie czasie nie są lub nie będą rozgrywane zawody wędkarskie. Zgodnie z zapisami Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb należy pamiętać o zapisach: § 2 Pkt. 2 Ust. 7. Obowiązkiem wędkarza jest opuszczenie łowiska, jeśli rozgrywane mają być na nim zawody sportowe. Organizator zawodów musi posiadać pisemne zezwolenie uprawnionego do rybactwa w obwodzie rybackim.  UWAGA: Zgłoszenia do terminarza odbywają się na podstawie pisemnych zgłoszeń (mail, fax, pismo złożone w biurze ZO) dokonanych jedynie przez osoby upoważnione (Prezes, Wiceprezes Ds. Sportu, Kapitan Sportowy, Sekretarz). Zmiany można dokonać przynajmniej dwa tygodnie przed terminem zawodów.

Tabela aktualna na dzień 08.11.2018r.

Kalendarz Zawodów Okręgowych na rok 2018 Okręg PZW w Radomiu
lp. data nazwa i rodzaj zawodów organizator miejsce zawodów
1 2018-04-29 spławikowe/gruntowe 38 Warka Miasto Jezioro Wodanowskie
2 2018-05-20 spławikowe 18 Pionki Miasto Pionki
3 2018-08-12 spławikowe Płoć Warka Wodanowskie
4 2018-09-08 dowolna metoda 28 Kolejarz Wisła
5 2018-10-07 spławikowe 17 orka Pionki Domaniów, Kamienie
6  2018.09.22. spławikowe 51 Rejon Energetyczny Domaniów, Kamienie
7 2018.01.13 podlodowe 18 Pionki Miasto Pionki
8 2018.01.14 podlodowe 10 Kozienice Zdziczów
9 2018.01.14 podlodowe 25 Radom Miasto Borki
10 2018.01.14 Mistrzostwa Okręgu Podlodowe Okręg PZW w Radomiu Siczki
11 2018.01.21 podlodowe 04 Elektrownia Koz. Zdziczów
12 2018.01.21 podlodowe 13 Starostwo Radom Siczki
13 2018.01.21 podlodowe 17 orka Pionki Pionki
14 2018.01.21 podlodowe 19 Syrenka Białobrzegi, jezioro i kanał
15 2018.01.21 podlodowe 54 Viking Borki
16 2018.01.27 podlodowe 23 Ikar Borki
17 2018.01.27 podlodowe 33 Sieciechów Sieciechów
18 2018.01.28 podlodowe 54 Viking Borki
19 2018.01.28 Mistrzostwa Okręgu Podlodowe Okręg PZW w Radomiu Sieciechów
20 2018.02.04 podlodowe 04 Elektrownia Koz. Pionki
21 2018.02.04 podlodowe 13 Starostwo Radom Siczki
22 2018.02.10 podlodowe 23 Ikar Siczki
23 2018.02.11 podlodowe 17 orka Pionki Sieciechów
24 2018.02.11 podlodowe 18 Pionki Miasto Siczki
25 2018.02.11 podlodowe 54 Viking Pionki
26 2018.02.11 podlodowe Start Dęblin Stężyca, Kanał
27 2018.02.18 podlodowe 05 Garbatka L. Sieciechów
28 2018.02.18 podlodowe 20 Przysucha Domaniów
29 2018.02.25 podlodowe 54 Viking Pionki
30 2018.02.25 podlodowe Ryki Czysta Woda Sieciechów
31 2018.03.03 podlodowe 17 orka Pionki Pionki
32 2018.03.03 podlodowe 23 Ikar Borki
33 2018.03.03 podlodowe 33 Sieciechów Sieciechów
34 2018.03.04 podlodowe 17 orka Pionki Pionki
35 2018.03.04 podlodowe 25 Radom Miasto Borki
36 2018.03.24 spławikowe 22 Energetyk Siczki
37 2018.03.24-25 Mistrzostwa Okręgu Morskie (kuter) Okręg PZW w Radomiu Darłowo
38 2018.03.25 dowolna metoda 17 orka Pionki Siczki
39 2018.03.25 spławikowe Płoć Warka Białobrzegi, jezora i kanał
40 2018.04.08 spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Wólka Magierowa
41 2018.04.08 spławikowe 19 Syrenka Białobrzegi, jezioro i kanał
42 2018.04.08 spławikowe 21 Przytyk Przytyk, Kanał
43 2018.04.08 spławikowe 42 Zwoleń Zwoleń
44 2018.04.14 spławikowe 53 Szydłowiec Jastrząb
45 2018.04.15 spławikowe 11 Lipsko Lipsko
46 2018.04.15 feederowe 13 Starostwo Radom Borki
47 2018.04.15 spławikowe 25 Radom Miasto Jastrząb
48 2018.04.15 spławikowe 36 Chotcza Przerwa
49 2018.04.15 spławikowe 41 Jedlińsk Białobrzegi, jez. Zachodnie
50 2018.04.15 spławikowe 53 Szydłowiec Jastrząb
51 2018.04.15 spławikowe 54 Viking Koszorów
52 2018.04.15 spławikowe Klub Płoć Stężyca, Kanał
53 2018.04.15, gruntowo-spławikowe Stężyca Stężyca, Kanał
54 2018.04.15. spławikowe Ryki Czysta Woda Odnoga
55 2018.04.21 spławikowe 29 Łucznik Jagodno
56 2018.04.21 spławikowe 47 MPK Siczki
57 2018.04.22 spławikowe 05 Garbatka L. Stężyca, Kanał
58 2018.04.22 dowolna metoda 10 Kozienice Zdziczów
59 2018.04.22 gruntowo-spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto do ustalenia
60 2018.04.22 spławikowe 17 orka Pionki Janików
61 2018.04.22 feederowe 20 Przysucha Wólka Magierowa
62 2018.04.22 gruntowe 22 Energetyk Jagodno
63 2018.04.22 gruntowe 31 ZNTK Leszcz Siczki
64 2018.04.22 feederowe 50 Skaryszew Domaniów, plaża
65 2018.04.22 Mistrzostwa Okręgu Spławikowe Okręg PZW w Radomiu Jastrząb
66 2018.04.22 spławikowe Start Dęblin Odnoga
67 2018.04.22. feederowe 01 Białobrzegi Wólka Magierowa
68 2018.04.28 spławikowe 33 Sieciechów Sieciechów
69 2018.04.29 spławikowe 02 Błędów Błędów
70 2018.04.29 spławikowe 04 Elektrownia Koz. Hamernia
71 2018.04.29 spławikowe 11 Lipsko Lipsko
72 2018.04.29 spławikowe 13 Starostwo Radom Koszorów
73 2018.04.29 spławikowe 23 Ikar Janowice
74 2018.04.29 spławikowe 36 Chotcza Wisła
75 2018.04.29 spławikowe 38 Warka Miasto Wodanowskie
76 2018.04.29. dowolna metoda 24 Łączniki Borki
77 2018.05.01 spinningowe 19 Syrenka Białobrzegi
78 2018.05.01 spinningowe 42 Zwoleń Zwoleń
79 2018.05.03 spinningowe 20 Przysucha Topornia
80 2018.05.05 feederowe 23 Ikar Janowice
81 2018.05.06 spławikowe 05 Garbatka L. Pionki
82 2018.05.06 gruntowe 11 Lipsko Lipsko
83 2018.05.06 feederowe 17 orka Pionki Jastrząb
84 2018.05.06 spławikowe 26 Jastrząb Jastrząb
85 2018.05.06 spławikowe 38 Warka Miasto Wodanowskie
86 2018.05.06 spławikowe 40 Wierzbica Resztówka
87 2018.05.06 spinningowe 54 Viking Iłża
88 2018.05.06 spinningowe Łaskarzew Wisła, Pasternik
89 2018.05.06 Mistrzostwa Okręgu Spinningowe Okręg PZW w Radomiu Wisła, Kol. Nadwiślańska
90 2018.05.12 spławikowe 29 Łucznik Borki
91 2018.05.12 spławikowe 33 Sieciechów Sieciechów
92 2018.05.12 spławikowe 47 MPK Jastrząb
93 2018.05.12. dowolna metoda 28 Kolejarz Jagodno
94 2018.05.13 spławikowe 09 Jedlnia Let. Siczki
95 2018.05.13 spinningowe 10 Kozienice Wisła, Świerże (prom)
96 2018.05.13 dowolna metoda 25 Radom Miasto Jagodno
97 2018.05.13 Mistrzostwa Okręgu Spławikowe Okręg PZW w Radomiu Janowice
98 2018.05.13 spławikowe Start Dęblin Odnoga
99 2018.05.19. spławikowe 28 Kolejarz Jagodno
100 2018.05.20 spinningowe 11 Lipsko Wisła
101 2018.05.20 spławikowe 31 ZNTK Leszcz Jastrząb
102 2018.05.20 spławikowe Klub Płoć Białobrzegi, jezioro i kanał
103 2018.05.20 Mistrzostwa Okręgu Feederowe Okręg PZW w Radomiu Domaniów
104 2018.05.26 spławikowe 22 Energetyk Jastrząb
105 2018.05.26 spławikowe 23 Ikar Jastrząb
106 2018.05.26 Dzieci i Młodzież 46 Sumik Siczki
107 2018.05.26. dowolna metoda 28 Kolejarz Wisła
108 2018.05.26-27 gruntowe 50 Skaryszew Jastrząb
109 2018.05.27 spławikowe 04 Elektrownia Koz. Zdziczów
110 2018.05.27 spławikowe 05 Garbatka L. Mozolice
111 2018.05.27 spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Wólka Magierowa
112 2018.05.27 spławikowe 17 orka Pionki Pionki
113 2018.05.27 Dzieci i Młodzież 26 Jastrząb Jastrząb
114 2018.05.27 spławikowe 30 Piast Radom Jagodno
115 2018.05.27 spławikowe MDD 30 Piast Radom Jagodno
116 2018.05.27 Dzieci i Młodzież 36 Chotcza Przerwa
117 2018.05.27 spławikowe 42 Zwoleń Janowice
118 2018.05.27 gruntowo-spławikowe 53 Szydłowiec Koszorów
119 2018.05.27 feederowe 54 Viking Siczki
120 2018.06.02 spławikowe 05 Garbatka L. Polanka
121 2018.06.02 Dzieci i Młodzież 09 Jedlnia Let. Siczki
122 2018.06.02 Dzieci i Młodzież 23 Ikar Łowisko prywatne
123 2018.06.02 feederowe 47 MPK Domaniów, Kamienie
124 2018.06.03 Dzieci i Młodzież 04 Elektrownia Koz. Zdziczów
125 2018.06.03 spławikowe 11 Lipsko Lipsko
126 2018.06.03 Dzieci i Młodzież 13 Starostwo Radom Jastrząb
127 2018.06.03 Dzieci i Młodzież 18 Pionki Miasto Pionki
128 2018.06.03 spławikowe 19 Syrenka Pilica, Brzeźce
129 2018.06.03 spławikowe 20 Przysucha Topornia
130 2018.06.03 Dzieci i Młodzież 21 Przytyk Jagodno
131 2018.06.03 Dzieci i Młodzież 25 Radom Miasto Borki
132 2018.06.03 Dzieci i Młodzież 33 Sieciechów Sieciechów
133 2018.06.03 Dzieci i Młodzież 36 Chotcza Przerwa
134 2018.06.03 Dzieci i Młodzież 38 Warka Miasto Matecznik
135 2018.06.03 Dzieci i Młodzież 40 Wierzbica Resztówka
136 2018.06.03 Dzieci i Młodzież 41 Jedlińsk Łowisko prywatne
137 2018.06.03 Dzieci i Młodzież 42 Zwoleń Zwoleń
138 2018.06.03 Dzieci i Młodzież 50 Skaryszew Łowisko prywatne
139 2018.06.03 Dzieci i Młodzież 53 Szydłowiec Fosa
140 2018.06.03 Dzieci i Młodzież 54 Viking Łowisko prywatne
141 2018.06.03 spinningowe Sandacz RKS Domaniów
142 2018.06.03. Dzieci i Młodzież 01 Białobrzegi Białobrzegi, jezioro i kanał
143 2018.06.03. Dzieci i Młodzież 24 Łączniki Borki
144 2018.06.03. spinningowe Ryki Czysta Woda Odnoga
145 2018.06.09 spinningowe 23 Ikar Stężyca
146 2018.06.09-10 gruntowe 31 ZNTK Leszcz Domaniów, Kamienie
147 2018.06.10 dowolna metoda  „Victoria” Jagodno
148 2018.06.10 feederowe 09 Jedlnia Let. Siczki
149 2018.06.10 feederowe 10 Kozienice Wisła, Wilczkowice
150 2018.06.10 spławikowe 11 Lipsko Lipsko
151 2018.06.10 spinningowe Start Dęblin Wisła, Dęblin
152 2018.06.10, dowolna metoda 24 Łączniki Jastrząb
153 2018.06.10. feederowe 51 Rejon Energetyczny Janików
154 2018.06.16. dowolna metoda 28 Kolejarz Jagodno
155 2018.06.16-17 feederowe 18 Pionki Miasto Stężyca, Odnoga
156 2018.06.16-17 gruntowe 47 MPK Jagodno
157 2018.06.16-17 Mistrzostwa Okręgu Spinningowe (teamy) Okręg PZW w Radomiu Domaniów
158 2018.06.17 spławikowe 04 Elektrownia Koz. Firlej
159 2018.06.17 spławikowe 22 Energetyk Jagodno
160 2018.06.17 gruntowe 25 Radom Miasto Janików
161 2018.06.17 gruntowe 26 Jastrząb Jastrząb
162 2018.06.17 gruntowe 40 Wierzbica Wólka Magierowa
163 2018.06.23 spławikowe 18 Pionki Miasto Siczki
164 2018.06.23 gruntowe 33 Sieciechów Wisła, Łoje
165 2018.06.23-24 feederowe Start Dęblin Odnoga
166 2018.06.24 feederowe 03 Drzewica Wólka Magierowa
167 2018.06.24 Dzieci i Młodzież 09 Jedlnia Let. Siczki
168 2018.06.24 gruntowe 10 Kozienice Wisła, Wilczkowice
169 2018.06.24 feederowe 13 Starostwo Radom Jagodno
170 2018.06.24 Dzieci i Młodzież 19 Syrenka Białobrzegi, jezioro i kanał
171 2018.06.24 feederowe 20 Przysucha Domaniów/Topornia
172 2018.06.24 spławikowe 41 Jedlińsk Domaniów, Kamienie
173 2018.06.24 gruntowe 54 Viking Domaniów, lasek Brudnów/Wólka Dom.
174 2018.06.30 spławikowe 23 Ikar Jagodno
175 2018.06.30 gruntowe 36 Chotcza Wisła
176 2018.06.30 dowolna metoda 46 Sumik Jastrząb
177 2018.06.30-07.01 gruntowe 54 Viking Domaniów, lasek Brudnów/Wólka Dom.
178 2018.06.30-07.01. gruntowe Bełchów Wodanowskie
179 2018.07.01 spławikowe 02 Błędów Błędów
180 2018.07.01 spławikowe 11 Lipsko Lipsko
181 2018.07.01 feederowe 17 orka Pionki Domaniów, Kamienie
182 2018.07.01 spławikowe 18 Pionki Miasto Pionki
183 2018.07.01 Dzieci i Młodzież 19 Syrenka Białobrzegi, jezioro i kanał
184 2018.07.01 spławikowe 38 Warka Miasto Matecznik
185 2018.07.01 feederowe 42 Zwoleń Wisła
186 2018.07.07-08 dowolna metoda 41 Jedlińsk Jagodno
187 2018.07.07-08 gruntowe 50 Skaryszew Domaniów, Kamienie
188 2018.07.08 gruntowe 04 Elektrownia Koz. Siczki
189 2018.07.08 spławikowe 38 Warka Miasto Pilica, Podgórzyce
190 2018.07.08 gruntowo-spławikowe 53 Szydłowiec Jastrząb
191 2018.07.08 dowolna metoda 54 Viking Wisła, Wilczkowice
192 2018.07.14 feederowe 47 MPK Siczki
193 2018.07.14-15 gruntowe 24 Łączniki Jastrząb
194 2018.07.14-15 feederowe 25 Radom Miasto Domaniów, Kamienie, zatoka k. plaży
195 2018.07.14-15 gruntowo-spławikowe 38 Warka Miasto Jagodno
196 2018.07.15 spławikowe 05 Garbatka L. Polanka
197 2018.07.15 gruntowe 11 Lipsko Lipsko
198 2018.07.15 gruntowe 13 Starostwo Radom Jagodno
199 2018.07.15 spławikowe 18 Pionki Miasto Siczki
200 2018.07.15 spławikowe 40 Wierzbica Jastrząb
201 2018.07.21 spławikowe 05 Garbatka L. Polanka
202 2018.07.21 gruntowe 22 Energetyk Siczki
203 2018.07.21 gruntowe 26 Jastrząb Jastrząb
204 2018.07.21-22 gruntowe 23 Ikar Jagodno
205 2018.07.21-22. gruntowe Start Dęblin Odnoga
206 2018.07.22 spławikowe 13 Starostwo Radom Jastrząb
207 2018.07.22. dowolna metoda 01 Białobrzegi Białobrzegi, jezioro i kanał
208 2018.07.29 feederowe 04 Elektrownia Koz. Siczki
209 2018.07.29 feederowe 13 Starostwo Radom Wisła, Wilczkowice
210 2018.07.29 spinningowe 19 Syrenka Pilica, Michałów
211 2018.07.29 spławikowe Start Dęblin Odnoga
212 2018.08.04 dowolna metoda 23 Ikar Domaniów, Kamienie
213 2018.08.04 spławikowe 47 MPK Wisła
214 2018.08.04-05 gruntowe 31 ZNTK Leszcz Jagodno
215 2018.08.04-05 dowolna metoda 33 Sieciechów Odnoga
216 2018.08.05 spinningowe 11 Lipsko Wisła
217 2018.08.05 dowolna metoda 17 orka Pionki Janowice
218 2018.08.05 feederowe 18 Pionki Miasto Siczki
219 2018.08.05 feederowe 42 Zwoleń Zwoleń
220 2018.08.05 Mistrzostwa Okręgu Spinningowe Okręg PZW w Radomiu Pilica, Przybyszew
221 2018.08.05. Festiwal Lubelskich Ryb Stężyca Kanał Stężycki
222 2018.08.11 gruntowe 26 Jastrząb Jastrząb
223 2018.08.11-12 gruntowe 23 Ikar Jagodno
2018.08.11-12 dowolna metoda 21 Przytyk Domaniów, kamienie
224 2018.08.12 spławikowe 02 Błędów Błędów
225 2018.08.12 spławikowe 05 Garbatka L. Pionki
226 2018.08.12 spławikowe 13 Starostwo Radom Wisła, Wilczkowice
227 2018.08.15 spinningowe 04 Elektrownia Koz. Wieprz
228 2018.08.15 feederowe 36 Chotcza Łowisko prywatne
229 2018.08.18-19 feederowe 40 Wierzbica Domaniów, Kamienie
230 2018.08.18-19 dowolna metoda 54 Viking Jagodno
231 2018.08.19 feederowe 03 Drzewica Wólka Magierowa
232 2018.08.19 spławikowe 11 Lipsko Lipsko
233 2018.08.19 spinningowe 18 Pionki Miasto Wisła
234 2018.08.19 gruntowe 25 Radom Miasto Wisła, Wilczkowice
2018.08.19 feederowe 36 Chotcza Wisła
236 2018.08.19, dowolna metoda 24 Łączniki Wisła
237 2018.08.25/26 dowolna metoda 43 Kazanów Jagodno
238 2018.08.26 spławikowe 10 Kozienice Zdziczów
239 2018.08.26 feederowe 13 Starostwo Radom Wisła, Wilczkowice
240 2018.08.26 spławikowe 22 Energetyk Jastrząb (lewy brzeg)
241 2018.08.26 spławikowe 54 Viking Siczki
242 2018.08.26 Dzieci i Młodzież Okręg PZW w Radomiu Borki
243 2018.09.01 spławikowe 09 Jedlnia Let. Siczki
244 2018.09.01-02 gruntowe 50 Skaryszew Domaniów, Kamienie
245 2018.09.02 spławikowe 04 Elektrownia Koz. Janików
246 2018.09.02 spławikowe 11 Lipsko Lipsko
247 2018.09.02 spławikowe 13 Starostwo Radom Jastrząb
248 2018.09.02 gruntowo-spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Wólka Magierowa
249 2018.09.02 spławikowe 19 Syrenka Białobrzegi, jezioro i kanał
250 2018.09.02 spinningowe 42 Zwoleń Wisła
251 2018.09.02 gruntowo-spławikowe 53 Szydłowiec Jastrząb
252 2018.09.02 spławikowe Maciejowice Wisła, Pasternik
253 2018.09.02. spławikowe 10 Kozienice Zdziczów
254 2018.09.07-08 grunowe 46 Sumik Domaniów, Kamienie
255 2018.09.08 Dzieci i Młodzież 21 Przytyk Łowisko prywatne
256 2018.09.08 spinningowe 23 Ikar Pilica, Przybyszew
257 2018.09.08 spławikowe 33 Sieciechów Sieciechów
258 2018.09.08 feederowe 47 MPK Jagodno
259 2018.09.08-09 feederowe 25 Radom Miasto Jagodno
260 2018.09.09 feederowe 09 Jedlnia Let. Siczki
261 2018.09.09 spławikowe 18 Pionki Miasto Pionki
262 2018.09.09 spławikowe 20 Przysucha Topornia
263 2018.09.09 Puchar Hayabusa 31 ZNTK Leszcz Brudnów, Jagodno
264 2018.09.09 gruntowe 40 Wierzbica Łowisko prywatne
265 2018.09.09 dowolna metoda 41 Jedlińsk Domaniów, lasek Brudnów/Wólka Dom.
266 2018.09.09 spławikowe 42 Zwoleń Zwoleń
267 2018.09.09 Towarzyskie Okręgowe Spławikowe Memoriał M. Wesołowskiej Okręg PZW w Radomiu Jastrząb
268 2018.09.15-16. dowolna metoda 17 orka Pionki Odnoga
269 2018.09.16 spławikowe 05 Garbatka L. Mozolice
270 2018.09.16 grontowe 11 Lipsko Lipsko
271 2018.09.16 spinningowe 18 Pionki Miasto Wisła
272 2018.09.16 gruntowe 31 ZNTK Leszcz Wisła, Wilczkowice
273 2018.09.16 Towarzyskie Okręgowe Spławikowe Okręg PZW w Radomiu Jagodno
274 2018.09.16. spławikowe 01 Białobrzegi Brzeźce
275 2018.09.16. spinningowe 01 Białobrzegi Brzeźce
276 2018.09.22 gruntowe 22 Energetyk Siczki
277 2018.09.22 feederowe 23 Ikar Jastrząb
278 2018.09.22 spławikowe 47 MPK Sieciechów
279 2018.09.23 spławikowe 09 Jedlnia Let. Siczki
280 2018.09.23 spinningowe 19 Syrenka Pilica, Brzeźce
281 2018.09.23 spinningowe 54 Viking Jagodno
282 2018.09.23 Mistrzostwa Okręgu Feederowe Okręg PZW w Radomiu Janowice
283 2018.09.23. gruntowo-spławikowe 26 Jastrząb Jastrząb
284 2018.09.23. spławikowe 33 Sieciechów Wisła, Świerże
285 2018.09.26. spławikowe 04 Elektrownia Koz. Zdziczów
286 2018.09.29. gruntowe 29 Łucznik Borki
287 2018.09.29-30. dowolna metoda 24 Łączniki Jastrząb
288 2018.09.30 spławikowe 11 Lipsko Lipsko
289 2018.09.30 spinningowe 20 Przysucha Pilica, Białobrzegi
290 2018.09.30 spławikowe 38 Warka Miasto Matecznik
291 2018.09.30 spławikowe Klub Płoć Janików
292 2018.09.30 Towarzyskie Okręgowe Feederowe Okręg PZW w Radomiu Jagodno
293 2018.09.30 spinningowe Sandacz RKS Pilica, Brzeźce
294 2018.09.30. spinningowe 01 Białobrzegi Brzeźce
295 2018.10.06 spławikowe 33 Sieciechów Sieciechów
296 2018.10.07 spławikowe 05 Garbatka L. Siczki
297 2018.10.07 spinningowe 11 Lipsko Wisła
298 2018.10.07 dowolna metoda 17 Orka Pionki Domaniów, kamienie
299 2018.10.07 spinningowe 36 Chotcza Borowiec
300 2018.10.07 dowolna metoda 40 Wierzbica Jastrząb
301 2018.10.07 spinningowe 54 Viking Jagodno
302 2018.10.07 spławikowe Klub Płoć Wodanowskie
303 2018.10.07 Towarzyskie Okręgowe Spinningowe Okręg PZW w Radomiu Pilica, Białobrzegi
304 2018.10.07 spławikowe Start Dęblin Odnoga
305 2018.10.07, spławikowe 10 Kozienice Zdziczów
306 2018.10.11 spławikowe 19 Syrenka Białobrzegi, kanał
306 2018.10.13. dowolna metoda 51 Siczki
307 2018.10.14 spławikowe 10 Kozienice Zdziczów
308 2018.10.14 spinningowe 13 Starostwo Radom Wisła
309 2018.10.14 dowolna metoda 18 Pionki Miasto Pionki
310 2018.10.14 spinningowe 25 Radom Miasto Radomka
311 2018.10.14 gruntowe 31 ZNTK Leszcz Siczki
2018.10.14 feederowe 41 Jedlińsk Jagodno
312 2018.10.14 Towarzyskie Okręgowe Spinningowe (teamy) Okręg PZW w Radomiu Domaniów
2018.10.20. spławikowe komisja Młodzieżowa Domaniów, lasek Brudnów/Wólka Dom.
2018.10.20. spławikowe SSR Domaniów, Kamienie
2018.10.21 spinningowe 22 Energetyk Jagodno
313 2018.10.21 spławikowe 38 Warka Miasto Matecznik
314 2018.10.21 spinningowe 38 Warka Miasto Pilica, Warka
315 2018.10.21. spławikowe Płoć Warka Wodanowskie
316 2018.10.27 spinningowe 17 orka Pionki Pionki
316 2018.11.04 spławikowe 38 Warka Miasto Matecznik
2018.11.04. spławikowe Płoć Warka Wodanowskie
2018.11.11 spinningowe 19 Syrenka Białobrzegi
2018-11-11 spławikowe Ryki Czysta Woda Odnoga
317 2018.11.11 spinningowe Łaskarzew Wisła, Antoniówka