Komisje Okręgowe

Wykaz Komisji Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Radomiu 

Okręgowy Kapitanat Sportowy
oks.radom@pzw.pl

  1. Jarosław Łoziński – przewodniczący,
  2. Wojciech Olejarz – z-ca przewodniczącego,
  3. Jan Siwierski – Przewodniczący Kolegium Sędziowskiego,
  4. Paweł Runowski – sekretarz,
  5. Jarosław Ostrowski – Przewodniczący ds. Dzieci i Młodzieży,
  6. Beata Olejarz – członek,
  7. Mariusz Adamus – członek,
  8. Ludwik Bzduszyński – członek.

 
Kolegium Sędziowskie

  1. Jan Siwierski – przewodniczący,
  2. Ludwik Bzduszyński – członek,
  3. Jarosław Pawlak – członek,
  4. Andrzej Lipiński – członek,
  5. Henryk Kubkowski – członek,
  6. Jan Boruch – członek.
  7. .

Okręgowa Komisja ds. Dzieci i Młodzieży

  1. Jarosław Ostrowski – przewodniczący,
  2. Bartłomiej Gałkowski – sekretarz,
  3. Aleksandra Olejarz – członek,
  4. Kamil Bolek – członek,
  5. Paweł Skopek – członek,
  6. Michał Gotkiewicz – członek.
  7. .

Okręgowa Komisja ds. Budżetu

1. Jacek Błędowski – przewodniczący,
2. Beata Olejarz – sekretarz,
3. Ireneusz Frydrych – członek,
4. Andrzej Lipiński – członek,
5. Andrzej Rodak – członek.

Okręgowa Komisja ds. Zagospodarowania Wód

1. Andrzej Lipiński – przewodniczący,
2. Jan Siwierski – sekretarz,
3. Tomasz Boczek – członek,
4. Sylwester Magdzik – członek,
5. Robert Madej – członek,
6. Witold Kołsut – członek.

Okręgowa Komisja ds. Ochrony Wód

1. Andrzej Lipiński – przewodniczący,
2. Leszek Jędrzejczak – sekretarz,
3. Zbigniew Wawszczyk – członek,
4. Janusz Marchlewski – członek,
5. Przemysław Kozieł – członek,
6. Grzegorz Kłos – członek,
7. Jerzy Krawczyk – członek,
8. Mirosław Mirowski – członek,
9. Jarosław Pawlak – członek.

Okręgowa Komisja ds. Odznaczeń

1. Ireneusz Frydrych – przewodniczący,
2. Andrzej Jasik – sekretarz,
3. Józef Makowski – członek.

Okręgowa Komisja ds. Organizacyjnych

1. Ireneusz Frydrych – przewodniczący,
2. Beata Olejarz – członek,
3. Mariola Boczek – członek,
3. Tomasz Boczek – członek,
4. Sylwester Swęd – członek.