Kalendarz wszystkich zawodów w Okręgu

Zanim pojedziesz na łowisko, sprawdź, czy w planowanym przez Ciebie czasie nie są lub nie będą rozgrywane zawody wędkarskie. Zgodnie z zapisami Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb należy pamiętać o zapisach: § 2 Pkt. 2 Ust. 7. Obowiązkiem wędkarza jest opuszczenie łowiska, jeśli rozgrywane mają być na nim zawody sportowe. Organizator zawodów musi posiadać pisemne zezwolenie uprawnionego do rybactwa w obwodzie rybackim.  UWAGA: Zgłoszenia do terminarza odbywają się na podstawie pisemnych zgłoszeń (mail, fax, pismo złożone w biurze ZO) dokonanych jedynie przez osoby upoważnione (Prezes, Wiceprezes Ds. Sportu, Kapitan Sportowy, Sekretarz). Zmiana 04.04.2024 r.

Lp. Data Rodzaj zawodów Organizator Miejsce zawodów
1. 2024.01.13. Podlodowe 23 Ikar Siczki górne
2. 2024.01.14. Podlodowe 29 Łucznik Siczki
3. 2024.01.14. Podlodowe 56 Rybaczek Zakrzew Siczki Górne
4. 2024.01.20. Podlodowe 18 Pionki Miasto Pionki
5. 2024.01.21. Podlodowe 13 Starostwo Powiatowe Siczki górne
6. 2024.01.21. Podlodowe 42 Zwoleń Zwoleń
7. 2024.01.21. Podlodowe 10 Kozienice Zdziczów
8. 2024.01.28. Podlodowe 25 Radom Miasto Siczki
9. 2024.01.28. Podlodowe 17 Orka Pionki Pionki
10. 2024.01-02…. Podlodowe 20 Przysucha Topornia
11. 2024.01-03…. I i II Tura Podlodowych Mistrzostw Okręgu Okręg Radom Pionki/Siczki
12. 2024.01-03…. III i IV Tura Podlodowych Mistrzostw Okręgu Okręg Radom Siczki/Pionki
13. 2024.02.03. Podlodowe 18 Pionki Miasto Siczki górne
14. 2024.02.03. Podlodowe 23 Ikar Pionki
15. 2024.02.04. Podlodowe 29 Łucznik Siczki
16. 2024.02.04. Podlodowe 56 Rybaczek Zakrzew Domaniów
17. 2024.02.11. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jagodno sektor ABC
18. 2024.02.18. Podlodowe 54 Viking Siczki górne
19. 2024.02.18. Podlodowe 17 Orka Pionki Janików
20. 2024.02.18. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jagodno strefa ABC
21. 2024.02.25. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jagodno sektor ABC
22. 2024.03.02. Spławikowe 38 Warka Miasto Matecznik i jezioro Warka
23. 2024.03.03. Spławikowe 38 Warka Miasto Matecznik i jezioro Warka
24. 2024.03.03. Feederowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Zwoleń
25. 2024.03.10. Spławikowe Klub Płoć Warka Matecznik Warka
26. 2024.03.10. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jagodno strefa ABC
27. 2024.03.16. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jagodno strefa ABC
28. 2024.03.17. Spławikowe 19 Syrenka Białobrzegi Białobrzegi jezioro wschodnie
29. 2024.03.17. Feederowe Radomski Klub Feederowy Brudnów tama boczna
30. 2024.03.23-24. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jagodno strefa ABC
31. 2024.03.24. Spławikowe 54 Viking Iłża
32. 2024.03.24. Dowolne 17 Orka Pionki Staw Górny Pionki
33. 2024.03.24. Spławikowe 56 Rybaczek Zakrzew Siczki Górne
34. 2024.03.24. Feederowe 11 Lipsko Zwoleń
35. 2024.03.24. Spławikowe 10 Kozienice Zdziczów
36. 2024.04.06. Spławikowe 8 Iłża Iłża
37. 2024.04.06. Feederowe 24 Łączniki Brudnów tama boczna
38. 2024.04.06. Sprzątanie zalewu 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Siczki
39. 2024.04.06-07. Spławikowe 53 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
40. 2024.04.06-07. Feederowe nocne 56 Rybaczek Zakrzew Brudnów tama boczna
41. 2024.04.07. Spławikowe 18 Pionki Miasto Pionki
42. 2024.04.07. Feederowe 54 Viking Domaniów kamienie i trzciny
43. 2024.04.07. Feederowe 13 Starostwo Powiatowe Siczki górne prawy brzeg
44. 2024.04.07. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Hamernia i Młyn
45. 2024.04.07. Spławikowe 42 Zwoleń Zwoleń
46. 2024.04.07. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Janików
47. 2024.04.07. Feederowe 21 Przytyk Jagodno strefa BC
48. 2024.04.07. Spławikowe 25 Radom Miasto Koszorów
49. 2024.04.13. Spławikowe 20 Przysucha Topornia
50. 2024.04.13. Spławikowe 51 Rejon Energetyczny Siczki górne
51. 2024.04.13-14. I i II Tura Towarzyskich Feederowych Zawodów Okręgowych (Eliminacje do Mistrzostw Okręgu 2025) Okręg Radom Domaniów
52. 2024.04.14. Spławikowe 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Siczki górne
53. 2024.04.14. Spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Łowisko prywatne
54. 2024.04.20. Spławikowe 47 MPK Radom Janików lewy brzeg
55. 2024.04.20. Spławikowe 23 Ikar Topornia
56. 2024.04.20-21. Feederowe Radomski Klub Feederowy Brudnów tama boczna
57. 2024.04.21. Feederowe 50 Skaryszew Domaniów plaża
58. 2024.04.21. Spławikowe 18 Pionki Miasto Zwoleń
59. 2024.04.21. Dowolne 24 Łączniki Borki prawy brzeg
60. 2024.04.21. Feederowe 20 Przysucha Topornia
61. 2024.04.21. Feederowe 17 Orka Pionki Domaniów kamienie
62. 2024.04.21. Feederowe 29 Łucznik Jagodno strefa AB
63. 2024.04.21. Spławikowe 31 ZNTK Leszcz Siczki
64. 2024.04.21. Feederowe 4 Elektrownia Kozienice Pionki
65. 2024.04.21. Spławikowe 42 Zwoleń Janików
66. 2024.04.21. Spławikowe 10 Kozienice Zdziczów
67. 2024.04.21. Spławikowe 3 Drzewica Rzeka Drzewiczka
68. 2024.04.21. Spinningowe 43 Kazanów Rzeka Iłżanka
69. 2024.04.21. Feederowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
70. 2024.04.27. Spławikowe 46 Sumik Radom Chałupki Łaziska
71. 2024.04.27-28. I i II Tura Feederowych Mistrzostw Okręgu Okręg Radom Domaniów
72. 2024.04.28. Spławikowe 22 Energetyk Jastrząb prawy brzeg
73. 2024.04.28. Feederowe 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Jagodno strefa AB
74. 2024.04.28. Spławikowe 41 Radomka Jedlińsk Borki prawy brzeg
75. 2024.04.28. Spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Błędów
76. 2024.04.28. Dowolne 5 Garbatka Letnisko Zbiornik Zwoleń
77. 2024.05.01. Dowolne 2 Błędów Błędów
78. 2024.05.04. Feederowe 8 Iłża Łowisko prywatne
79. 2024.05.04-05. Feederowe 53 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
80. 2024.05.05. Feederowe 54 Viking Jagodno strefa AC
81. 2024.05.05. Spławikowe Klub Płoć Warka Koszorów
82. 2024.05.05. Spławikowe 29 Łucznik Borki prawy brzeg
83. 2024.05.05. Spinningowe 42 Zwoleń Wisła Janowiec
84. 2024.05.05. Feederowe 10 Kozienice Wisła Wilczkowice
85. 2024.05.05. Spinningowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica
86. 2024.05.05. Spławikowe 40 Gryf Wierzbica Resztówka
87. 2024.05.05. Feederowe Radomski Klub Feederowy (Sensas) Brudnów tama boczna
88. 2024.05.09-12. Ogólnopolskie Zawody Karpiowe Jagodno (Łuska)
89. 2024.05.11. Spławikowe 47 MPK Radom Iłża lewy brzeg
90. 2024.05.11. Feederowe 23 Ikar Brudnów tama boczna
91. 2024.05.11-12. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jastrząb prawy brzeg
92. 2024.05.12. Feederowe 18 Pionki Miasto Borki
93. 2024.05.12. Spławikowe 17 Orka Pionki Pionki
94. 2024.05.12. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Białobrzegi jezioro wschodnie
95. 2024.05.12. Spławikowe 26 Jastrząb Koszorów lewy brzeg
96. 2024.05.12. Spławikowe 41 Radomka Jedlińsk Jastrząb lewy brzeg
97. 2024.05.12. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Sieciechów
98. 2024.05.12. Spławikowe 25 Radom Miasto Janowice
99. 2024.05.12. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Polanka
100. 2024.05.12. Spławikowe 14 Mogielnica Świdno
101. 2024.05.12. Spławikowe 19 Syrenka Białobrzegi Białobrzegi jezioro zachodnie
102. 2024.05.18. Spławikowe 28 Kolejarz Domaniów lasek brudnowski
103. 2024.05.18. Feederowe 51 Rejon Energetyczny Janowice
104. 2024.05.18-19. Feederowe nocne 50 Skaryszew Jastrząb prawy brzeg
105. 2024.05.18-19. Feederowe nocne 56 Rybaczek Zakrzew Brudnów tama boczna
106. 2024.05.19. Spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Łowisko prywatne
107. 2024.05.19. Spinningowe RDM Spin Iłża
108. 2024.05.19. Towarzyskie Spławikowe Zawody Okręgowe – Puchar Prezesa ZO Okręg Radom Koszorów (senior, U25)  Fosa Szydłowiec (U15, U20, U55+, U65+)/ rez. Jastrząb
109. 2024.05.19. Feederowe 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Siczki górne
110. 2024.05.24. Piknik Wędkarski dzieci i młodzieży Okręg Radom i PSP nr 5 Radom Borki
111. 2024.05.25. Feederowe 8 Iłża Iłża
112. 2024.05.25. Spławikowe 47 MPK Radom Koszorów lewy brzeg
113. 2024.05.25. Feederowe 46 Sumik Radom Jastrząb lewy brzeg
114. 2024.05.25-26. Feederowe nocne Radomski Klub Feederowy Jagodno sektor ABC
115. 2024.05.26. Spławikowe 23 Ikar Koszorów
116. 2024.05.26. Spławikowe 18 Pionki Miasto Pionki
117. 2024.05.26. Feederowe 51 Rejon Energetyczny Janików
118. 2024.05.26. Feederowe 22 Energetyk Jagodno strefa ABC
119. 2024.05.26. Spinningowe 54 Viking Radomka Sukowska Wola
120. 2024.05.26. Spławikowe Klub Sensas Białobrzegi Jastrząb cały zbiornik
121. 2024.05.26. Feederowe 29 Łucznik Borki prawy brzeg
122. 2024.05.26. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Sieciechów  rez. Stężyca kanał
123. 2024.05.26. Spiningowe 3 Drzewica Rzeka Drzewiczka (Nieznamierowice)
124. 2024.05.26. Feederowe 43 Kazanów Jezioro Iłża
125. 2024.05.26. Spławikowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
126. 2024.05.26. Spławikowe 12 Ciepielów Łowisko Wielgie
127. 2024.05.26. Dzień dziecka 10 Kozienice Zdziczów
128. 2024.05.26. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Mozolice
129. 2024.06.01. Feederowe 10 Kozienice Zdziczów
130. 2024.06.01. Dzień dziecka 8 Iłża Iłża
131. 2024.06.01. Dzień dziecka 18 Pionki Miasto Pionki
132. 2024.06.01. Dzień dziecka 23 Ikar Kosów
133. 2024.06.01. Dzień dziecka 24 Łączniki Borki prawy brzeg
134. 2024.06.01. Spinningowe 20 Przysucha Jagodno strefa ABC
135. 2024.06.01. Dzień dziecka 42 Zwoleń Zwoleń
136. 2024.06.01. Spławikowe 28 Kolejarz Domaniów kamienie
137. 2024.06.01. Dzień dziecka 5 Garbatka Letnisko Polanka
138. 2024.06.02. Spławikowe 31 ZNTK Leszcz Koszorów
139. 2024.06.02. Dzień dziecka 50 Skaryszew Łowisko prywatne
140. 2024.06.02. Feederowe 18 Pionki Miasto Siczki górne
141. 2024.06.02. Dzień dziecka 54 Viking Łowisko prywatne
142. 2024.06.02. Spławikowe Klub Płoć Warka Jastrząb prawy brzeg
143. 2024.06.02. Dowolne 24 Łączniki Borki prawy brzeg
144. 2024.06.02. Dzień dziecka 13 Starostwo Powiatowe Zwoleń prawy brzeg
145. 2024.06.02. Spinningowe z łódek RDM Spin Domaniów
146. 2024.06.02. Spławikowe 41 Radomka Jedlińsk Łowisko prywatne Piaseczno
147. 2024.06.02. Dla dzieci 53 Szydłowiec Fosa Szydłowiec
148. 2024.06.02. Dla dzieci 4 Elektrownia Kozienice Janików
149. 2024.06.02. Dzień dziecka 56 Rybaczek Zakrzew Łowisko prywatne
150. 2024.06.02. Dzień dziecka 40 Gryf Wierzbica Resztówka
151. 2024.06.02. Dzień dziecka 21 Przytyk Jagodno strefa ABC
152. 2024.06.02. Dzień dziecka 25 Radom Miasto Łowisko prywatne
153. 2024.06.02. Dla dzieci 1 Białobrzegi Jezioro Zachodnie Białobrzegi
154. 2024.06.02. Dzień dziecka 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
155. 2024.06.02. Spławikowe 11 Lipsko Lipsko ( do uzgodnienia )
156. 2024.06.07-08. Dowolne 51 Rejon Energetyczny Jagodno strefa A
157. 2024.06.08-09. I i II Tura Spławikowych Mistrzostw Okręgu o Puchar Pani Prezes Zarządu Głównego kol. Beaty Olejarz Okręg Radom Jastrząb
158. 2024.06.08-09. Gruntowe nocne 29 Łucznik Jagodno strefa AB
159. 2024.06.09. Dzień dziecka 22 Energetyk Borki prawy brzeg
160. 2024.06.09. Dowolne 17 Orka Pionki Wisła Łoje
161. 2024.06.09. Dla dzieci 26 Jastrząb Jastrząb prawy brzeg
162. 2024.06.09. Spinningowe 3 Drzewica Rzeka Drzewiczka (Zakościele)
163. 2024.06.09. Spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Błędów
164. 2024.06.09. Dowolne Klub Victoria Brudnów tama boczna
165. 2024.06.09. Dowolne 30 Piast Radom Jagodno strefa C
166. 2024.06.09. Spławikowe 43 Kazanów Siczki górne
167. 2024.06.09. Spinningowe 19 Syrenka Białobrzegi Rzeka Pilica Białobrzegi
168. 2024.06.13-16 2 Karpiowe GPP Okręg Radom – Krajowe Jagodno
169. 2024.06.15. Spławikowo gruntowe 8 Iłża Domaniów kamienie
170. 2024.06.15-16 Dowolne nocne 56 Rybaczek Zakrzew Jastrząb lewy brzeg
171. 2024.06.15-16. Feederowe nocne Radomski Klub Feederowy Jastrząb prawy brzeg
172. 2024.06.15-16. Gruntowe nocne 47 MPK Radom Domaniów kamienie
173. 2024.06.15-16. Gruntowe nocne 42 Zwoleń Zwoleń
174. 2024.06.15-16. Feederowe nocne 13 Starostwo Powiatowe Brudnów tama boczna
175. 2024.06.16. Spławikowe 54 Viking Topornia
176. 2024.06.16. Spławikowe 10 Kozienice Zdziczów
177. 2024.06.16. Feederowe 33 Czaple Sieciechów Pionki
178. 2024.06.16. Feederowe 14 Mogielnica Łowisko prywatne
179. 2024.06.16. Spinningowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
180. 2024.06.16. Spławikowe 11 Lipsko Wielgie
181. 2024.06.16. Spławikowe 19 Syrenka Białobrzegi Białobrzegi jezioro zachodnie
182. 2024.06.21-23. Karpiowe 18 Pionki Miasto Jagodno strefa AB
183. 2024.06.22. Spławikowe 29 Łucznik Borki prawy brzeg
184. 2024.06.22. Gruntowe 26 Jastrząb Jastrząb prawy brzeg
185. 2024.06.22. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica lewy brzeg
186. 2024.06.22-23. Spławikowo gruntowe nocne 8 Iłża Iłża
187. 2024.06.22-23. Feederowe nocne 54 Viking Jastrząb prawy brzeg
188. 2024.06.22-23. Dowolne 41 Radomka Jedlińsk Jastrząb lewy brzeg
189. 2024.06.22-23. Feederowe 4 Elektrownia Kozienice Brudnów tama boczna
190. 2024.06.22-23. Gruntowe nocne 31 ZNTK Leszcz Domaniów kamienie
191. 2024.06.22-23. Guntowe nocne 40 Gryf Wierzbica Jagodno strefa BC
192. 2024.06.22-23. Feederowe nocne 25 Radom Miasto Domaniów zatoka plaża i trzciny
193. 2024.06.23. Spinningowe 22 Energetyk Radomka Jedlińsk
194. 2024.06.23. Dla dzieci 29 Łucznik Borki prawy brzeg
195. 2024.06.23. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica lewy brzeg
196. 2024.06.23. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Mozolice
197. 2024.06.29-30 Dowolne nocne 46 Sumik Radom Koszorów
198. 2024.06.29-30. Feederowe nocne Radomski Klub Feederowy Brudnów tama boczna
199. 2024.06.29-30. Feederowe 23 Ikar Jagodno strefa ABC
200. 2024.06.29-30. Gruntowe nocne 21 Przytyk Domaniów czciny
201. 2024.06.29-30. Feederowe nocne 43 Kazanów Domaniów kamienie
202. 2024.06.30. Spławikowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
203. 2024.07.06-07. Gruntowe nocne 47 MPK Radom Jagodno strefa AB
204. 2024.07.06-07. I i II Tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu Teamów (z łodzi) Okręg Radom Domaniów
205. 2024.07.06-07. Feederowe nocne 50 Skaryszew Domaniów kamienie
206. 2024.07.06-07. Karpiowe 18 Pionki Miasto Łowisko prywatne
207. 2024.07.06-07. Feederowe nocne 29 Łucznik Zwoleń
208. 2024.07.06-07. Dowolne nocne 46 Sumik Radom Stężyca kanał
209. 2024.07.07. Spławikowe 17 Orka Pionki Jastrząb prawy brzeg
210. 2024.07.07. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Koszorów
211. 2024.07.13. Spinningowe 23 Ikar Pilica Białobrzegi
212. 2024.07.13. Spinningowe 43 Kazanów Rzeka Pilica Przybyszew
213. 2024.07.13. Gruntowe 12 Ciepielów Łowisko Wielgie
214. 2024.07.13-14. Spławikowo gruntowe 8 Iłża Jagodno strefa AB
215. 2024.07.13-14. Gruntowe nocne 18 Pionki Miasto Domaniów lasek
216. 2024.07.13-14. Feederowe nocne Radomski Klub Feederowy Brudnów tama boczna
217. 2024.07.13-14. Feederowe nocne 56 Rybaczek Zakrzew Zwoleń
218. 2024.07.14. Dowolne 24 Łączniki Jastrząb lewy brzeg
219. 2024.07.14. Wakacje z wędką 3 Drzewica Zbiornik Drzewica lewy brzeg
220. 2024.07.14. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Mozolice
221. 2024.07.14. Gruntowe 19 Syrenka Białobrzegi Rzeka Pilica Brzeźce
222. 2024.07.20. Feederowe 23 Ikar Jastrząb prawy brzeg
223. 2024.07.20. Dla dzieci 5 Garbatka Letnisko Polanka
224. 2024.07.20-21. Gruntowe nocne 22 Energetyk Siczki górne (niedziela do godz.14.)
225. 2024.07.20-21. Karpiowe 54 Viking Jagodno strefa AB
226. 2024.07.20-21. Gruntowe nocne 26 Jastrząb Jastrząb prawy brzeg
227. 2024.07.21. Feederowe 42 Zwoleń Wisła Wilczkowice
228. 2024.07.21. Dowolne 21 Przytyk Borki prawy brzeg
229. 2024.07.21. Spławikowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
230. 2024.07.21. Spławikowe 11 Lipsko Zwoleń
231. 2024.07.27-28 Feederowe nocne 25 Radom Miasto Domaniów kamienie
232. 2024.07.27-28. Spławikowo gruntowe nocne 8 Iłża Kotyska
233. 2024.07.27-28. Feederowe nocne Radomski Klub Feederowy Jagodno strefa ABC
234. 2024.07.27-28. Nocne 3 Drzewica Zbiornik Drzewica lewy brzeg
235. 2024.07.28. Spinningowe RDM Spin Radomka od mostu w Brzózie do mostu w Ryczywole
236. 2024.07.28. Spławikowe 10 Kozienice Zdziczów
237. 2024.07.28. Dowolne 1 Białobrzegi Jezioro Zachodnie Białobrzegi
238. 2024.07.28. Spławikowe Międzykołowe Zbiornik Koszorów (caly zbiornik)
239. 2024.08.01-04. Karpiowe 20 Przysucha Jagodno strefa ABC
240. 2024.08.01-04. Karpiowe 29 Łucznik Jagodno strefa ABC
241. 2024.08.03. Gruntowe nocne 26 Jastrząb Jastrząb prawy brzeg
242. 2024.08.03-04. I i II Tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu (z Brzegu) Okręg Radom Michałów Białobrzegi
243. 2024.08.03-04. Feederowe nocne 18 Pionki Miasto Domaniów kamienie
244. 2024.08.03-04. Dowolne nocne 33 Czaple Sieciechów Odnoga Stężyca za Gruszką
245. 2024.08.04. Feederowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica lewy brzeg
246. 2024.08.04. Dowolne 5 Garbatka Letnisko Zdziczów
247. 2024.08.09-11. Spec – kurs letni Domaniów Komisja Młodzieżowa Domaniów
248. 2024.08.10. Spławikowe 23 Ikar Koszorów
249. 2024.08.10-11. Dowolne nocne 17 Orka Pionki Jagodno strefa BC
250. 2024.08.10-11. Feederowe nocne 50 Skaryszew Domaniów kamienie
251. 2024.08.11. Feederowe 23 Ikar Koszorów
252. 2024.08.11. Spławikowe 20 Przysucha Topornia
253. 2024.08.11. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Wisła Wilczkowice
254. 2024.08.11. Spławikowe 29 Łucznik Borki prawy brzeg
255. 2024.08.11. Spinningowe 42 Zwoleń Pilica Warka
256. 2024.08.11. Feederowe 1 Białobrzegi Jezioro wschodnie Białobrzegi
257. 2024.08.11. Feederowe 11 Lipsko Kolonia Nadwiślańska
258. 2024.08.15. Spławikowo gruntowe 8 Iłża Łowisko prywatne
259. 2024.08.16-18. Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Karpiowym Okręg Radom Jagodno
260. 2024.08.17-18. Feederowe nocne 56 Rybaczek Zakrzew Koszorów
261. 2024.08.17-18. Gruntowe nocne 40 Gryf Wierzbica Domaniów kamienie
262. 2024.08.18. Spinningowe 22 Energetyk Pilica Brzeźce
263. 2024.08.18. Gruntowo feederowe 53 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
264. 2024.08.18. Feederowe 10 Kozienice Wisła Wilczkowice
265. 2024.08.18. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica lewy brzeg
266. 2024.08.24. Spławikowo gruntowe 8 Iłża Łowisko prywatne
267. 2024.08.24. Gruntowe 47 MPK Radom Janików lewy brzeg
268. 2024.08.24-25 Feederowe 18 Pionki Miasto Łowisko prywatne
269. 2024.08.24-25 Feederowe 31 ZNTK Leszcz Domaniów kamienie
270. 2024.08.24-25. Feederowe 24 Łączniki Jagodno strefa BC
271. 2024.08.25. Okręgowe Zawody Dzieci i Młodzieży – Wędkarskie Pożegnanie Wakacji Komisja Młodzieżowa Borki
272. 2024.08.25. Spławikowe 54 Viking Wisła Wilczkowice
273. 2024.08.25. Spławikowe Klub Płoć Warka Koszorów
274. 2024.08.25. Spławikowe 43 Kazanów Kotyska
275. 2024.08.25. Spławikowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
276. 2024.08.25. Spinningowe 11 Lipsko Wisła
277. 2024.08.25. Feederowe 12 Ciepielów
278. 2024.08.31. Dla dzieci 8 Iłża Iłża
279. 2024.08.31. Gruntowe 28 Kolejarz Wisła Łoje
280. 2024.08-09.31-01 Feederowe Radomski Klub Feederowy Jastrząb prawy brzeg
281. 2024.08-09.31-01. Gruntowe 23 Ikar Domaniów kamienie
282. 2024.09.01. Feederowe 17 Orka Pionki Jagodno strefa BC
283. 2024.09.01. Feederowe 13 Starostwo Powiatowe Topornia
284. 2024.09.01. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Sieciechów
285. 2024.09.01. Feederowe 43 Kazanów Wisła Wilczkowice
286. 2024.09.01. Spinningowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
287. 2024.09.06-07. Feederowe nocne 51 Rejon Energetyczny Wisła Łęka
288. 2024.09.07. Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Wędkarstwie Feederowym pod patronatem Prezesa Zarządu Okręgu Okręg Radom Borki
289. 2024.09.07. Gruntowe 47 MPK Radom Jagodno strefa AB
290. 2024.09.07. Spławikowe 46 Sumik Radom Siczki góne
291. 2024.09.07. Spinningowe 1 Białobrzegi Rzeka Pilica i Jeziora Białobrzegi
292. 2024.09.08. Towarzyskie Okręgowe Zawody Feederowe – Puchar Hayabusa 31 ZNTK Leszcz Jagodno cały zbiornik
293. 2024.09.08. Spławikowe 18 Pionki Miasto Pionki
294. 2024.09.08. Spławikowe 38 Warka Miasto Jastrząb prawy brzeg
295. 2024.09.08. Spławikowe 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Janików
296. 2024.09.08. Spławikowe 20 Przysucha Topornia
297. 2024.09.08. Feederowe 29 Łucznik Koszorów
298. 2024.09.08. Gruntowe 41 Radomka Jedlińsk Domaniów kamienie
299. 2024.09.08. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Hamernia
300. 2024.09.08. Feederowe 42 Zwoleń Zwoleń
301. 2024.09.08. Spinningowe 3 Drzewica Rzeka Drzewiczka
302. 2024.09.08. Spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Łowisko prywatne
303. 2024.09.08. Dowolne 2 Błędów Błedów
304. 2024.09.14. Spławikowe 28 Kolejarz Pionki
305. 2024.09.14. Spinningowe 43 Kazanów Wisła Kolonia Raj
306. 2024.09.14-15 Dowolne nocne 56 Rybaczek Zakrzew Jagodno strefa ABC
307. 2024.09.15. Towarzyskie Spławikowe Zawody Okręgowe – Memoriał Małgorzatyt Wesołowskiej Okręg Radom Jastrząb
308. 2024.09.15. Dowolne 18 Pionki Miasto Pionki
309. 2024.09.15. Spinningowe 22 Energetyk Jagodno strefa ABC
310. 2024.09.15. Feederowe 10 Kozienice Zdziczów
311. 2024.09.15. Gruntowe 21 Przytyk Domaniów kamienie
312. 2024.09.21. Gruntowe 20 Przysucha Jagodno strefa ABC
313. 2024.09.21-22. Feederowe nocne 50 Skaryszew Domaniów kamienie
314. 2024.09.22. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Janików
315. 2024.09.22. Spinningowe 18 Pionki Miasto Jagodno strefa ABC
316. 2024.09.22. Spinningowe 54 Viking Pilica Budy Michałowskie
317. 2024.09.22. Dowolne 24 Łączniki Wisła Łęka
318. 2024.09.22. Gruntowo spławikowe 26 Jastrząb Jastrząb prawy brzeg
319. 2024.09.22. Spławikowe 42 Zwoleń Janowice
320. 2024.09.22. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica prawy brzeg
321. 2024.09.22. Spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Łowisko prywatne
322. 2024.09.22. Feederowe 25 Radom Miasto Borki prawy brzeg
323. 2024.09.22. Spławikowe 1 Białobrzegi Starorzecze Brzeźce
324. 2024.09.22. Spinningowe 12 Ciepielów Wisła droga wojskowa
325. 2024.09.28. Spinningowe 8 Iłża Iłża
326. 2024.09.28. Spławikowe 47 MPK Radom Jastrząb lewy brzeg
327. 2024.09.28. Spławikowe 23 Ikar Topornia
328. 2024.09.28. Feederowe 46 Sumik Radom Domaniów kamienie
329. 2024.09.28. Feederowe 51 Rejon Energetyczny Wisła Łęka
330. 2024.09.29. Feederowe 13 Starostwo Powiatowe Wisła Wilczkowice
331. 2024.09.29. Towarzyskie Spinningowe Zawody Trzy Okręgi Teamów – (z łodzi) Okręg Radom Domaniów
332. 2024.09.29. Spinningowe 18 Pionki Miasto Pionki
333. 2024.09.29. Spinningowe 10 Kozienice Zdziczów
334. 2024.09.29. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Sieciechów
335. 2024.09.29. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Polanka
336. 2024.10.05. Spinningowe z łódek 23 Ikar Domaniów
337. 2024.10.06. Towarzyskie Spinningowe Zawody Okręgowe – Puchar rz. Wisła (z brzegu) Okręg Radom Kolonia Nadwiślańska
338. 2024.10.06. Dowolne 29 Łucznik Borki prawy brzeg
339. 2024.10.06. Feederowe 31 ZNTK Leszcz Jastrząb prawy brzeg
340. 2024.10.06. Spławikowe 42 Zwoleń Zwoleń
341. 2024.10.06. Spławikowe 10 Kozienice Zdziczów
342. 2024.10.06. Feederowe 56 Rybaczek Zakrzew Topornia
343. 2024.10.06. Gruntowe 30 Piast Radom Domaniów kamienie
344. 2024.10.06. Spławikowe i spinningowe 19 Syrenka Białobrzegi Jeziora Białobrzegi
345. 2024.10.12. Towarzyskie Spinningowe Zawody Okręgowe Teamów – Puchar Klubu Sandacz – (z łodzi) Okręg Radom Domaniów
346. 2024.10.12. Dowolne 46 Sumik Radom Topornia
347. 2024.10.12. Spławikowe 28 Kolejarz Domaniów lasek brudnowski
348. 2024.10.12. Feederowe 51 Rejon Energetyczny Siczki górne
349. 2024.10.13. Towarzyskie Spinningowe Zawody Okręgowe Teamów – Memoriał Dariusza Dolegi – (z łodzi) Okręg Radom Domaniów
350. 2024.10.13. Spinningowe 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Borki
351. 2024.10.13. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Zdziczów
352. 2024.10.13. Feederowe 40 Gryf Wierzbica Jastrząb lewy brzeg
353. 2024.10.13. Spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Łowisko prywatne
354. 2024.10.13. Spinningowe 25 Radom Miasto Wisła Wilczkowice
355. 2024.10.13. Spławikowe 11 Lipsko Zwoleń
356. 2024.10.19. Spinningowe 23 Ikar Jagodno strefa ABC
357. 2024.10.19. Sprzątanie zalewu 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Siczki
358. 2024.10.20. Spinningowe 17 Orka Pionki Borki
359. 2024.10.20. Dowolne 18 Pionki Miasto Pionki
360. 2024.10.20. Spławikowe Klub Płoć Warka Matecznik Warka
361. 2024.10.20. Dowolne 24 Łączniki Borki prawy brzeg
362. 2024.10.20. Dowolne 17 Orka Pionki Łowisko prywatne
363. 2024.10.20. Spinningowe 13 Starostwo Powiatowe Radomka
364. 2024.10.20. Dowolne 10 Kozienice Zdziczów
365. 2024.10.20. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Sieciechów
366. 2024.10.20. Spinningowe 3 Drzewica Rzeka Drzewiczka
367. 2024.10.20. Spławikowe 22 Energetyk Białobrzegi kanał
368. 2024.10.20. Spinningowe 1 Białobrzegi Rzeka Pilica Brzeźce
369. 2024.10.20. Spinningowe 14 Mogielnica Świdno
370. 2024.10.20. Spinningowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
371. 2024.10.20. Spinningowe 11 Lipsko Wisła
372. 2024.10.26. Spinningowe 20 Przysucha Topornia
373. 2024.10.26-27. III i IV Tura Eliminacji do Feederowych Mistrzostw Okręgu 2024 (Eliminacje do Mistrzostw Okręgu 2025) Okręg Radom Jastrząb
374. 2024.11.03. Spławikowe 38 Warka Miasto Matecznik Warka
375. 2024.11.03. Spinningowe 56 Rybaczek Zakrzew Jagodno strefa ABC
376. 2024.11.17. Spławikowe Klub Płoć Warka Matecznik Warka
377. 2024.11.24. Spławikowe 22 Energetyk Matecznik Warka
378. 2024.12.08. Spinningowe RDM Spin Borki
379. Do ustalenia. Białobrzeska Olimpiada Szkółek Wędkarskich 19 Syrenka Białobrzegi Białobrzegi
380. Do ustalenia. Pionkowska Olimpiada Szkółek Wędkarskich 18 Pionki Miasto Pionki
381. Do ustalenia. Spec – kurs Jesienny Domaniów Komisja Młodzieżowa Domaniów
382. Do ustalenia. Towarzyskie Spinningowe Zawody Trzy Okręgi Teamów – (z łodzi) Okręg Piotrków Trybunalski Sulejów
383. Do ustalenia. Towarzyskie Spinningowe Zawody Trzy Okręgi Teamów – (z łodzi) Okręg Kielce Wióry
384. Do ustalenia. Spinningowe 20 Przysucha Pilica Białobrzegi
385. Do ustalenia. Gruntowe 19 Syrenka Białobrzegi Do ustalenia
386. Do ustalenia. Dla dzieci 19 Syrenka Białobrzegi Do ustalenia