Kalendarz wszystkich zawodów w Okręgu

Zanim pojedziesz na łowisko, sprawdź, czy w planowanym przez Ciebie czasie nie są lub nie będą rozgrywane zawody wędkarskie. Zgodnie z zapisami Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb należy pamiętać o zapisach: § 2 Pkt. 2 Ust. 7. Obowiązkiem wędkarza jest opuszczenie łowiska, jeśli rozgrywane mają być na nim zawody sportowe. Organizator zawodów musi posiadać pisemne zezwolenie uprawnionego do rybactwa w obwodzie rybackim.  UWAGA: Zgłoszenia do terminarza odbywają się na podstawie pisemnych zgłoszeń (mail, fax, pismo złożone w biurze ZO) dokonanych jedynie przez osoby upoważnione (Prezes, Wiceprezes Ds. Sportu, Kapitan Sportowy, Sekretarz). Zmiany można dokonać przynajmniej dwa tygodnie przed terminem zawodów.

Tabela aktualna na dzień 25.06.2020r.

Lp. Data Rodzaj zawodów Organizator Miejsce zawodów
1. 2020.01.12. Podlodowe 18 Pionki Miasto Siczki Górne
2. 2020.01.12. Podlodowe 4 Elektrownia Kozienice Jezioro Zdziczów
3. 2020.01.12. Spławikowe Czysta Woda Ryki Stężyca kanał
4. 2020.01.18. Podlodowe 23 Ikar Siczki Górne
5. 2020.01.19. Podlodowe 56 Rybaczek Zakrzew Siczki Dolne
6. 2020.01.19. Podlodowe 20 Przysucha Topornia
7. 2020.01.19. Podlodowe 17 Orka Pionki Siczki Górne
8. 2020.01.19. Podlodowe 13 Starostwo Powiatowe Pionki Staw Górny
9. 2020.01.26. I i II Tura Podlodowych Mistrzostw Okręgu Okręg Siczki/Pionki
10. 2020.01.26. Podlodowe 36 Chotcza Zbiornik Chotcza
11. 2020.02.02. Podlodowe 18 Pionki Miasto Pionki Staw Górny
12. 2020.02.08. Podlodowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
13. 2020.02.09. III i IV Tura Podlodowych Mistrzostw Okręgu Okręg Jagodno
14. 2020.02.09. Spławikowe 56 Rybaczek Zakrzew Zameczek Radomka
15. 2020.02.09. Podlodowe 8 Iłża Jezioro Iłża
16. 2020.02.15. Podlodowe 23 Ikar Domaniów
17. 2020.02.16. Podlodowe 54 Viking Pionki Staw Górny
18. 2020.02.16. Podlodowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
19. 2020.02.16. Podlodowe 25 Radom Miasto Siczki Dolne
20. 2020.02.22. Podlodowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
21. 2020.02.23. Podlodowe 18 Pionki Miasto Pionki Staw Górny
22. 2020.03.01. Podlodowe 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
23. 2020.03.15. Spinningowe 17 Łaskarzew Rzeka Promnik koło Łaskarzewa
24. 2020.03.22. Feederowe 17 Orka Pionki Zbiornik Janowice
25. 2020.03.22. Spławikowe 25 Radom Miasto Zbiornik Janików
26. 2020.03.22. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jagodno (prawy brzeg)
27. 2020.03.28. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
28. 2020.03.29. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jastrząb (cały zbiornik)
29. 2020.03.29. Spławikowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Janików
30. 2020.03.29. Spławikowe 21 Przytyk Jagodno (lewy brzeg)
31. 2020.04.05. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Sężyca kanał
32. 2020.04.05. Spławikowe 54 Viking Jastrząb (lewy brzeg)
33. 2020.04.05. Spławikowe 38 Warka Miasto Jezioro Wodanowskie
34. 2020.04.05. Spławikowe 11 Lipsko Zalew Lipsko
35. 2020.04.05. Spławikowe 14 Mogielnica Zbiornik Świdno
36. 2020.04.18. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jagodno (cały zbiornik)
37. 2020.04.18. Spławikowe 23 Ikar Jastrząb (lewy brzeg)
38. 2020.04.18. Spławikowe 53 Szydłowiec Zbiornik Koszorów
39. 2020.04.18. Spławikowe 51 Rejon Energetyczny Siczki Górne
40. 2020.04.18. Spławikowe 47 MPK Radom Zbiornik Janików
41. 2020.04.18. Spławikowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
42. 2020.04.18. Spławikowe 53 Szydłowiec Zbiornik Koszorów
43. 2020.04.18. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
44. 2020.04.19. Feederowe 20 Przysucha Topornia
45. 2020.04.19. Spławikowe 17 Orka Pionki Zbiornik Zwoleń
46. 2020.04.19. Spinningowe 18 Pionki Miasto Wisła
47. 2020.04.19. Spławikowe 53 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
48. 2020.04.19. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Zbiornik Hamernia
49. 2020.04.19. Spławikowe 56 Rybaczek Zakrzew Jastrząb (prawy brzeg)
50. 2020.04.19. Spławikowe Klub Płoć Warka Jastrząb (lewy brzeg)
51. 2020.04.19. Spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Zbiornik Błędów
52. 2020.04.19. Spławikowe 36 Chotcza Borowiec
53. 2020.04.19. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
54. 2020.04.19. Spławikowe Start Dęblin Stężyca odnoga
55. 2020.04.19. Feederowe 50 Skaryszew Domaniów (Trzciny)
56. 2020.04.19. Feederowe 25 Radom Miasto Jagodno (prawy brzeg)
57. 2020.04.19. Spławikowe 8 Iłża Jezioro Iłża
58. 2020.04.19. Spławikowe 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
59. 2020.04.19. Spławikowe 11 Lipsko Zalew Lipsko
60. 2020.04.19. Spławikowe 29 Łucznik Radom Jastrząb (lewy brzeg)
61. 2020.04.19. Feederowe 40 GRYF Wierzbica Jagodno (lewy brzeg)
62. 2020.04.19. Spławikowe 35 Szydłowiec Chałupki Łaziskie
63. 2020.04.19. Feedereowe 13 Starostwo Powiatowe Zbiornik Janowice
64. 2020.04.24. Karpiowe Klub Karpiowy Radom Jagodno (cały zbiornik)
65. 2020.04.25. Karpiowe Klub Karpiowy Radom Jagodno (cały zbiornik)
66. 2020.04.25. Sprzątanie zalewu 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Siczki Górne
67. 2020.04.25. Feederowe 46 Sumik Jastrząb (lewy brzeg)
68. 2020.04.26. I Tura Spławikowych Mistrzostw Okręgu – Puchar Edmunda Gutkiewicza Okręg Jastrząb
69. 2020.04.26. Karpiowe Klub Karpiowy Radom Jagodno (cały zbiornik)
70. 2020.04.26. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Stężyca kanał
71. 2020.04.26. Spławikowe 31 ZNTK Leszcz Siczki Górne
72. 2020.04.26. Spławikowe 41 Radomka Jedlińsk Białobrzegi Jezioro poniżej mostu
73. 2020.04.26. Spławikowe 21 Przytyk Chałupki Łaziskie
74. 2020.04.26. Feederowe 1 Białobrzegi Trzy stawy Goryń
75. 2020.04.26. Spławikowe 12 Ciepielów Zalew Lipsko
76. 2020.04.26. Spławikowe 35 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
77. 2020.05.01. Spinningowe 3 Drzewica Rzeka Drzewiczka
78. 2020.05.01. Spinningowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
79. 2020.05.02. Spinningowe 20 Przysucha Topornia
80. 2020.05.03. I Tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu Puchar OKS (z brzegu) Okręg Białobrzegi
81. 2020.05.03. Spławikowe Klub Płoć Warka Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
82. 2020.05.03. Spławikowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
83. 2020.05.03. Spławikowe 26 Jastrząb Jastrząb (prawy brzeg)
84. 2020.05.03. Spławikowe 14 Mogielnica Zbiornik Świdno
85. 2020.05.09. Spławikowe 47 MPK Radom Jastrząb (lewy brzeg)
86. 2020.05.10. II Tura Spławikowych Mistrzostw Okręgu Okręg Drzewica
87. 2020.05.10. Spławikowe 36 Chotcza Zbiornik Zwoleń
88. 2020.05.10. Spławikowe 51 Rejon Energetyczny Zbiornik Janików
89. 2020.05.10. Spławikowe 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Siczki Górne
90. 2020.05.10. Spławikowe 29 Łucznik Radom Jagodno (lewy brzeg)
91. 2020.05.10. Spławikowe 17 Łaskarzew Wisła Antoniówka Świerżowska
92. 2020.05.10. Spinningowe 35 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
93. 2020.05.16. Feederowe Radomski Klub feederowy Brudnów (tama boczna)
94. 2020.05.16. Feederowe 23 Ikar Zbiornik Janowice
95. 2020.05.16. Spławikowe 28 Kolejarz Radom Domaniów (Kamienie)
96. 2020.05.16. Spławikowe 47 MPK Radom Zbiornik Janowice
97. 2020.05.16. Spławikowe 46 Sumik Siczki Górne
98. 2020.05.16. 2020.05.17. Nocne 50 Skaryszew Jastrząb (lewy brzeg)
99. 2020.05.17. Spławikowe 18 Pionki Miasto Zbiornik Janowice
100. 2020.05.17. Spławikowe 53 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
101. 2020.05.17. Feederowe 56 Rybaczek Zakrzew Zbiornik Koszorów
102. 2020.05.17. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Jezioro Zdziczów
103. 2020.05.17. Feederowe 54 Viking Jagodno (lewy brzeg)
104. 2020.05.17. Spławikowe 51 Rejon Energetyczny Zbiornik Janików
105. 2020.05.17. Spławikowe 2 Błędów Zbiornik Błędów
106. 2020.05.23. Spławikowe 23 Ikar Topornia
107. 2020.05.23. Spławikowe 51 Rejon Energetyczny Zbiornik Janowice
108. 2020.05.23. Feederowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
109. 2020.05.23. Spławikowe 24 Łączniki Jastrząb (lewy brzeg)
110. 2020.05.23. Spławikowe 40 GRYF Wierzbica Zbiornik Resztówka
111. 2020.05.23. 2020.05.24. Nocne 47 MPK Radom Jagodno (prawy brzeg)
112. 2020.05.24. Spławikowe 20 Przysucha Topornia
113. 2020.05.24. Dowolne 18 Pionki Miasto Domaniów (Kamienie)
114. 2020.05.24. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Pionki Staw Górny
115. 2020.05.24. Dowolne Klub Victoria Brudnów (tama boczna)
116. 2020.05.24. Spinningowe 54 Viking Pilica Białobrzegi
117. 2020.05.24. Spławikowe 31 ZNTK Leszcz Zbiornik Koszorów
118. 2020.05.24. Feederowe 17 Orka Pionki Jagodno (lewy brzeg)
119. 2020.05.24. Spławikowe 22 Energetyk Radom Siczki Górne
120. 2020.05.24. Spławikowe 38 Warka Miasto Jezioro Wodanowskie
121. 2020.05.24. Spławikowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
122. 2020.05.24. Spinningowe 10 Kozienice Jezioro Mozolice (cały zbiornik)
123. 2020.05.24. Gruntowe 11 Lipsko Wisła Kolonia Raj
124. 2020.05.24. Spławikowe 34 Solec Zbornik Solec Moczydło
125. 2020.05.28. Karpiowe Klub Karpiowy Radom Jagodno (cały zbiornik)
126. 2020.05.29. Karpiowe Klub Karpiowy Radom Jagodno (cały zbiornik)
127. 2020.05.30. Dzieci i Młodzież 23 Ikar Kosów
128. 2020.05.30. Karpiowe Klub Karpiowy Radom Jagodno (cały zbiornik)
129. 2020.05.30. Gruntowe 28 Kolejarz Radom Wisła Brześce
130. 2020.05.30. Dzień Dziecka 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
131. 2020.05.30. Dzień Dziecka 43 Kazanów Zbiornik Zwoleń
132. 2020.05.30. 2020.05.31 Dzień Dziecka 18 Pionki Miasto Pionki Staw Górny
133. 2020.05.31. Karpiowe Klub Karpiowy Radom Jagodno (cały zbiornik)
134. 2020.05.31. Dzień Dziecka 53 Szydłowiec Zbiornik Fosa Szydłowiec
135. 2020.05.31. Dzień Dziecka 13 Starostwo Powiatowe Jastrząb (prawy brzeg)
136. 2020.05.31. Dzień Dziecka 54 Viking Siczki Górne
137. 2020.05.31. Dzień Dziecka 41 Radomka Jedlińsk Piaseczno (łowisko prywatne)
138. 2020.05.31. Dzień Dziecka 36 Chotcza Wisła Chotcza
139. 2020.05.31. Spinningowe 3 Drzewica Rzeka Drzewiczka
140. 2020.05.31. Spławikowe 38 Warka Miasto Środkowe Matecznik
141. 2020.05.31. Dzień Dziecka 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń Sycyna
142. 2020.05.31. Dzień Dziecka 50 Skaryszew Łowisko prywatne
143. 2020.05.31. Dzień Dziecka 8 Iłża Jezioro Iłża
144. 2020.05.31. Dzień Dziecka 11 Lipsko Zalew Lipsko
145. 2020.05.31. Dzień Dziecka 24 Łączniki Jastrząb (lewy brzeg)
146. 2020.05.31. Dzień Dziecka 40 GRYF Wierzbica Zbiornik Resztówka
147. 2020.05.31. Dzień Dziecka 35 Szydłowiec Zbiornik Chlewiska
148. 2020.06.06. Spławikowe 28 Kolejarz Radom Domaniów (Kamienie)
149. 2020.06.06. Spławikowe 22 Energetyk Radom Jastrząb (lewy brzeg)
150. 2020.06.06. Dzień Dziecka 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
151. 2020.06.06. Spławikowe 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
152. 2020.06.06. 2020.06.07 Feederowe Radomski Klub Feederowy Jagodno (lewy brzeg)
153. 2020.06.07. Dzień Dziecka 56 Rybaczek Zakrzew Łowisko prywatne
154. 2020.06.07. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Kanał Puławy
155. 2020.06.07. Spławikowe 16 Lotnik Nowe Miasto Zbiornik Błędów
156. 2020.06.07. Feederowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
157. 2020.06.07. Spinningowe Radomski Klub Spinningowy Sandacz Domaniów
158. 2020.06.07. Dzień Dziecka 25 Radom Miasto Łowisko prywatne
159. 2020.06.07. Feederowe 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Siczki Górne
160. 2020.06.07. Dzień Dziecka 26 Jastrząb Jastrząb (prawy brzeg)
161. 2020.06.07. Dzień Dziecka 1 Białobrzegi Jeziora Białobrzegi
162. 2020.06.11. Spławikowe 51 Rejon Energetyczny Wisła Łęka
163. 2020.06.13. Spławikowe Start Dęblin Stężyca odnoga
164. 2020.06.13. Spławikowe 23 Ikar Jastrząb (lewy brzeg)
165. 2020.06.13. Gruntowe 47 MPK Radom Jagodno (prawy brzeg)
166. 2020.06.13. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
167. 2020.06.13. 2020.06.14. Feederowe Mistrzostwa Okręgu I i II tura o Puchar Posła Ziemi Radomskiej Pana Konrada Frysztaka Okręg Jagodno  (cały zbiornik)
168. 2020.06.13. 2020.06.14. Feederowe 18 Pionki Miasto Domaniów (Kamienie)
169. 2020.06.14. Spławikowe 20 Przysucha Topornia
170. 2020.06.14. Spławikowe 17 Orka Pionki Jastrząb (prawy brzeg)
171. 2020.06.14. Feederowe 54 Viking Jagodno (prawy brzeg)
172. 2020.06.14. Spławikowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
173. 2020.06.14. Feederowe 10 Kozienice Wilczkowice opaska
174. 2020.06.14. Spławikowe 11 Lipsko Zalew Lipsko
175. 2020.06.14. Gruntowe 26 Jastrząb Jastrząb (lewy brzeg)
176. 2020.06.14. Spławikowe 19 Syrenka Białobrzegi Jezioro  Zachodnie Białobrzegi
177. 2020.06.14. Spławikowe 38 Warka Miasto Jezioro Wodanowskie
178. 2020.06.19. Dowolne 26 Jastrząb Jastrząb (prawy brzeg)
179. 2020.06.20. Nocne 36 Chotcza Wisła Chotcza
180. 2020.06.20. Feederowe 33 Czaple Sieciechów Wisła Łoje
181. 2020.06.20. 2020.06.21. I i II Tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu Teamów – Puchar Klubu Sandacz (z łodzi) Okręg Domaniów
182. 2020.06.20. 2020.06.21. Nocne 47 MPK Radom Wisła
183. 2020.06.20. 2020.06.21. Nocne 29 Łucznik Radom Jagodno (lewy brzeg)
184. 2020.06.20. 2020.06.21. Nocne 46 Sumik Jastrząb (lewy brzeg)
185. 2020.06.21. Spławikowe 30 Piast Radom Jagodno (lewy brzeg)
186. 2020.06.21. Spławikowe 18 Pionki Miasto Pionki Staw Górny
187. 2020.06.21. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Jezioro Zdziczów
188. 2020.06.21. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Wilczkowice opaska
189. 2020.06.21. Spinningowe 11 Lipsko Wisła Kolonia Raj
190. 2020.06.21. Feederowe 40 GRYF Wierzbica Domaniów (Kamienie)
191. 2020.06.21. Spławikowe 54 Viking Jastrząb (prawy brzeg)
192. 2020.06.23. Feederowe 17 Orka Pionki Domaniów (Kamienie)
193. 2020.06.26. 2020.06.27. Nocne Radomski Klub Feederowy Brudnów (tama boczna)
194. 2020.06.27. Spławikowe 28 Kolejarz Radom Pionki Staw Górny
195. 2020.06.27. Feederowe 10 Kozienice Wilczkowice opaska
196. 2020.06.27. Spławikowe 47 MPK Radom Zbiornik Koszorów
197. 2020.06.27. Spławikowe 23 Ikar Jastrząb (prawy brzeg)
198. 2020.06.27. 2020.06.28. Nocne 8 Iłża Jezioro Iłża
199. 2020.06.27. 2020.06.28. Feederowe 56 Rybaczek Zakrzew Jastrząb (lewy brzeg)
200. 2020.06.27. 2020.06.28. Feederowe 54 Viking Domaniów (Kamienie)
201. 2020.06.27. 2020.06.28. Nocne 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
202. 2020.06.27. 2020.06.28. Gruntowe 24 Łączniki Jagodno (prawy brzeg)
203. 2020.06.28. Spławikowe 53 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
204. 2020.06.28. Spławikowe 31 ZNTK Leszcz Wilczkowice opaska
205. 2020.06.28. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
206. 2020.06.28. Dzieci i Młodzież 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Siczki Górne
207. 2020.06.28. Spławikowe 11 Lipsko Zalew Lipsko
208. 2020.06.28. Dowolne 19 Syrenka Białobrzegi Jaziora Białobrzegi
209. 2020.07.04. Gruntowe 10 Kozienice Wilczkowice opaska
210. 2020.07.04. 2020.07.05. Feederowe 4 Elektrownia Kozienice Pionki Staw Górny
211. 2020.07.04. 2020.07.05. Nocne 54 Viking Jagodno (lewy brzeg)
212. 2020.07.04. 2020.07.05. Gruntowe 25 Radom Miasto Domaniów (Kamienie)
213. 2020.07.05. Feederowe 13 Starostwo Powiatowe Wilczkowice opaska
214. 2020.07.05. Spławikowe 2 Błędów Zbiornik Błędów
215. 2020.07.05. Spławikowe 14 Mogielnica Zbiornik Świdno
216. 2020.07.09. 2020.07.10. Spec-kurs Okręg Jagodno (prawy brzeg)
217. 2020.07.11. Karpiowe 36 Chotcza Zbiornik Janowice
218. 2020.07.11. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
219. 2020.07.11. 2020.07.12. Nocne Radomski Klub Feedeowy Jagodno (cały zbiornik)
220. 2020.07.11. 2020.07.12. Nocne 21 Przytyk Domaniów (Kamienie)
221. 2020.07.11. 2020.07.12. Gruntowe 50 Skaryszew Wisła Chotcza
222. 2020.07.11. 2020.07.12. Nocne 17 Łaskarzew Wisła Antoniówka Świerżowska
223. 2020.07.12. Spławikowe 18 Pionki Miasto Pionki Staw Górny
224. 2020.07.12. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Polanka
225. 2020.07.12. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
226. 2020.07.12. Feederowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
227. 2020.07.12. Spławikowe 11 Lipsko Kolonia Nadwiślańska rez. Zalew Lipsko
228. 2020.07.12. Spławikowe 22 Energetyk Radom Jastrząb (lewy brzeg)
229. 2020.07.18. Spinningowe 23 Ikar Pilica Przybyszew
230. 2020.07.18. 2020.07.19. Nocne 41 Radomka Jedlińsk Jagodno (prawy brzeg)
231. 2020.07.18. 2020.07.19. Nocne 18 Pionki Miasto Stężyca odnoga
232. 2020.07.18. 2020.07.19. Dowolne 56 Rybaczek Zakrzew Jagodno (lewy brzeg)
233. 2020.07.18. 2020.07.19. Gruntowe 31 ZNTK Leszcz Domaniów (Kamienie)
234. 2020.07.18. 2020.07.19. Gruntowe 24 Łączniki Jastrząb (prawy brzeg)
235. 2020.07.18. 2020.07.19. Gruntowe 47 MPK Radom Kolonia Nadwiślańska
236. 2020.07.19. Feederowe 17 Orka Pionki Wielgie
237. 2020.07.19. Feederowe 4 Elektrownia Kozienice Zbiornik Zwoleń
238. 2020.07.19. Spławikowe 38 Warka Miasto Jezioro Pnie
239. 2020.07.19. Spławikowe 2 Błędów Zbiornik Błędów
240. 2020.07.19. Dowolne 40 GRYF Wierzbica Jastrząb (lewy brzeg)
241. 2020.07.19. Dowolne 1 Białobrzegi Jezioro Białobrzegi
242. 2020.07.19. Spinningowe 19 Syrenka Białobrzegi Rzeka Pilica
243. 2020.07.25. Gruntowe 47 MPK Radom Wisła Chotcza
244. 2020.07.25. 2020.07.26 Nocne 8 Iłża Zbiornik Kotyska
245. 2020.07.25. 2020.07.26. Nocne Radomski Klub Feederowy Brudnów (tama boczna)
246. 2020.07.25. 2020.07.26. Nocne 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
247. 2020.07.25. 2020.07.26. Nocne 26 Jastrząb Jastrząb (prawy brzeg)
248. 2020.07.26. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Wilczkowice opaska
249. 2020.07.26. Gruntowe 22 Energetyk Radom Domaniów (Kamienie)
250. 2020.07.26. Feederowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
251. 2020.07.26. Gruntowe 35 Szydłowiec Zbiornik Koszorów
252. 2020.07.30. Dzieci i Młodzież 35 Szydłowiec Zbiornik Fosa Szydłowiec
253. 2020.08.01. 2020.08.02. Feederowe 25 Radom Miasto Domaniów (Kamienie)
254. 2020.08.01. 2020.08.02. Nocne 19 Syrenka Białobrzegi Jezioro Zachodnie Białobrzegi
255. 2020.08.02. II Tura Spinnigowych Mistrzostw Okręgu – Puchar rz. Pilica (z brzegu) Okręg Pilica Przybyszew
256. 2020.08.02. Feederowe 18 Pionki Miasto Siczki Górne
257. 2020.08.02. Feederowe 3 Drzewica Jagodno (prawy brzeg)
258. 2020.08.02. Spławikowe 38 Warka Miasto Tarczyn
259. 2020.08.02. Spławikowe 2 Błędów Zbiornik Błędów
260. 2020.08.02. Spinningowe 11 Lipsko Wisła Kolonia Raj
261. 2020.08.02. Spławikowe Klub Płoć Warka Jastrząb (lewy brzeg)
262. 2020.08.08. 2020.08.09. Nocne Radomski Klub Feederowy Jagodno (cały zbiornik)
263. 2020.08.08. 2020.08.09. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Stężyca odnoga
264. 2020.08.09. Feederowe 13 Starostwo Powiatowe Wilczkowice opaska
265. 2020.08.09. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
266. 2020.08.09. Spinningowe 22 Energetyk Radom Pionki Staw Górny
267. 2020.08.09. Feederowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
268. 2020.08.09. Gruntowe 8 Iłża Domaniów (Kamienie)
269. 2020.08.15. Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Wędkarstwie Feederowym pod patronatem Prezesa ZO Okręg Jagodno
270. 2020.08.15. 2020.08.16. Gruntowe 50 Skaryszew Wisła Chotcza
271. 2020.08.15. 2020.08.16. Gruntowe 40 GRYF Wierzbica Jagodno (prawy brzeg)
272. 2020.08.15. 2020.08.16. Nocne 26 Jastrząb Jastrząb (prawy brzeg)
273. 2020.08.16. Spinningowe 18 Pionki Miasto Wisła Ryczywół
274. 2020.08.16. Spławikowe 53 Szydłowiec Zbiornik Szydłowiec
275. 2020.08.16. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Pionki Staw Górny
276. 2020.08.16. Feederowe 17 Orka Pionki Domaniów (Kamienie)
277. 2020.08.16. Spławikowe 11 Lipsko Zalew Lipsko
278. 2020.08.16. Spławikowe 54 Viking Jagodno (lewy brzeg)
279. 2020.08.22. Gruntowe 47 MPK Radom Zbiornik Koszorów
280. 2020.08.22. Spławikowe 23 Ikar Zbiornik Kosów
281. 2020.08.22. 2020.08.23. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jagodno (cały zbiornik)
282. 2020.08.22. 2020.08.23. Gruntowe 31 ZNTK Leszcz Domaniów (Kamienie)
283. 2020.08.23. Gruntowe 56 Rybaczek Zakrzew Wilczkowice opaska
284. 2020.08.23. Spławikowe 38 Warka Miasto Jezioro Pnie
285. 2020.08.23. Feederowe 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Siczki Górne
286. 2020.08.23. Gruntowe 12 Ciepielów Wielgie
287. 2020.08.23. Feederowe 23 Ikar Zbiornik Kosów
288. 2020.08.27. Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Karpiowym – Puchar Klubu Karpiowego Radom Okręg Jagodno
289. 2020.08.28. Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Karpiowym – Puchar Klubu Karpiowego Radom Okręg Jagodno
290. 2020.08.29. Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Karpiowym – Puchar Klubu Karpiowego Radom Okręg Jagodno
291. 2020.08.29. Feederowe Radomski Klub Feederowy Wisła Chotcza
292. 2020.08.29. Dowolne 24 Łączniki Wisła Łoje
293. 2020.08.30. Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Karpiowym – Puchar Klubu Karpiowego Radom Okręg Jagodno
294. 2020.08.30. Okręgowe Zawody Dzieci i Młodzieży – Wędkarskie Pożegnanie wakacji Okręg Siczki
295. 2020.08.30. Feederowe 13 Starostwo Powiatowe Jastrząb (prawy brzeg)
296. 2020.08.30. Spławikowe 54 Viking Wilczkowice opaska
297. 2020.08.30. Spławikowe 21 Przytyk Łowisko prywatne
298. 2020.08.30. Feedreowe Start Dęblin Stężyca odnoga
299. 2020.08.30. Spinningowe 42 Zwoleń Wisła
300. 2020.08.30. Spławikowe dla dzieci 8 Iłża Jezioro Iłża
301. 2020.08.30. Spławikowe 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
302. 2020.08.30. Gruntowe 11 Lipsko Kolonia Nadwiślańska
303. 2020.08.30. Spławikowe 14 Mogielnica Zbiornik Świdno
304. 2020.09.05. Spławikowe 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
305. 2020.09.05. Karpiowe 8 Iłża Stawy Modrzejowice
306. 2020.09.05. 2020.09.06. Feederowe Radomski Klub Feederowy Jagodno (cały zbiornik)
307. 2020.09.06. Spławikowe 20 Przysucha Topornia
308. 2020.09.06. Spławikowe 18 Pionki Miasto Pionki Staw Górny
309. 2020.09.06. Spławikowe 53 Szydłowiec Jastrząb (lewy brzeg)
310. 2020.09.06. Spławikowe 13 Starostwo Powiatowe Jastrząb (prawy brzeg)
311. 2020.09.06. Feederowe 41 Radomka Jedlińsk Siczki Górne
312. 2020.09.06. Feederowe 36 Chotcza Wisła Brześce
313. 2020.09.06. Gruntowe 25 Radom Miasto Wilczkowice opaska
314. 2020.09.06. Feederowe 40 GRYF Wierzbica Domaniów (Kamienie)
315. 2020.09.12. Gruntowe 28 Kolejarz Radom Wisła Brześce
316. 2020.09.12. Spławikowe 47 MPK Radom Zbiornik Topornia
317. 2020.09.12. Spławikowe 46 Sumik Zbiornik Janików
318. 2020.09.12. Spławikowe 29 Łucznik Radom Jastrząb (prawy brzeg)
319. 2020.09.12. 2020.09.13. Nocne 17 Orka Pionki Jagodno (lewy brzeg)
320. 2020.09.12. 2020.09.13. Gruntowe 50 Skaryszew Domaniów (Kamienie)
321. 2020.09.12. 2020.09.13. Feederowe 25 Radom Miasto Jagodno (prawy brzeg)
322. 2020.09.13. Towarzyskie Spławikowe Zawody Okręgowe – Puchar Prezesa ZO Okręg Jastrząb
323. 2020.09.13. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Jezioro Mozolice
324. 2020.09.13. Feederowe 8 Iłża Jezioro Iłża
325. 2020.09.13. Spławikowe 9 Źródełko Jedlnia-Letnisko Siczki Górne
326. 2020.09.19. Spławikowe 51 Rejon Energetyczny Wisła Łęka
327. 2020.09.19. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
328. 2020.09.19. Gruntowe 24 Łączniki Jagodno (prawy brzeg)
329. 2020.09.19. 2020.09.20. Nocne 56 Rybaczek Zakrzew Domaniów (Trzciny)
330. 2020.09.20. Towarzyskie Spławikowe Zawody Okręgowe – Memoriał Małgorzty Wesołowskiej Okręg Jastrząb
331. 2020.09.20. XXII Towarzyskie Feederowe Zawody o Puchar „Hayabusa” 31 ZNTK Leszcz Brudnów (tama boczna)(Jagodno)
332. 2020.09.20. Spinningowe 3 Drzewica Rzeka Drzewiczka
333. 2020.09.20. Spławikowe 21 Przytyk Domaniów (Kamienie)
334. 2020.09.26. 2020.09.27. Nocne 22 Energetyk Radom Jastrząb (lewy brzeg)
335. 2020.09.27. Towarzyskie Feederowe Zawody Okręgowe – Puchar OKS Okręg Domaniów
336. 2020.09.27. Feederowe 17 Orka Pionki Wilczkowice opaska
337. 2020.09.27. Spinningowe 18 Pionki Miasto Stężyca odnoga
338. 2020.09.27. Spinningowe 54 Viking Kolonia Nadwiślańska
339. 2020.09.27. Spławikowe 3 Drzewica Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
340. 2020.09.27. Spławikowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
341. 2020.09.27. Gruntowe 11 Lipsko Wisła Chotcza
342. 2020.09.27. Spławikowe 29 Łucznik Radom Jastrząb (prawy brzeg)
343. 2020.09.27. Spławikowe 1 Białobrzegi Starorzecze Brzeźce
344. 2020.09.27. Spławikowe 14 Mogielnica Zbiornik Świdno
345. 2020.10.03. Spławikowe 51 Rejon Energetyczny Wisła Łęka
346. 2020.10.03. Feederowe 33 Czaple Sieciechów Stężyca odnoga
347. 2020.10.04. Towarzyskie Spinningowe Zawody Okręgowe – Puchar rz. Wisła (z brzegu) Okręg Kolonia Nadwiślańska
348. 2020.10.04. Spławikowe 4 Elektrownia Kozienice Zbiornik Janików
349. 2020.10.04. Spławikowe 5 Garbatka Letnisko Jezioro Sieciechów
350. 2020.10.04. Spławikowe 31 ZNTK Leszcz Siczki Górne
351. 2020.10.04. Spławikowe Start Dęblin Stężyca odnoga
352. 2020.10.04. Spławikowe 11 Lipsko Zalew Lipsko
353. 2020.10.10. Feederowe 23 Ikar Jagodno (prawy brzeg)
354. 2020.10.10. 2020.10.11. Feederowe I i II tura Radomski Klub Feederowy Jagodno (lewy brzeg)
355. 2020.10.11. Dowolne 18 Pionki Miasto Pionki Staw Górny
356. 2020.10.11. Spławikowe 56 Rybaczek Zakrzew Siczki Górne
357. 2020.10.11. Spinningowe 13 Starostwo Powiatowe Pilica Przybyszew
358. 2020.10.11. Spławikowe Klub Płoć Warka Zbiornik Drzewica (lewy brzeg)
359. 2020.10.11. Spławikowe 42 Zwoleń Zbiornik Zwoleń
360. 2020.10.11. Spinningowe Radomski Klub Spinningowy Sandacz Pilica Brzeźce
361. 2020.10.11. Spinningowe 11 Lipsko Wisła Kolonia Raj
362. 2020.10.11. Spławikowe 24 Łączniki Jastrząb (lewy brzeg)
363. 2020.10.11. Spinningowe 1 Białobrzegi Pilica Brzeźce
364. 2020.10.17. Spławikowe 51 Rejon Energetyczny Wisła Łęka
365. 2020.10.17. Feederowe 46 Sumik Jagodno (prawy brzeg)
366. 2020.10.18. Towarzyskie Spinningowe Zawody Okręgowe Teamów – Puchar OKS (z łodzi) Okręg Sulejów
367. 2020.10.18. Spinningowe 22 Energetyk Radom Jagodno (prawy brzeg)
368. 2020.10.18. Spławikowe 38 Warka Miasto Środkowe Matecznik
369. 2020.10.18. Spinningowe 25 Radom Miasto Rzeka Radomka
370. 2020.10.18. Spinningowe 8 Iłża Jezioro Iłża
371. 2020.10.18. Puchar Prezesa Koła 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
372. 2020.10.24. Spławikowe 33 Czaple Sieciechów Jezioro Sieciechów
373. 2020.10.24. Spinningowe 23 Ikar Kolonia Nadwiślańska
374. 2020.10.25. Spinningowe 17 Orka Pionki Stężyca odnoga
375. 2020.10.25. Spinningowe 18 Pionki Miasto Jagodno (prawy brzeg)
376. 2020.10.25. Spławikowe 10 Kozienice Jezioro Zdziczów
377. 2020.10…… Spinningowe 20 Przysucha Pilica Brzeźce
378. 2020.11.08. Spinningowe 56 Rybaczek Zakrzew Jagodno (cały zbiornik)
379. 2020.11.08. Spinningowe 3 Drzewica Rzeka Drzewiczka
380. 2020.11.08. Spławikowe 38 Warka Miasto Matecznik
381. 2020.11.08. Spinningowe Radomski Klub Spinningowy Sandacz Domaniów
382. 2020.11.08. Gruntowe 10 Kozienice Kłoda
383. 2020.11.11. Spinningowe 12 Ciepielów Wisła Kolonia Raj
384. 2020.11.11. Dowolne 17 Łaskarzew Wisła Antoniówka Świerżowska
385. 2020.11.15. Spinningowe 54 Viking Pilica Brzeźce
386. 2020.11.22. Spławikowe 38 Warka Miasto Matecznik
387. 2020.11….. Feederowe 38 Warka Miasto Jezioro Pnie
388. 2020….. Spławikowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
389. 2020….. Spinningowe 7 Grójec Budy Michałowskie
390. 2020….. Spławikowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
391. 2020….. Dzień Dziecka 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
392. 2020….. Spławikowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
393. 2020….. Spławikowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
394. 2020….. Spławikowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
395. 2020….. Spinningowe 7 Grójec Budy Michałowskie
396. 2020…… Spinningowe Radomski Klub Spinningowy Sandacz Brody Iłżeckie
397. 2020…… Podlodowe 7 Grójec Zbiornik Jasieniec
398. 2020…… Spławikowe 43 Kazanów Do ustalenia
399. 2020…… Spławikowe 43 Kazanów Do ustalenia
400. 2020…… Spinningowe 43 Kazanów Do ustalenia
401. 2020…… Spinningowe 43 Kazanów Do ustalenia
402. 2020…… Feederowe 43 Kazanów Do ustalenia
403. 2020…… Feederowe 43 Kazanów Do ustalenia